Yurt Dışı Kargo Servisimiz ile Paketlerinizi Dünyaya Ulaştırın

İşinizi kolaylıkla küresel sınırlara taşıyın. Uluslararası kargo servisimiz, paketinizi dünyaya teslim edebilmeniz için hızlı ve uygun maliyetli yurt dışı kargo çözümleri sunar. Bugün ücretsiz fiyat teklifi alın ve küresel ticaretin gücünü keşfedin.

ups beyaz logo
tnt beyaz logo
fedex beyaz logo
dhl beyaz logo
Yurt Dışı Kargo Servisimiz ile Paketlerinizi Dünyaya Ulaştırın
 • Kolay Takip

  Panelimiz üzerinden kargonuzu canlı takip edin.

 • Kolay Yönetim

  Tüm siparişlerinizi tek panelden görüntüleyin.

 • Düşük Maliyet

  Dünyanın her yerine en iyi fiyat avantajı.

Navlungo ile Yurt Dışı Kargo Gönderim Yöntemleri
Hava Yolu Taşımacılığı

Hava yolu taşımacılığı, uluslararası kargo teslim etmenin en hızlı ve en güvenilir yoludur.

Kara Yolu Taşımacılığı

Belirli bir bölge veya ülke içinde kargo teslim etmeniz gerekiyorsa, karayolu taşımacılığı uygun maliyetli bir seçenek olabilir.

Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz yolu taşımacılığı, büyük veya ağır yükler için daha uygun maliyetli bir seçenektir.

Ülkelere Göre Yurt Dışı Kargo Servislerimiz

Yurt Dışı Kargo Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Yurt dışı kargo hesaplama aracımızı kullanarak kolay bir şekilde fiyat hesaplaması yapabilir ve eco, ekspress servislerimizin birini seçerek doğrudan gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesaplama Aracı

kg

Yurt Dışı Kargo Fiyatları

Yurt dışı kargo fiyatları söz konusu olduğunda, sistemimiz size en iyi fiyatı vermek için tüm kargo firmalarından çeşitli teklifler toplar. İhtiyaçlarınıza göre pek çok farklı seçeneği saniyeler içerisinde sunar. Eko, ekspress gibi uygun fiyatlı ya da hız öncelikli pek çok seçenek arasından dilediğinizi seçebilir ve bugün kargonuzu dünyanın her noktasına ulaştırabilirsiniz.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Yurt Dışı Kargo Fiyatları

Yurt dışı kargo fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için hemen panelimizden ücretsiz teklif alın.

Ücretsiz Teklif Al

Yurt Dışı Kargo Gönderiminde Gerekli Belgeler

Uluslararası kargo gönderisi söz konusu olduğunda, uluslararası düzenlemelere uygunluğu ve sorunsuz gümrük işlemlerini sağlamak için gerekli olan çeşitli belgeler vardır. Navlungo'da, sorunsuz bir sevkiyat süreci sağlamak için müşterilerimize gerekli belgelerin kapsamlı bir listesini sağlamanın önemini anlıyoruz. Uluslararası kargo gönderimi için gerekli olan başlıca belgeler ticari fatura, çeki listesi ve konşimentodur. Tüm belgeleri sistemimize yükleyebilir ve sorunsuz nakliye deneyimini yaşayabilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo Gönderiminde Gerekli Belgeler

Yurt Dışı Kargo Gönderimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Navlungo’da, uluslararası kargo taşımacılığında zamanında teslimin müşterilerimizin ticari operasyonları için kritik önem taşıdığını anlıyoruz. Uluslararası kargo teslim süreleri, menşe ve varış noktası arasındaki mesafe, taşıma şekli ve gümrükleme prosedürleri gibi bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir.

Lojistik uzmanlarından oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçları anlamak ve müşterinin gönderisine dayalı olarak teslimat süresi için doğru bir tahmin sağlamak adına müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca olası gecikmeleri de hesaba katarak aksaklıkları en aza indirmek için elinden geleni yapacaktır.

Navlungo'da denizaşırı kargonuzu gerçek zamanlı olarak takip edebilmenin önemini anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çeşitli takip seçenekleri sunuyoruz. Kargo gönderildikten sonra web sitemizde gönderiyi takip etmeniz için kullanabileceğiniz benzersiz bir takip numarası veriyoruz. Kargonun konumu, beklenen teslimat tarihi ve diğer ilgili bilgiler de dahil olmak üzere gerçek zamanlı olarak tüm süreci takip edebilirsiniz.

Yurt dışına kargo göndermek karmaşık bir süreç olabilir ve Navlungo'da müşterilerimizin süreci net bir şekilde anlamalarının önemli olduğunun farkındayız. Yurt dışına kargo gönderirken, mallarınızın güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için dikkate alınması gereken pek çok faktör bulunur. Her şeyden önce, gönderdiğiniz kargonun türünü göz önünde bulundurmak önemlidir. Çünkü farklı kargo türleri farklı taşıma gereksinimlerine sahiptir. Kalkış noktası ile varış noktası arasındaki mesafenin yanı sıra ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ulaşım şeklini göz önünde bulundurmak önemlidir.

Tüm yüklerin güvenli bir şekilde ve uluslararası düzenlemelere uygun olarak taşınmasını sağlamak için büyük özen gösteriyoruz. Sonuç olarak, güvenlik ve yasal nedenlerle taşıyamadığımız bazı ürünler var. Yasaklanan maddeler arasında yasadışı uyuşturucular, silahlar, tehlikeli maddeler, ambargo veya yaptırımlara tabi olan maddeler yer alır. Ayrıca, canlı hayvanları, çabuk bozulan malları veya rahatsız edici kabul edilen öğeleri taşıyamıyoruz. Bu kısıtlamaların varış ülkesine göre değişebileceğini unutmamak önemlidir, bu nedenle kargonuzun taşınabileceğinden emin olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al