İsviçre Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

İsviçre kargo gönderimlerinizi kolayca gerçekleştirin! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

İsviçre Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

İsviçre'ye kargo gönderirken en cazip fiyatları kolayca keşfedin! Gönderi bilgilerinizi hesaplama aracımıza ekleyerek çeşitli teklifleri saniyeler içerisinde görüntüleyin. Amacımız sizlere piyasadaki en rekabetçi fiyatları sunarken aynı zamanda mutlak şeffaflık ve güven sağlamak. İsviçre kargo fiyatı hesaplamalarınızı platformumuz sayesinde hızla yapın ve hem zamanınızdan hem de bütçenizden en iyi şekilde yararlanın!

Hesaplama Aracı

kg

İsviçre Kargo Fiyatları

İsviçre'ye kargo gönderimlerinde en güncel ve uygun fiyatlara sahibiz. Gönderinizin boyut ve ağırlığına göre en cazip fiyat tekliflerini platformumuzda saniyeler içinde sorgulayabilirsiniz. Türkiye'den İsviçre'ye yapacağınız gönderimlerde bütçenize en uygun seçenekleri bulmak artık parmaklarınızın ucunda. Hem ekonomik hem de güvenilir bir kargo deneyimi için Navlungo'nun sunduğu avantajları keşfedin.

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
İsviçre Kargo Fiyatları

İsviçre kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

İsviçre Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Yurt dışına kargo gönderdikten sonraki süreç ürününü kargolayanlar için oldukça stresli olabilir. Genellikle kişilerde tedirginlik yaratan bu süreci Navlungo kargo takip sistemi sayesinde rahat ve sıkıntısız geçirebilirsiniz. İsviçre’ye kargo gönderimi yaptığınızda size verilen kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu online olarak öğrenebilirsiniz. Böylece İsviçre kargonuzun konumunu her daim takip edebilirsiniz.

Türkiye’den İsviçre’ye kargo göndermek için tercih edebileceğiniz üç yöntem vardır. Bu üç yöntem:

 • Havayolu Taşımacılığı: Havayolu taşımacılığı diğer yöntemlere göre daha pahalı olmakla birlikte en hızlı olan taşıma yöntemidir. İsviçre kargonuzun en hızlı şekilde ulaşmasını istediğinizde tercih edebileceğiniz taşıma yoludur.

 • Karayolu Taşımacılığı: Karayolu taşımacılığı en uygun fiyatlı olan taşıma yöntemidir. İsviçre ucuz kargo tercihinizde karayolu taşımacılığını kullanabilirsiniz.

 • Denizyolu Taşımacılığı: Denizyolu taşımacılığı taşıma türleri arasında en fazla vakit alan taşıma türüdür. İsviçre deniz kargosunu uygun fiyatlı olması sebebiyle tercih edebilirsiniz.

İsviçre'ye kargo gönderimi yapan birçok dağıtım şirketi mevcuttur ve bu seçenekler arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Ancak çok sayıda seçenek arasından doğru şirketi bulmak, zaman ve emek gerektirir. Navlungo, İsviçre kargo firmaları arasından sizin için en uygun seçenekleri listeler ve size hız, ücret, lojistik ağ gibi kriterlerinize uygun olanları sunar. Böylece doğru şirketi seçmek için arama yapmak yerine, Navlungo'nun listelerini kullanarak zaman ve emekten tasarruf edebilirsiniz. İsviçre’ye kargo gönderimi yapan şirketler kısaca şu şekildedir:

 • UPS
 • DHL
 • FedEx
 • MNG

İsviçre ve Türkiye arasındaki düzenli ticaret ilişkisi, ticaret hacminin önemli ölçüde artmasını sağlar. İsviçre, Türkiye'ye çoğunlukla kimyasallar, ilaçlar, saatler ve makineler ihraç ederken, Türkiye’de İsviçre'ye tekstil, tarım ürünleri, taşıtlar ve değersiz metaller gibi ürünler ihraç etmektedir. İsviçre'nin Türkiye'de 300'den fazla şirketi bulunması da ticari ilişkilerin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Günümüz şartlarında teknoloji hızla değişerek gelişmektedir. E-ticaret sayesinde lojistik ağların genişlemesi ve çok sayıda pazar yerine ulaşmak mümkün olmuştur. E-ihracatla ürünlerinizi global olarak satışa sunabilirsiniz. E-ihracat online olarak yapıldığından dolayı birçok kolaylık sağlar. E-ticaret yapmak için halihazırda bir işletme sahibi olma zorunluluğunuz olmaması da bir avantajdır.

Türkiye’den İsviçre’ye olduğu gibi İsviçre’den Türkiye’ye de kargo imkanı vardır.

Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderirken tercih edilen nakliye türüne göre teslimat süresi değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak ise 4-7 gün diyebiliriz.

İsviçre kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler paket türü, nakliye çeşidi ve taşıma yöntemi şeklinde sıralanabilir. Yükünüzün ağırlığı ve çeşidi fiyatı etkileyen en önemli unsurlardan biridir.

İsviçre kargo gönderimlerinizde de parsiyel taşımacılık, daha uygun fiyatlarla karşılaşmanıza yardımcı olabilir. İsviçre'deki kargo gönderilerinizde parsiyel taşımacılık kullanarak, ürünlerinizi daha hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Parsiyel taşımacılık hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar. Bu sayede, İsviçre'deki kargo gönderilerinizde daha verimli ve ekonomik bir yöntem kullanarak işlerinizi halledebilirsiniz.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. İsviçre Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al