Norveç Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Norveç kargo gönderimlerinizi bugün en iyi fiyatlarla gerçekleştirin! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Norveç Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Norveç'e kargo gönderimi sırasında ne kadar ödeyeceğinizi bilemiyor musunuz? Kargo fiyat hesaplama aracımız ile bu belirsizliği sonlandırın! Yük bilgilerinizi ve gönderi detaylarınızı girin, saniyeler içinde en uygun fiyat tekliflerini görüntüleyin. Teklifler arasından size en uygun olanı seçip anında gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesaplama Aracı

kg

Norveç Kargo Fiyatları

Norveç'e kargo gönderimlerinizde uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti bir arada istiyorsanız, Navlungo sizi bekliyor! İşin uzmanı partnerlerimizle size hem maliyet-etkin hem de yüksek standartlı gönderim opsiyonları sunmaktayız. Kargonuz ne büyüklükte olursa olsun platformumuzda güncel ve cazip fiyat tekliflerini kolayca bulabilirsiniz. Norveç'e kargo gönderirken bütçenizi zorlamadan en iyi hizmeti almanın ayrıcalığını yaşamaya hazır mısınız?

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Norveç Kargo Fiyatları

Norveç kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Norveç Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Paketiniz uzun bir yola çıkacağı için güvenliği ve sağ salim ulaşıp ulaşmayacağı konusunda çeşitli endişelere sahip olabilirsiniz. Bu nedenle paketinizin durumu hakkında güncel bilgiler almak önemlidir. Gelişen teknolojinin sağladığı avantajlardan biri olarak kargolarınızın durumu hakkında bilgi almanız ve kargonuzu anlık takip edebilmeniz de mümkündür. Paketinize tanınan takip kodu sayesinde size özel hazırlanmış panel üzerinden Norveç kargonuzun durumunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Gönderileriniz Norveç’e çeşitli yollarla ulaşabilir. Paketinizin denizyolu, karayolu ya da havayolundan biriyle gitmesini seçebilirsiniz. Norveç kargo gönderme yöntemlerinden her birinin kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunur. Gönderme yöntemleri ise şöyle gerçekleşir:

 • Karayolu ile gönderim: Karayolu ile paket gönderimleri diğer Norveç kargo gönderme yöntemlerine göre alıcıya en uzun sürede ulaşan gönderim yöntemidir. Uzun zaman alması ve hızlı olmaması nedeniyle en az tercih edilen yoldur.

 • Havayolu ile gönderim: Havayolu ile gönderimler alıcıya en hızlı şekilde ulaşır ve kısa zamanda ulaşması nedeniyle de daha güvenlidir. Norveç’e havayolu aracılığıyla ithalat ve ihracat sık sık gerçekleşmektedir.

 • Denizyolu ile gönderim: Denizyolu ile Norveç kargonuz havayoluyla taşımayla kıyaslandığında daha yavaş bir şekilde ulaşır. Teslimat süresi uzamasına rağmen daha uygun olmasından dolayı tercih edilebilir.

Navlungo, size küresel çapta taşımacılık yapan firmalar arasında Norveç taşımacılıkla ilgilenenlerden teklifler de sunar. Norveç’e paket gönderimi yapan firmalar arasından UPS, FedEx, TNT, DHL, Ptt Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi kargo ile anlaşmaları vardır. Kargonuzu yollamak için tercih edeceğiniz firmanın lojistik ağlarının geniş olması ve lojistik alanında uzman olması önemlidir. Bu nedenle Navlungo size bu alanda güçlü olan firmalardan teklifler sunar.

Türkiye ve Norveç arasındaki ticaret ilişkileri, her geçen gün daha da gelişmektedir. Son yıllarda yapılan yatırımlar incelendiğinde, Türkiye'nin Norveç'e yaptığı yatırımlar 198 milyon doları bulurken, Norveç'in Türkiye'ye yaptığı yatırımlar ise 966 milyon dolar seviyesine ulaşmış durumdadır. Türkiye'nin genellikle petrol, gaz ve diğer hidrokarbonları, balık ve ferro alyajları Norveç'ten ithal ettiği belirtilmektedir. Ayrıca Türkiye'nin ihracat ettiği ürünler arasında deniz ulaştırma araçları, motorlu araçlar ve tekstil ürünleri de bulunmaktadır.

E- ihracat teknolojik gelişmelerin bize sunduğu pek çok avantajdan biridir. Uluslararası nakliye çözümleri sayesinde artık dünyanın her yerine satış yapmanız mümkündür. Fiziksel bir mağazaya ihtiyaç duymadan Norveç kargosu hazırlayarak oraya da ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz. Böylece daha çok kazanarak işletmenizi büyütebilirsiniz. Navlungo’nun lojistik hizmetinden yararlandığınız zaman tüm bu yurt dışı kargo sürecini daha kolay hale getirebilir ve güvenle Norveç ihracat taşımacılığı gerçekleştirebilirsiniz.

Evet. Türkiye’den Norveç kargosu gönderebildiğiniz gibi Norveç’ten Türkiye’ye de kargo gönderimi mümkündür. Türkiye’den olduğu gibi Norveç’ten Türkiye’ye kargo gönderim işlemini Navlungo aracılığıyla pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Norveç kargo gönderim süreniz çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu etkenler arasında teslimat adresinin yanı sıra tercih ettiğiniz gönderim yönteminin hava yolu ya da deniz yolu olması etkilidir. Çünkü havayolu ile nakliyeyi tercih ettiğinizde daha kısa sürede gidebilecekken denizyolu ile nakliyeyi tercih ettiğinizde nispeten daha uzun zaman alacaktır.

Norveç kargo gönderim ücreti paketinizin ağırlığına, hacmine, teslimat adresine, gönderi tipinize ve seçtiğiniz gönderim yöntemine göre farklılık gösterir. Ayrıca kargonuzun daha erken teslim edilip edilmemesine göre de kargo ücretiniz değişebilir. Daha hızlı ulaşmasını istediğiniz gönderiler için ücret artabileceği gibi daha büyük ve ağır gönderiler için de kargo ücreti artar. Navlungo tüm bu etkenler dahilinde sizin için en uygun teklifleri sunar.

Parsiyel taşımacılık parça yükün taşınmasıyla ilgilidir ve Norveç parsiyel taşımacılık da alıcıları farklı olan paketlerin Norveç’e giden aynı araçta taşınmasını ifade eder. Aynı güzergâhta bulunan farklı alıcıların paketlerinin hepsi bir arada konteyner, tır, uçak ya da kamyon gibi aynı araçta taşınır. Aracın dolmaması durumunda başka şirketlerin paketleri de aynı aracın içinde taşınabilir. Bu şekilde parsiyel yük taşıma tercih edildiğinde nakliye ücreti de daha uyguna mâl olmaktadır.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Norveç Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al