İngiltere Kargo Servisimiz ile İşinizin Sınırlarını Aşın

İngiltere kargo servisimiz ile farkı bugün deneyimleyin ve lojistiğinizi kolaylaştırmamıza izin verin. Ücretsiz teklifinizi almak için hemen panelimizi ziyaret edin.

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
İngiltere Kargo Servisimiz ile İşinizin Sınırlarını Aşın
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

İngiltere Kargo Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılır?

İngiltere kargo ücreti hesaplaması, kargonun ağırlığı, türü, adeti ve tercih ettiğiniz kargo firması gibi birçok faktörü içerir. Örneğin, az adetli gönderilerde parsiyel yük komple yüke kıyasla daha uygun maliyetlidir. Ağırlık dışında, paketin gerçek ve hacimsel ağırlığı da hesaplamada önemli bir yer tutar. İngiltere'ye kargo gönderim ücretini öğrenmek için Navlungo'nun kargo hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Hesaplama Aracı

kg

İngiltere Kargo Fiyatları

İngiltere’ye kargo gönderim ücreti çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Bununla beraber İngiltere gönderim işlemlerinde belirli bir alt taban fiyatı bulunur. Aşağıda yer alan İngiltere kargo fiyatları tablosunu inceleyerek genel anlamda fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Kargo Fiyatları
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
İngiltere Kargo Fiyatları

İngiltere kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

İngiltere Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Kargo gönderim sonrası, özellikle yurt dışı kargo sürecinde, gönderilen paketin hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alamamak endişeye yer verebilir. Bu süreçte Navlungo, kargo gönderim süreci boyunca paketiniz hakkında istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlar. Navlungo ile gönderdiğiniz İngiltere kargolarınızın durumlarını bir panel üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargo firması dışında Navlungo, kargonuz için bir takip numarası oluşturur. Bu sayede gönderdiğiniz kargonun tüm teslimat noktalarını ve paket hakkında güncel bilgilerini panel üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Türkiye’den İngiltere’ye kargo göndermek için iki farklı yol mevcut. Bunlar:

 • Havayolu ile kargo gönderimi: Bu gönderim yöntemi daha hızlı bir teslimat sunar fakat genellikle daha pahalı bir yöntemdir.
 • Denizyolu ile kargo gönderimi: Denizyolu ile İngiltere’ye kargo gönderimi daha ucuzdur fakat havayolu kadar hızlı değildir.

Kargo gönderim işleminde tercih edeceğiniz bu iki gönderim türünün de avantajları ve dezavantajları bulunur. Dolayısıyla gönderim türünü belirlemek için sizin için öncelikli olan noktaları belirlemeniz gerekir. Kargonuzun hızlı ulaştırılması önceliğiniz ise havayolunu tercih etmelisiniz. Diğer bir yandan sizin önceliğiniz daha uygun fiyatlı bir gönderimse ve hız sizin için ikinci planda kalıyorsa denizyolunu tercih ederek daha az maliyetle kargo gönderim işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İngiltere taşımacılık işlemlerinde tercih edebileceğiniz pek çok firma bulunur. Bu firmalar arasından dağıtım ve lojistik ağı güçlü olan firmalar, kargonuzun daha güvenli ulaştırılması konusunda oldukça etkilidir. Size en avantajlı olanakları sunan İngiltere lojistik firmaları ile anlaşarak gönderim esnasında oluşabilecek riskleri minimum düzeye indirmelisiniz. İngiltere’ye kargo gönderimi yapan firmalar şu şekilde sıralanabilir:

 • UPS
 • DHL
 • TNT
 • FedEx
 • Aramex
 • PTT

İngiltere'ye kargo gönderirken dikkat etmeniz gereken pek çok nokta bulunur. Bunlar kısaca şu şekildedir:

 • Öncelikle kargonuzu gönderirken seçeceğiniz kargo firması konusunda dikkatli olmalısınız. Tercih edeceğiniz firmanın göndermek istediğiniz noktaya ulaşım sağladığından emin olmalısınız.
 • İngiltere’de geçerli olan ithalat vergisi ve gümrük vergilerini araştırın ve bu vergileri ödemek için gerekli olan belgeleri tamamlayın.
 • İngiltere’ye göndereceğiniz kargo içeriğinin İngiltere’deki ithalat kısıtlamaları kapsamına girmediğinden emin olun. Göndermek istediğiniz ürün İngiltere’de kısıtlanmış veya yasaklanmış olabilir.
 • Göndermek istediğiniz kargo içeriğini açık ve doğru şekilde belirtin.
 • Ürünün sağlıklı bir şekilde ulaşabilmesi için kargo gönderiminde paketleme oldukça önemlidir. Ayrıca göndereceğiniz ürünün paket türü de fiyatı doğrudan etkiler.

