Navlungo ile Sorunsuz ve Güvenilir PTT Yurt Dışı Kargo Servisi

PTT yurt dışı kargo gönderimlerinizde maaliyetlerinizi Navlungo sayesinde minimuma indirebilirsiniz. PTT kargo yurtdışı gönderim işlemlerinde sektördeki en iyi fiyatlara panelimizden kolayca ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Navlungo ile Sorunsuz ve Güvenilir PTT Yurt Dışı Kargo Servisi
 • Uygun Fiyat

  Tekil ya da çoğul gönderim fark etmeksizin en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun tüm güzergahını canlı takip edin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

PTT Yurt Dışı Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Navlungo'da hemen hemen her gönderimin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden PTT yurt dışı kargo işlemleriniz için her zaman en doğru fiyatlandırmaları sunuyoruz. Söz konusu PTT yurt dışı kargo ücreti aralıkları gönderilen ürünlerin hacmi, ağırlığı, menşei ve mesafe gibi unsurlar çerçevesinde belirlenir. Hızlıca gönderim fiyatını öğrenmek için hemen PTT yurt dışı kargo fiyatı hesaplama aracımızı kullanın!

Hesaplama Aracı

kg

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
PTT Yurt Dışı Kargo Fiyatları

PTT yurt dışı kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan teklifleri inceleyin.

Fiyatları Ücretsiz Gör

PTT Yurt Dışı Kargo Sıkça Sorulan Sorular

PTT yurt dışı kargo gönderim türleri PTT Ekspress ve PTT Küçük Paket şeklinde ikiye ayrılır. Her türün kendi kıstasları vardır. Bu kıstaslar şu şekildedir:

 • PTT Ekspress: Ağırlığı maksimum 30 kg olan gönderiler için bu hizmetten yararlanılabilir. 8 ila 25 iş günü içerisinde teslimat sağlanır.

 • PTT Küçük Paket: Ağırlığı maksimum 2 kg olan gönderilerde kullanılır. Paketin bir kenar uzunluğu 60 cm’yi ve toplam üç kenar uzunluğu 90 cm’yi geçmemelidir.

PTT yurt dışı kargo hizmetini kullanırken Türk Ticaret Kanunu ve PTT’nin kendi kurallarına uymanız gerekir. Bu kapsamda gönderimi yasak olan ürünler şu şekilde sıralanabilir:

 • Yasa dışı veya yasa dışı çalışmalarla ilgili malzemeler
 • Ağır veya tehlikeli maddeler (zehirli maddeler, patlayıcılar, yakıcılar vb.)
 • Kimyasal maddeler ve ürünleri
 • İllegal maddeler (silah, uyuşturucu vb.)
 • Hayvanlar, hayvan ürünleri ve bitki örnekleri
 • Pornografik veya rahatsız edici materyaller

PTT yurt dışı kargo kapsamında göndermek istediğiniz ürünlerin uygunluğundan emin olmak için uzmanlarımızla iletişime geçerek hızlıca kontrol edebilirsiniz.

PTT yurt dışı kargo hizmeti ile bütün dünyaya kargo gönderebilirsiniz. Ancak gönderim işlemlerinizin sorunsuz gerçekleşebilmesi için ilgili ülkenin gümrük kanunu, vergi sistemi gibi noktaların mutlaka araştırılması gerekir. Örneğin ABD’ye gönderilen ürünlerin belgeleriyle Avrupa Birliği ülkelerinin istediği belgeler birbirinden farklıdır. Dolayısıyla gerekli araştırmayı yaptıktan sonra PTT yurt dışı kargo servisi ile dünyanın istediğiniz her noktasına kargo gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. PTT Yurt Dışı Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al