Gürcistan Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!

Gürcistan'a kargo göndermek artık çok kolay! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla işinizi sınırötesine taşıyan servisimizle tanışın. Şimdi ücretsiz teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
Gürcistan Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Gürcistan Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Gürcistan'a kargo ücreti hesaplaması, gönderinin özellikleri, ağırlığı, sayısı ve kargo firması seçimi gibi bir dizi faktör dikkate alınarak gerçekleştirilir. Fakat yalnızca kargo ağırlığınızı kullanarak Gürcistan'a kargo gönderiminde Navlungo'dan anında fiyat almak için hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Aracımız birden fazla kargo firmasının tekliflerini karşılaştırmanızı sağlar ve böylece en uygun seçeneği bulmanıza yardımcı olur.

Hesaplama Aracı

kg

Gürcistan Kargo Fiyatları

Gürcistan kargo ücretleri, gönderi türü, hacim ve ağırlığa bağlı olarak değişir. Navlungo, anlaşmalı kargo firmalarının farklı ücretlerini listeleyerek uygun seçeneği bulmanıza yardımcı olur. Doğru adres bilgileri ve amacınızı belirterek, olası maliyet artışlarını önleyin. Kargonuzu uygun şekilde paketleyerek fiyatı etkileyen ağırlık ve hacim dengesini sağlayın. Navlungo ile uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir Gürcistan kargo gönderimini deneyimleyin!

Gürcistan Kargo Fiyatları
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Gürcistan Kargo Fiyatları

Gürcistan kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Gürcistan Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası taşımacılıkta en zor süreçlerden birisi şüphesiz kargo takibidir. Navlungo sayesinde bu zorluklarla mücadele etmenize gerek kalmaz ve internet sayfasından Türkiye Gürcistan kargo gönderi durumunuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gönderiniz Navlungo depolarına teslim edildikten sonra size verilen kargo takip numarasını sisteme girmektir. Numarayı sisteme girdikten sonra kargonuzun durumunu online olarak dilediğiniz her yerden görerek kargo firmaları ile ekstra iletişime geçmek zorunda kalmazsınız.

Gürcistan’a kargo gönderimi yapmak için birkaç seçenek mevcuttur. Havayolu, karayolu ve denizyolu Gürcistan’a kargo gönderirken tercih edebileceğiniz yollardandır. Her bir taşımacılık yolunun farklı avantajları olmasının yanı sıra Türkiye’den Gürcistan’a kargo gönderimi yapan işletmeler çoğunlukla havayolunu tercih etmektedir. Gürcistan’ın sınır komşumuz olması sebebiyle karayolu da sıklıkla tercih edilen bir seçenektir.

Gürcistan’a kargo gönderirken ürünlerinizin gideceği yola ve ulaşım şartlarına uygun ve dayanıklı bir şekilde pakettlendiğinden emin olmalısınız. Bu sayede olası darbelere, düşmelere karşı da ürünlerinizi korumuş olursunuz. Özellikle e-ticaret ile uğraşıyorsanız alıcıların teslimat süresini de göz önüne alarak ürün tercihi yaptığını unutmamalı ve buna uygun olan nakliye yolunu tercih etmelisiniz.

Gönderinizle ilgili bilgi ve belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız da gümrükten geçiş sırasında işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Gürcistan’a kargo gönderirken göndereceğiniz ürünlerin Gürcistan’a girişi yasak veya kısıtlı ürünler olmadığından da emin olmalısınız.

Gürcistan, Türkiye'nin en çok ihracat yaptığı ülkelerden biridir ve son yıllarda iki ülke arasındaki ticaret hacmi giderek artmaktadır. E-ticaretin yaygınlaşması ve ulaşılabilirliğin artması da bu büyümeye katkıda bulunmaktadır. Türkiye'nin Gürcistan'a en çok ihraç ettiği ürünler arasında elektrikli makineler ve cihazlar, izole edilmiş teller, kablolar ve fiber optik kablolar, metallerden mamul nihai ürünler, demir veya çelik inşaat malzemeleri, giyim ve aksesuarlar yer almaktadır. Gürcistan'dan ise giyim ve aksesuarlar, demir ve çelik, demir, alaşımsız çelik ve karbon gibi ürünleri ithal etmekteyiz. Bu ticari etkileşim, Türkiye ve Gürcistan arasındaki stratejik ortaklığı da güçlendirmektedir.

Firmanızın internet ortamında var olması birçok pazar yerine girişinizi de kolaylaştırır. E-ticaret yapmak için somut bir firmanız olmasına bile gerek kalmadan ürünlerinizi online ortamda satışa sunabilmeniz mümkündür. E-ticaret hem ürünlerinizin daha kısa sürede daha fazla alıcıya ulaşmasını sağlar hem de daha az maliyetle çalışmanıza olanak sağlar. Yakınlığı sebebiyle Gürcistan uygun olan pazarlardan birisi halindedir. Navlungo ile gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilir ve e-ihracatın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Gürcistan Türkiye ticaret ilişkisi karşılıklı olarak devam etmektedir. Bu nedenle Türkiye’den Gürcistan’a kargo gönderebileceğiniz gibi Gürcistan’dan Türkiye’ye de kargo gönderebilirsiniz. Gürcistan Türkiye kargo firmaları ile ayrıntılı bilgiye Navlungo internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Gürcistan’a kargonun ulaşması tercih edilen taşımacılık türüne, kargonun içeriğine, teslimat adresi gibi değişkenlere bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Genel olarak birkaç günden birkaç haftaya değişen bir süreç söz konusudur. En hızlı yol ise havayolu taşımacılığıdır. Havayolu tercih edildiğinde genelde birkaç gün içerisinde kargonuz teslimat adresine iletilmiş olur. Diğer yollar ise havayoluna kıyasla biraz daha uzun bir sürede teslimat sağlamaktadır.

Gürcistan kargo gönderilerinde ücreti en çok etkileyen faktör ağırlık ve hacimdir. Göndereceğiniz ürünü boyutlarına uygun bir şekilde paketlemeli ve ağırlığına bakmalısınız. Ağırlık bilgilerini girdikten sonra Navlungo size uygun fiyatları listeler. Ağırlığının dışında gönderinizin türü, paket içeriği, tercih ettiğiniz taşıma yolu da ücreti etkileyen faktörlerdendir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Gürcistan Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al