İngiltere’ye kargo göndermek özellikle ihracata adım atan kişiler için oldukça doğru bir karardır. İngiltere bu anlamda ihracatın en önemli noktalarındandır. Türkiye’den gönderilecek pek çok ürün İngiltere pazarında yerini bulur. Ürünlerinizi profesyonel bir şekilde doğru adımlarla İngiltere’ye ulaştırdığınızda uluslararası bir firma ağında kendinizi bulabilirsiniz. Tam bu noktada Navlungo, yeni girişimcilerin önünü açmak, KOBİ ve büyük işletmelerin lojistik süreçlerini kolaylaştırmak için farklı birçok sistem sunar. Navlungo ile İngiltere satışlarınızın kargo süreçlerini tek bir panelden kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak uluslararası taşımacılıkta birden çok prosedür yer alır. Bu noktada istenen bazı belge ve dokümanlar oldukça uğraştırıcı olabilir. Navlungo’nun size sunduğu panel ile yine bu işlemlerin bir çoğunu otomatikleştirebilirsiniz. Böylece bu tür uğraştırıcı işlemlerle zamanınızı harcamadan satışa odaklanabilirsiniz. İngiltere kargo işlemleriniz için hemen bizimle iletişime geçerek teklif alabilir ve en ucuz fiyatlarla maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Birçok Avrupa ülkesine olduğu gibi İngiltere’ye de bazı ürünlerin gönderilmesi yasaktır. Genellikle güvenlik ve koruma amacıyla konulan bu yasaklı ürünleri dikkate alarak kargonuzu hazırlamalısınız. Bu ürünlerin başlıcaları; tıbbı malzemeler, evcil hayvanlar, alkollü içecekler ve silah gibi tehlikeli maddelerdir. Kargonuzu göndermeden önce yasaklı olan ürünlerin listesini kontrol ederek hazırlamalı, ürünlerinizin bu listeye uygun olup olmadığından emin olmalısınız. İngiltere kargo gönderiminde yasaklı olan bazı ürünlerin listesi şu şekildedir:

 • Alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Antika eşyalar
 • Her türlü canlı hayvan
 • Yiyecek ve içecekler
 • Her çeşit mücevherat, altın ve gümüş (küçük takılar hariç)
 • Dini ve siyasi propaganda malzemeleri
 • Değerli ve nakde çevrilebilir kağıtlar
 • Heykeller (sanat eseri veya antik parçalar)
 • Tıbbi reçeteli ilaçlar
 • Uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler
 • Patlayıcı maddeler
 • Silah ve silah yedek parçaları
 • Her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri
 • Gıda takviye ürünleri
 • Bozulabilir mallar, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri
 • Cep telefonları

İngiltere, Türkiye’nin önemli bir dış ticaret ortağıdır. Bu iki ülke çeşitli ticaret anlaşmaları imzalamış ve bu anlaşmalar neticesinde ülkeler arası ticaret hacmi artmıştır. İngiltere, Türkiye'den çeşitli tekstil ürünleri, elektrikli makina ve cihazlar, plastik ve plastikten mamul eşyalar, mobilya ve yiyecek gibi ürünleri ithal eder. Türkiye ise İngiltere'den yine makina ve cihazlar, demir - çelik, motorlu kara taşıtları, eczacılık ürünleri gibi ürünleri ithal eder.

İnternet kullanımının ve özellikle internet alışverişlerinin rövanşta olduğu bu dönemde e-ihracat ile dünya pazarına ulaşmak daha kolay hale geldi. İngiltere bu anlamda e-ihracat için önemli pazardır. İngiltere'ye yapacağınız e-ihracat ile ürünlerinizi sadece tek bir ülkeye değil tüm dünyaya tanıtmış olursunuz. E-ihracat ile satışlarınızı dünya çapında gerçekleştirerek daha fazla müşteri ağına sahip olabilirsiniz. Ayrıca e- ihracat ile satışınızı gerçekleştirirken herhangi bir yerde mağaza açmanıza da gerek yoktur. Geleneksel ihracata göre e- ihracatın yatırım maliyetleri daha azdır. Bu ve bunun gibi masraflarla karşılaşmadan, daha az maliyetle tüm satışlarınızı yapabilirsiniz.

Evet, İngiltere’den Türkiye’ye de kargo gönderimi bulunur. Bu kargo işlemi için hizmet veren birçok kargo şirketi bulunur. Bunlar; UPS, FedEx, DHL gibi yurt dışı kargo firmalarıdır. Kendi ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayan bir kargo şirketi ile anlaşarak İngiltere’den Türkiye’ye kargo işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili firmalar arasında en ucuz kargo gönderim tekliflerine ulaşmak için Navlungo ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim süresi, gönderilecek ürünlerin teslimat yeri, gönderilecek ürünlerin niteliği gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. İngiltere'ye kargo göndermek istediğinizde seçeceğiniz gönderme yöntemi teslimat süresindeki en büyük belirleyicidir. Kargonuzu hava yolu ile göndermeyi tercih ettiğinizde teslimat süresi birkaç gündür. Fakat, deniz yolu ile göndermeyi tercih ederseniz bu süre birkaç haftayı bulabilir.

İngiltere’ye kargo gönderiminde kargo ücretlerini etkileyen birçok faktör bulunur. Bunların başında göndermek istediğiniz kargonun ağırlığı ve boyu fiyat konusunda etkili olacaktır. Kargonuzun ağırlığı arttıkça gönderim ücreti de artar. Bir diğer faktör göndermek istediğiniz kargonun teslimat hızıdır. Eğer acil teslimat ile kargonuzu göndermeyi tercih ettiyseniz daha yüksek maliyette bir kargo gönderim işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim işleminde seçeceğiniz gönderim yöntemi de kargo fiyatlandırmasında etkili olacaktır. Genellikle havayolu ile yapacağınız kargo gönderimleri deniz yolu ile yapacağınız kargo gönderimlerden daha fazla maliyetli olacaktır. İngiltere’ye kargo gönderirken bu gibi faktörler göz önünde bulundurularak bir gönderim işlemi yapılırsa olabildiğince daha az maliyetle kargonuzu ulaştırabilirsiniz.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo/
 3. İngiltere Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al