İspanya Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!

İspanya'ya kargo göndermek artık çok kolay! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla işinizi sınırötesine taşıyan servisimizle tanışın. Şimdi ücretsiz teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
İspanya Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

İspanya Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Navlungo ile İspanya'ya kargo ücreti hesaplama, gönderinin türü, ağırlığı, adeti ve seçilecek kargo firması gibi birçok faktöre bağlıdır. Navlungo'nun otomatik hesaplama aracı ile İspanya'ya kargo gönderiminde hemen fiyat almak için bilgilerinizi girin. Aracımız, gönderinizin ağırlığına, büyüklüğüne ve hedefine bağlı olarak çeşitli firmalardan farklı fiyat teklifleri gösterir. Bizim hedefimiz, müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak ve kargo gönderim süreçlerinde her zaman şeffaf olmaktır.

Hesaplama Aracı

kg

İspanya Kargo Fiyatları

Navlungo, İspanya'dan kargo göndermek isteyen müşteriler için en uygun fiyatı sunmakta kararlıdır. Genellikle, bireysel başvurular kargo firmalarından yüksek fiyatlar alırken, birden fazla kargo firması ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Navlungo aracılığıyla en uygun İspanya kargo fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İspanya Kargo Fiyatları
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
İspanya Kargo Fiyatları

İspanya kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

İspanya Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Yurt dışı kargo gönderimi nereye olursa olsun takip edilmesi zor ve yıpratıcı bir süreçtir. Navlungo ise tüm bu süreçte yanınızdadır. Gönderiniz Navlungo deposuna teslim edildiği andan itibaren sevkiyatlarım sekmesinden kargo takip numaranızla kargonuzun adım adım takibini yapabilirsiniz.

İspanya’ya kargo gönderirken denizyolu, havayolu veya karayolunu tercih edebilirsiniz. Şüphesiz her yolun avantaj ve dezavantajları vardır. Navlungo’nun sizin için hazırladığı teklifleri inceleyerek kendiniz ve gönderiniz için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu seçeneklerden en hızlı ve en güvenilir olanı hiç şüphesiz ki havayoludur. Havayolunu kullandığınız takdirde gönderinizi birkaç gün içinde ulaştırmanız mümkündür. Fakat havayolunu tercih ettiğiniz zaman kara ve denizyoluna göre daha fazla kargo ücreti vermeniz de olasıdır. İspanya kara nakliye fiyatları havayoluna göre daha uygundur. Deniz yolu daha uzun sürede teslimat yapıyor olsa da diğer iki seçeneğe kıyasla en uygun fiyatlı olan taşımacılıktır. Özellikle parsiyel taşımacılıkta navlun ücretlerinin de aynı konteyneri kullanan göndericiler arasında paylaştırılıyor olması maliyeti düşüren etkenlerden birisidir.

İlk olarak gönderim yaptığınız ürünün Türk ihracat kurallarına ve İspanya ithalat kurallarına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Gönderim sağladığınız ürünün yasaklı olması gümrüğe takılmasına ve size ekstra maliyet çıkmasına sebep olabilir.

İspanya’ya kargo gönderirken her ürünün vergilendirmesinin ve evraklarının farklı olduğunu unutmayarak gönderim amacını doğru belirtmelisiniz.

Diğer bir konu ise kargonuzun uygun paketlenmesidir. Paketleme yaparken kargonuzun uzun bir yolculuk yapacağını unutmamalı ve buna uygun olarak dayanıklı bir şekilde paketleme yapmaya özen göstermelisiniz. Ürününüzü gerektiğinden daha büyük bir şekilde paketlerseniz hacimsel ağırlık artacağından size fazladan maliyet çıkabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak, ürününüze uygun bir paketleme yapmanız bütçeniz açısından daha uygun bir seçim olacaktır.

