Navlungo'dan Sorunsuz PTT Yurt Dışı Kargo Servisi

Yurt dışı PTT kargo gönderimlerinde kargo maliyetlerinizi Navlungo ile azaltın. Tekil ya da çoklu gönderim fark etmeksizin en iyi PTT kargo fiyatını almak için hemen ücretsiz teklif alın.

Ücretsiz Teklif Al
 • Uygun Fiyat

  Tekil ya da çoğul gönderim fark etmeksizin en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun tüm güzergahını canlı takip edin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

PTT Yurt Dışı Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Navlungo olarak her gönderinin benzersiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle PTT yurtdışı kargo hizmetleri için en özel fiyatlandırmayı sunuyoruz. Fiyatlarımız, gönderinizin ağırlığı ve hacmi, menşe ve varış yeri arasındaki mesafe ve nakliye modu gibi birkaç temel faktöre göre hesaplanır. Navlungo teklif sistemi, özel ihtiyaçlarınız için en uygun maliyeti ve verimli nakliye çözümünü sizin için belirleyecektir. PTT yurt dışı kargo fiyatları ise genel olarak şu noktalara dayanır:

 1. Gönderinin ağırlığı ve hacmi
 2. Çıkış ve varış noktası arasındaki mesafe
 3. Ulaşım şekli (hava, deniz veya karayolu)
 4. Kargo türü (tehlikeli, bozulabilir, büyük boy vb.)
 5. Gümrük vergileri ve sigorta
 6. Talep edilen ek hizmetler (paketleme, yükleme vb.)
Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
PTT Yurt Dışı Kargo Fiyatları

PTT yurt dışı kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan teklifleri inceleyin.

Fiyatları Ücretsiz Gör

PTT Yurt Dışı Kargo Sıkça Sorulan Sorular

PTT yurt dışı kargo gönderim türleri PTT Ekspress ve PTT küçük paket olmak üzere iki farklı şekildedir. Fakat her iki seçenek için de bazı kıstaslar bulunur. Bu kıstasları kısaca şöyle açıklayabiliriz:

 • PTT Ekspress Kargo: Ağırlığı 30 kg’yi geçmeyen paketlerinizi PTT Ekspress kargo hizmeti ile gönderebilirsiniz. Tahmini varış süresi 8 ila 25 gündür. Teslimat süresi gönderilecek ülkeye göre değişkenlik göstereceği için ortalama bir süre verilmektedir.

 • PTT Küçük Paket: Ağırlığı 2 kg’yi geçmeyen gönderilerinizde PTT küçük paket gönderi tipini tercih edebilirsiniz. Bu gönderi türünde paketin bir kenar uzunluğu 60 cm’yi ve toplam 3 kenar uzunluğu ise 90 cm’yi geçmemelidir.

PTT yurt dışı kargo hizmetini kullanacak kişilerin uyması gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallar pek çok kaynağa dayanır. Ticaret Bakanlığı, PTT ve uluslararası ticaret hukukuna göre gönderimi yasak ya da kontrollü olan ürünler vardır. Bu ürünlerden herhangi birini göndermeyi düşünüyorsanız eğer gönderiniz ilgili birimler tarafından reddedilebilir. Bu sebeple göndereceğiniz ürünlerin yasalara uygunluğunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Örnek olarak aşağıdaki ürünlerin gönderimi yasaktır:

 • Ağır veya tehlikeli maddeler (patlayıcılar, yakıcılar, zehirli maddeler, vb.)
 • Hayvanlar, hayvan ürünleri ve bitki örnekleri
 • İllegal veya yasadışı maddeler (uyuşturucu maddeler, silah, vb.)
 • Pornografik veya rahatsız edici materyaller
 • Kimyasal maddeler ve ürünleri
 • Yasadışı veya yasa dışı faaliyetlerle ilgili materyaller.

Ürünlerinizin gönderime uygun olup olmadığından emin değilseniz uzmanlarımızla iletişime geçerek hızla teyit edebilirsiniz.

PTT yurt dışı kargo gönderim hizmetini kullanarak tüm dünyaya kargo göndermeniz mümkündür. Bu noktada özellikle dikkat edilmesi gereken şey ise kargo gönderilecek ülkenin uyguladığı gümrük, vergi gibi sistemler hakkında bilgi sahibi olunmasıdır. Örneğin Avrupa Birliği ülkelerine yapılacak gönderilerin belgeleri, vergilendirilmesi gibi durumlar ABD’ye yapılacak olan gönderilerde farklıdır. Bu sebeple göndereceğiniz ülkenin gümrük ve diğer yasal konularını araştırdıktan sonra PTT yurt dışı kargo servisi ile tüm dünyaya kargo gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

 1. Ana Sayfa/
 2. PTT Yurt Dışı Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al