Katar Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!

Katar'a kargo göndermek artık çok kolay! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla işinizi sınırötesine taşıyan servisimizle tanışın. Şimdi ücretsiz teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
Katar Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Katar Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Katar kargo ücreti hesaplaması, kargonun türü, ağırlığı, adeti ve seçilen kargo firması gibi birçok faktörle belirlenir. Örneğin, az sayıda gönderi için sabit fiyatlandırma, komple yükten daha ekonomik olabilir. Paket tipi de fiyatlandırmada bir diğer etkendir. Katar'a kargo gönderiminde Navlungo'dan hızlı bir şekilde fiyat almak için Katar kargo hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Hesaplama Aracı

kg

Katar Kargo Fiyatları

Katar kargo ücretleri, gönderinin hedefi ve boyutuna bağlı olarak değişir, paketin adet ve ağırlığı fiyatı etkiler. Navlungo ile Katar'a gönderim yaparken, anlaşmalı kargo firmalarının sunduğu çeşitli teklifler sayesinde en uygun fiyatı seçebilir ve paketinizi güvenle ulaştırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve uygun fiyatlarla Katar'a kargo gönderimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katar Kargo Fiyatları
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Katar Kargo Fiyatları

Katar kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Katar Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Yurt dışı kargo konusunda kişileri en fazla tedirgin eden konuların başında kargo takibi gelir. Navlungo, göndericilerin ve alıcıların tedirginliklerini ortadan kaldıracak teknolojik alt yapıya sahiptir. Katar’a yolladığınız her bir paketin gönderim durumunu ilgili panellerden anında sorgulayabilirsiniz. Paketinizin nerede ve hangi aşamalarda olduğunu takip etmek üzere ilgili takip numarasını girmeniz yeterlidir. 7/24 yapılabilecek bu takip, kişilerin kendini güvende hissetmesini sağlar.

Türkiye’den Katar’a 2019 yılında 1,3 milyon dolarlık bir ihracat söz konusu olmuştur. İhracata konu olan ürünler ise; mobilya, elektronik ve bunların aksamları, süt ve süt ürünleri, petrol ve inşaat parçalarıdır. Bunun yanı sıra ülkemizden Katar’a yine aynı yıl içinde 310 milyon dolarlık ithalat söz konusu olmuştur. İthalat yapılan ürünler arasında; plastikler, mineral yakıtlar ve alüminyum gelir. Son dönemlerde Katar ve Türkiye arasında hızla ivme kazanan ticaret hacmi, bu iki ülkenin lojistik firmalarının bir kez daha öne çıkmasını sağlamıştır. Bu da ithalat ve ihracat işlemlerinin iki ülke arasında sürekli olarak gerçekleştiği anlamına gelir. Katar ithalat ve ihracat uygulamalarınız için Navlungo’nun profesyonel ekibinden bilgi alabilirsiniz.

Ülkemizden Katar’a olduğu gibi Katar’dan ülkemize de kargo vardır. Bu konuda Katar’ın en çok tercih ettiği nakliye yöntemi ise hava yolu kargo taşımacılık seçeneğidir.

Navlungo, teslim aldığı kargolama süreçlerini mümkün olduğunca en kısa sürede yönetmeye çalışır. Bu noktada Katar’a giden kargoların teslimat süresinin 2 gün olduğu söylenebilir. Bu noktada kargolama yöntemi de önemlidir. Deniz ve hava yolu ile gönderilen kargoların alıcı noktasına ulaşımı aynı sürede olmayacaktır. Zaman konusunda hassasiyetiniz bulunuyorsa hava kargo yöntemine şans verebilirsiniz. Hava kargo yöntemi, diğer taşımacılık yöntemlerine göre daha pahalı olsa da hızın ön planda olduğu nakliye uygulamalarında son derece avantajlıdır.

Katar parsiyel ve komple yük taşımacılık fiyatları, birbirinden son derece farklıdır. Bunun yanı sıra paket türlerinin de kendi içinde farklı gruplara ayrıldığını hatırlatmakta fayda var. Katar’a gönderilen ürünlerin ücretini etkileyen en büyük unsurların başında ürünün ağırlığı gelir. 0.5 kilogramlık bir ürün ile 10 kg’lık ürünün ücreti aynı değildir. Aynı şekilde gönderim yöntemi de ücreti etkiler. Ücret konusunda detaylı bilgi almak ve size özel indirimleri değerlendirmek üzere hemen şimdi ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

E- ticaret, Katar’a kargo gönderimi konusunda en öne çıkanlar arasındadır. Çeşitli mal ve hizmetlerin hızlıca yapıldığı e- ticaret, Katar’a kargo gönderiminde çeşitli avantajlar içerir. Konu, Katar’a yapılacak ticaret olduğunda e-ihracattan bahsedebiliriz. E-ihracat kolaylığı sayesinde online ortamda ürünleri hızlıca satın alabilir ve bir mağaza açmaya gerek kalmadan ticarete dâhil olabilirsiniz. Bu sayede zamandan kazanabilir ve giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Katar parsiyel nakliye ve yük taşımacılığı talepleriniz için Navlungo’ya güvenebilirsiniz. Parsiyel Katar kargo alanındaki hizmetleriyle müşteri memnuniyeti sağlayan Navlungo, sektörün öncü isimlerinden biridir. Bir tırı doldurmayacak miktardaki yüklerin parça parça ölçekler şeklinde taşınması, parsiyel nakliye olarak ifade edilir. Çıkış günlerinin sık olması, parsiyel nakliyeyi diğer taşımacılık türlerine oranla daha esnek hâle getirir.

Katar’a kargo gönderimlerinde Navlungo’nun anlaşmalı olduğu firmaları değerlendirebilirsiniz. Bunların başında FedEx, TNT, UPS ve DHL gibi partnerler gelir. Navlungo, kullanıcının önüne tüm kargo firmalarını sunar ve seçim ile birlikte en uygun fiyat paketlerini getirir. Seçimde bulunurken firmaların uluslararası lojistikteki yerini değerlendirebilir ve sonrasında bütçeniz doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Katar Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al