eBay Kargolarınızı Navlungo Uçursun

eBay kargo gönderileriniz ile ilgili yaşadığınız bütün sorunlara artık hoşçakal deyin. eBay yurt dışı kargolarınız Navlungo ile hızlı ve güvenli bir şekilde tüm süreci yönetin!

dhl beyaz logo
ups beyaz logo
tnt beyaz logo
fedex beyaz logo
eBay Kargolarınızı Navlungo Uçursun

eBay Kargo Gönderilerinizi Dilediğiniz Her Yere Güvenle ve Uygun Fiyatla Teslim Ediyoruz!

eBay’e Kargo Gönderirken Gereken Belgeler Nelerdir?

eBay'e kargo gönderimleri, uluslararası düzenlemelere uyum ve sorunsuz gümrük işlemleri için çeşitli belgelerin gerekliliğini taşır. Türkiye'den eBay'e yapılan kargo gönderimlerinde; ticari fatura, çeki listesi, konşimento ve ihracat beyannamesi gibi belgeler önemlidir. Navlungo olarak uluslararası düzenlemelere uyumun ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve tüm gerekli belgelerin düzenli bir şekilde hazırlanmasını ve sevkiyat sürecinin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, gönderiminiz için gereken belgeler konusunda size rehberlik edecek ve sorunsuz bir süreç yaşamanıza yardımcı olacaktır.

eBay’e Kargo Gönderirken Gereken Belgeler Nelerdir?

eBay Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

eBay kargo ücreti hesaplaması karmaşık olabilir ancak Navlungo olarak bu süreci müşterilerimiz için kolaylaştırıyoruz. Size en doğru ve rekabetçi fiyatları sunmak için çeşitli seçenekler ve kullanıcı dostu araçlar sağlıyoruz. Paketinizin ağırlığını hesaplama aracımıza girerek anında kargo fiyatınızı hesaplayabilir ve hemen size en uygun seçenek ile gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

Hesaplama Aracı

kg

eBay Kargolarınızı Express veya Eco Servisimizle Gönderin

eBay'de yurt dışına gönderim yaparken ürünlerinizin güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Farklı seçenekler arasından tercih yaparak size ve müşterilerinize en uygun olanı seçebilir ve sorunsuz bir gönderim süreci yaşayabilirsiniz. Ekspress, eco ve standart gönderim gibi seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Bu seçenekler, paket tipi, ulaşım süresi ve fiyat gibi faktörlere göre farklılık gösterir. Navlungo olarak kargolarınızı en verimli ve uygun yöntemlerle taşımaktan mutluluk duyuyor ve güvenli bir teslimat için elimizden geleni yapıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
eBay Kargolarınızı Express veya Eco Servisimizle Gönderin

eBay Kargo Fiyatları

eBay kargo ücretleri; paketin ağırlığı, boyutları ve tercih edilen nakliye yöntemi gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Navlungo olarak müşterilerimize en rekabetçi eBay kargo fiyatlarını sunmanın önemini biliyoruz. Express, eco ve standart gibi farklı gönderim seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek Navlungo platformunda en iyi fiyat tekliflerini anında alabilirsiniz.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
eBay Kargo Fiyatları

eBay gönderilerinizde kargo fiyatlarını merak ediyorsanız hemen ücretsiz olarak panelimize giriş yapın, kargo bilgilerinizi girerek onlarca farklı kargo teklifini gözden geçirerek karar verin.

Fiyatları Gör

eBay Kargo Gönderileri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

eBay'in uluslararası kargo teslimat süresi; nakliye hedefi, nakliye yöntemi, paketin boyutu ve ağırlığı gibi unsurlara bağlı olarak değişir. Standart uluslararası nakliye için paketin nihai varış noktasına ulaşması genellikle 7 ila 21 iş günü arasında gerçekleşir. Ancak hızlı kargo seçenekleriyle bu süre 3 ila 5 iş günü gibi daha kısa sürede tamamlanır. eBay’de satış yapmak kargo süresi için ne kadar önemli olursa olsun teslimat süresinin varış ülkesi ve gümrükleme süreci gibi faktörlere bağlı olarak da değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.

Türkiye'den eBay'e ürün göndermek, işletmelerin küresel bir kitleye erişim sağlaması için harika bir fırsattır, ancak Türkiye'den mal ihracatına ilişkin kısıtlamaları ve düzenlemeleri anlamak büyük önem taşır. Türkiye, tekstil, deri eşyaları, seramik, züccaciye, takı gibi geniş bir ürün yelpazesini dünya pazarlarına ihraç edebilir. Ancak, gıda, tarım ve hayvansal ürünler gibi bazı kalemlerde kısıtlamalar ve düzenlemeler söz konusudur. Ayrıca ülkelerin ithalat yasaları ve gereklilikleri farklı olduğundan, hedef ülkenin özel düzenlemelerini dikkate almak önemlidir.

Navlungo, eBay kargolarınızı izlemenizi kolaylaştırarak nakliye sürecindeki önemli bir adımı yerine getirir. Her gönderi için özel bir takip numarası sağlayarak paketinizi depomuzdan çıkışından varış noktasına kadar kolayca takip edebilirsiniz. Online takip sistemimiz, kargonuzun anlık konumu, tahmini teslimat tarihi ve potansiyel gecikmeler gibi güncel bilgileri sağlar. Kargolarının ilerleyişini bilme ihtiyacınızı anlayarak en güvenilir ve verimli eBay kargo takip hizmetini sunmaya odaklanıyoruz.

eBay’den yurtdışına kargo gönderme, işletmelerin küresel pazarda varlık göstermesi için büyük bir fırsattır. Ancak, ürünlerinizin güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için dikkate almanız gereken birkaç önemli faktör bulunmaktadır. Navlungo olarak, eBay'de satış yapan işletmelerin özel ihtiyaçlarını anlıyor ve bu süreçte onlara yardımcı olacak uzmanlık sunuyoruz. Entegre eBay sistemimizi kullanarak tüm siparişlerinizi kolayca takip edebilir ve en kısa sürede gönderimini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa/
  2. eBay Kargo/
  3. Yurt Dışı Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al