Hollanda Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!

Hollanda'ya kargo göndermek artık çok kolay! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla işinizi sınırötesine taşıyan servisimizle tanışın. Şimdi ücretsiz teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
Hollanda Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Hollanda Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Hollanda'ya kargo gönderirken en ekonomik fiyatları bulmak için Navlungo'nun kargo hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Kargonuzun türü, ağırlığı ve adedi gibi faktörleri dikkate alarak size en uygun teklifleri sunar. Yalnızca ağırlık ve ülke seçin, anında kargo fiyatınızı öğrenin. Hesaplamaya Başlayın ve Navlungo ile Hollanda'ya kargo gönderimlerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirin.

Hesaplama Aracı

kg

Hollanda Kargo Fiyatları

Hollanda kargo fiyatları belirlenirken çeşitli unsurlar gözetilir. Bunun yanında belirli bir alt taban fiyatına sahiptir. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek fiyatlarla ilgili genel bir fikre ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçip sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Hollanda Kargo Fiyatları

Hollanda kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Hollanda Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı gönderileri ile ilgili karşılaşılabilecek sıkıntılardan biri de gönderilen paketin rahat şekilde takip edilememesidir. Navlungo burada yine devreye girer ve bu endişeyi ortadan kaldırır. Navlungo, gönderinize ait işlemlerinizi tamamladıktan sonra size kargo firmasının verdiği takip numarasının dışında bir numara verir. Verdiği bu numara ile gönderinizle ilgili detayları güncelleyebilir ve gönderinizi sorunsuz şekilde takip edebilirsiniz. Böylece Navlungo’nun sunduğu bu hizmet ile tek bir panelden tüm işlemlerinizi kolaylıkla halletmiş olursunuz.

Hollanda, Türkiye'nin önemli ticaret ortaklarından biridir ve 2019 yılında en fazla yatırım yapan ülke konumundadır. Hollanda, Unilever, ING Bank, Credit Europa Bank, AGT Netherlands ve Achmea gibi önemli firmaların yanı sıra 3 bin 214 Hollanda şirketi Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

Türkiye'deki Hollanda sermayeli şirketler, kimya, sanayi, ilaç sektörü, tıp endüstrisi, telekomünikasyon, lojistik, tekstil, gıda ve tarımsal sanayi ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bu sektörlerde faaliyet gösteren Hollanda şirketleri, Türkiye'nin ekonomik büyümesine ve istihdamına önemli katkılarda bulunmaktadır. Hollanda’da ise Türk kökenli işadamları tarafından kurulan şirketlerin sayısının 23 bin civarında olduğu tahmin edilir. Hollanda ihracat konusunda yapılan anlaşma ve protokoller nedeniyle Türkiye ile işbirliği içindedir.

Türkiye’nin Hollanda’ya ihracatındaki başlıca ürünler: Motorlu kara taşıtları, traktör, bisiklet, örme ve örülmemiş giyim eşyası, mineral yakıtlar, mumlar, demir ve çelik, kabuklu yemişler, meyveler, turunçgil, kavun kabuğu, plastik eşya, mobilya, aydınlatma, kağıt, karton, metal, cam, cam eşyadır.

Türkiye’nin Hollanda’dan ithalatındaki başlıca ürünler: Demir, çelik, plastik eşya, motorlu kara taşıtları, mineral yakıtlar, kazan, elektrikli makina ve cihazlar, optik aletler, fotoğraf ve sinema aletleri, eczacılık ürünleri, boya, macun, muhtelif kimyasal maddeler, kakao, kağıt, karton, sabun, uçucu yağ, canlı bitkidir.

Türkiye ve Hollanda arasındaki yürürlükteki anlaşma ve protokoller ise şu şekildedir:

 • Ticaret ve Ödeme Anlaşması
 • Ekonomik ve Teknik İşbirliği Ortak Komisyonu (KEK) Kurulmasına İlişkin Mektup Teatisi
 • Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması
 • Çifte Vergilendirmenin Önlenmesi Anlaşması
 • Hayvan Sağlığı Alanında İşbirliği Yapılmasına İlişkin Veterinerlik Anlaşması
 • Tarım ve Kırsal Politikalar Alanında İşbirliği Mutabakat Zaptı
 • Enerji Alanında İşbirliği Mutabakat Zaptı
 • Uluslararası Karayolu Taşıma Anlaşması
 • Gümrükler Alanında İdari Yardım Anlaşması

Hollanda’dan Türkiye’ye kargo işlemleri yapılabilir ve gönderilebilir. Bunun için tercih edilebilecek firmalara örnek olarak DHL ve UPS verilebilir. Hollanda’dan Türkiye’ye kargo gönderimleri için daha avantajlı teklifleri görmek ve ihtiyacınız olanı seçmek için Navlungo’nun sitesini inceleyebilir, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderimlerinin süresi tercih edilen taşıma türüne göre farklılık gösterir. Havayolu tercih edildiğinde bu süre kısa olurken, karayolu ve denizyolu taşımacılığı tercih edildiğinde birkaç haftayı bulabilir. Nakliye türü dışında Hollanda’da teslim edilecek noktaya göre süre olarak değişiklik gösterebilir.

Hollanda kargo fiyatları tercih edilen Hollanda nakliye türüne, paketleme seçeneğine, tercih edilen kargo firmasına, paketin ağırlığına göre farklılık gösterir. Daha büyük ve ağır paketlerin ücreti daha fazlayken, hafif ve küçük paketler daha uygundur.

Seçilen Hollanda lojistik firmasının size sunduğu imkanlara göre kargo gönderim ücreti de değişiklik gösterir. Örneğin kargonuzun istenilen noktaya daha hızlı ulaşmasını isterseniz fiyatı da buna göre artış gösterir. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak kargo fiyatları hesaplanır.

Navlungo, büyük ve küçük girişimciler için oldukça fazla kolaylık sağlar. Bunlardan biri de e-ihracattır. Firmanızı daha yukarı taşımayı hedeflediğinizde e-ihracat sizin için önemli bir seçenek halini alır. Kargonuz için de e-ihracat, geleneksel olana göre daha pratik olduğu için daha avantajlıdır.

İhracatın elektronik ortamda yapılması daha az fiziksel güç harcanmasına sebep olur bu yüzden de faydalıdır. Örneğin e-ihracat ile satılan ürününüz olduğunda Hollanda’da ayrıca bir operasyon yapılmasına ihtiyacınız kalmaz. Hollanda’da bir şubeniz olmak zorunda değildir. Hem bu anlamda hem de ekonomik anlamda avantajlı bir tercihtir. Bu konu ile ilgili Navlungo’nun e-ihracat hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Hollanda Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al