eBay Kargolarınızı Navlungo Uçursun

eBay yurt dışı kargolarınızda hızlı ve güvenilir teslimat seçenekleri şimdi Navlungo'da! eBay yurt dışı kargo gönderiminde yaşadığınız lojistik sorunlarına bugün elveda deyin.

Ücretsiz Teklif Al

eBay Kargo Gönderilerinizi Dünyanın Her Noktasına Güvenle ve Uygun Fiyatlarla Ulaştırıyoruz!

eBay’e Kargo Gönderirken Gereken Belgeler Nelerdir?

eBay'e kargo gönderimleri, uluslararası düzenlemelere uygunluğu ve sorunsuz gümrük işlemlerini sağlamak için bir dizi belge gerektirir. Türkiye'den eBay'e kargo gönderirken gereken başlıca belgeler ticari fatura, çeki listesi, konşimento ve ihracat beyannamesi formudur. Navlungo'da uluslararası düzenlemelere uygunluğun önemini anlıyoruz ve gerekli tüm belgelerin düzenli olmasını ve sevkiyat sürecinin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için çalışıyoruz. Ekibimiz, gönderiniz için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sorunsuz bir süreç yaşamanıza yardımcı olacaktır.

eBay Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

eBay gönderileri için yurt dışı kargo maliyetinin hesaplanması karmaşık bir süreç olabilir ancak Navlungo'da bunu müşterilerimiz için kolaylaştırıyoruz. En doğru ve rekabetçi fiyatları almanızı sağlamak için pek çok seçenek ve kolaylık sağlıyoruz. Göndermek istediğiniz paketlerin ağırlığı, boyutları ve gönderim noktası kargo fiyatına doğrudan etkileyen faktörlerdir. En doğru sonucu almak için hemen panelimizden kargo bilgilerinizi girin ve fiyatları saniyeler içerisinde görün.

Ücretsiz Hesapla

eBay Kargolarınızı Express veya Eco Servisimizle Gönderin

eBay yurt dışı kargo gönderimlerinde ürünlerinizin güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler sunuyoruz. Ekspress, eco ve standart gönderim gibi yöntemler arasından size ve müşterinize uygun olan seçeneği tercih ederek sorunsuz bir süreç gerçekleştirebilirsiniz. Servisler arasındaki farklar ise paket tipi, ulaşım süresi ve fiyatlardan ortaya çıkmaktadır. Kargolarınızı mümkün olan en verimli ve uygun yöntem ile taşımaktan gurur duyuyoruz.

Ücretsiz Teklif Al

eBay Kargo Fiyatları

Ebay kargo ücreti, paketin ağırlığı ve boyutları ve nakliye yöntemi gibi bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Navlungo'da, müşterilerimize mümkün olan en rekabetçi eBay kargo fiyatlarını sağlamanın öneminin farkındayız. Express, eco ve standart gönderim gibi çeşitli paketler ile ihtiyacınıza en uygun kargo tekliflerini görmek için Navlungo'ya giriş yapın ve en iyi fiyat teklifini anlık olarak alın, gerisini bize bırakın.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
eBay Kargo Fiyatları

eBay gönderilerinizde kargo fiyatlarını merak ediyorsanız hemen ücretsiz olarak panelimize giriş yapın, kargo bilgilerinizi girerek onlarca farklı kargo teklifini gözden geçirerek karar verin.

Fiyatları Gör

eBay Kargo Gönderileri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

eBay uluslararası kargo teslimat süresi, nakliye hedefi, nakliye yöntemi, paketin boyutu ve ağırlığı dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır. Standart uluslararası nakliye için, paketin nihai varış noktasına ulaşması genellikle 7 ila 21 iş günü sürer. Ancak hızlı kargo talep edilirse teslimat süresi 3 ila 5 iş günü kadar kısa olabilir. Hava taşımacılığı genellikle deniz taşımacılığından daha hızlı olduğundan nakliye yöntemi de önemli bir husustur. Teslimat süresi ayrıca varış ülkesine ve gümrükleme sürecine de bağlıdır.

Türkiye'den eBay'e ürün göndermek, işletmelerin küresel bir kitleye ulaşması için harika bir yoldur ancak Türkiye'den mal ihracatına ilişkin kısıtlamaları ve düzenlemeleri anlamak önemlidir. Türkiye’den dünyaya ihraç edilebilecek tekstil, deri eşya, seramik, züccaciye, takı ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesi vardır. Ancak gıda, tarım ve hayvansal ürünler gibi bazı kalemlerde kısıtlamalar söz konusu olabilir. Ayrıca, farklı ülkelerin farklı ithalat yasaları ve gereklilikleri olduğundan, hedef ülkenin düzenlemelerini dikkate almak önemlidir.

eBay kargonuzu takip etmek, nakliye sürecinin önemli bir parçasıdır ve Navlungo'da, müşterilerimizin sevkiyatlarının ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olmalarını kolaylaştırıyoruz. Oluşturduğunuz her kargo için size bir takip numarası veriyoruz ve böylece paketinizi depomuzdan çıktığı andan son varış noktasına kadar kolayca takip edebiliyorsunuz.

Çevrimiçi izleme sistemimiz, kargonuzun mevcut konumu, tahmini teslimat tarihi ve olası gecikmeler dahil olmak üzere ilerleme durumu hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlar. Müşterilerimizi kargolarının ilerleyişi hakkında bilgilendirmenin önemini anlıyoruz ve mümkün olan en güvenilir ve verimli takip hizmetini sağlamaya kararlıyız.

eBay'den yurt dışına kargo göndermek, işletmelerin küresel bir kitleye ulaşması için harika bir yoldur. Ancak mallarınızın güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için birkaç önemli faktörü göz önünde bulundurmak önemlidir. Navlungo'da eBay'de satış yapan işletmelerin benzersiz ihtiyaçlarını anlıyoruz ve bu süreçte onlara yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz. eBay entegrasyonumuzu kullanarak gelen tüm siparişlerinizi panelimizden takip edebilir ve en kısa sürede gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa/
  2. eBay Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al