İspanya 1.94 trilyon dolar milli geliri ile dünyanın en büyük 16. ekonomisidir. Yıllar içinde İspanya ile olan ticari ilişkimiz artarak devam etmiştir. İspanya ihracat konusunda önemli bir pazardır. Özellikle son 7 yıl içinde ihracatımız iki kattan fazla artmıştır. İspanya ülkemizin en çok ihracat yaptığı ülkeler arasında altıncı sırada yerini almaktadır. Türkiye’nin İspanya’dan en çok ithalat yaptığı sektörler plastik ve plastik ürünler, otomotiv, elektrikli cihazlar ve makine-makine parçaları şeklinde sıralanabilir. Türkiye’nin İspanya’ya ihracat yaptığı sektörler ise mineral yakıtlar ve yağlar, giyim ve aksesuarlar, demir-çelik ve otomotiv şeklindedir.

Her türlü ürünün ve hizmetin online olarak satışa sunulması e-ticaret olarak adlandırılır. Gelişen dünya ve özellikle son zamanlarda değişen alışveriş alışkanlıkları insanların e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmasının önünü de açmıştır. Özellikle küresel bir salgın yaşamış olmak insanların kalabalıktan uzakta alışveriş yapacak mecralar aramasına sebebiyet vermiş ve bu durum da e-ticaret sitelerinin durdurulmaz bir biçimde büyümesine olanak sağlamıştır. E-ticaret insanların ihtiyaçlarına daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağladığı için yeni neslin de popüler iş alanı olmuştur. Özellikle e-ticarete yeni başlayanların en çok kafasını karıştıran nokta kargo süreci olmaktadır. Navlungo bu anlamda ürünlerinizi İspanya’ya en kısa, en güvenli ve en ucuz nasıl göndereceğiniz konusunda sizin en iyi yol göstericiniz olacaktır.

Elbette Türkiye’den İspanya’ya kargo taşıyan firmalar olduğu gibi İspanya’dan Türkiye’ye kargo gönderen firmalar da mevcuttur. İspanya Türkiye kargo firmaları son derece fazladır. FedEX, DHL ve UPS bu firmalara örnek olarak gösterilebilir.

Türkiye’den İspanya’ya kargo gönderimi yaparken teslimat süresini etkileyen en önemli faktör kargoyu hangi yolla göndereceğinizdir. Kargo gönderimi yaparken havayolunu tercih ederseniz kargonuzu birkaç gün içinde gönderebilmek mümkün olurken söz konusu kargo için denizyolunu tercih ettiğinizde bu süre bir kaç haftaya kadar uzayabilir. Navlungo sizin için uygun olan kargo firmalarını listelerken bu firmaların altında tahmini teslim tarihini de gösterir. Bu sayede sizler de kargonuzun ne zaman teslim edilebileceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İspanya’ya kargo gönderim ücreti yük tipi, gönderim amacı, seçilen taşımacılık yolu, seçilen kargo firması ve kargonuzun hacimsel ağırlığı gibi birçok değişkene bağlıdır. Eğer bu süreci bireysel olarak yönetmeye çalışırsanız daha yüksek tekliflerle karşılaşmanız olasıdır. İspanya’ya kargo gönderimini daha uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız bazı konulara dikkat etmelisiniz. Kargonuzun paketlemesini uygun yapmak bu konulardan biridir. Unutmayın ki hacimsel ağırlık arttıkça maliyetin artması kaçınılmazdır.

Kargonuzun ne kadar sürede gideceği de ücretlendirmede önemli yer tutar. Havayolu ile daha kısa sürede daha pahalı gönderim sağlarken deniz yolu ile daha uzun sürede daha uygun fiyata kargo hizmeti alabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun Navlungo yurt dışı kargo sürecinde her zaman en büyük yardımcınız olacaktır.

Kargonuz bir aracı veya konteynerı dolduracak miktarda değilse yani tam yük değilse İspanya parsiyel taşımacılık devreye girer. Parsiyel nakliye farklı firmaların aynı yere gidecek kargolarının aynı araçla transferinin sağlanması anlamına gelir. İspanya karayolu parsiyel nakliye hizmetini tam yük hizmetinden ayıran en büyük fark ise zamandır. Aracı dolduracak yük miktarının yeterli seviyeye gelmesi için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum kargonuzun tam yük taşımacılığına nispeten daha uzun sürede gönderilmesine sebep olabilir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. İspanya Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al