Belçika Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Belçika'ya kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Belçika Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Navlungo ile Belçika'ya kargo fiyatlandırması, gönderinizin niteliği, kilosu, miktarı ve tercih edeceğiniz kargo şirketine göre değişiklik gösterebilir. Navlungo'nun gelişmiş fiyat hesaplama motoru sayesinde, Belçika'ya yapacağınız kargo için anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Hesaplama aracına gönderinizin ağırlığını girdiğinizde bir dizi fiyat seçeneği göreceksiniz. Misyonumuz, size en rekabetçi fiyatları garantilemek ve kargo gönderimlerinde tam bir şeffaflık sağlamaktır.

Hesaplama Aracı

kg

Belçika Kargo Fiyatları

Navlungo, Belçika'ya kargo gönderme planları olan müşterilere en cazip fiyatları sunar. Bireysel talepler genellikle kargo firmalarından daha yüksek teklifler alırken, çok sayıda kargo firmasıyla olan stratejik işbirliklerimizle müşterilerimize en avantajlı fiyatları sağlıyoruz. Navlungo ile Belçika için piyasadaki en rekabetçi kargo tekliflerini hemen inceleyin!

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Belçika Kargo Fiyatları

Belçika kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Belçika Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Yurt dışı kargo sürecinin en belirsiz noktası kargo takibidir. Kargonuzun alıcıya teslim edilmesine kadar olan süreci yakından takip etmek istiyorsanız Navlungo internet sayfasında bulunan ‘sevkiyatlarım’ sekmesinden bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kargonuz Navlungo depolarına teslim edildikten sonra size verilen kargo takip numarasını tuşlamaktır. Daha sonra kargonuzun lokasyonunu 7/24 online olarak takip edebilirsiniz.

Türkiye’den Belçika’ya kargo gönderirken çeşitli ulaşım yolları kullanılır. Her yolun avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Belçika’ya kargo gönderirken havayolu, demiryolu ve karayolu seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Bunlardan en hızlı ve en güvenilir olanı havayolu taşımacılığıdır. Bunun yanı sıra karayolu ve demiryolu da kullanılan taşımacılık yollarıdır. Belçika ithalat taşımacılığı söz konusu olduğunda kara ve demiryolu da sıklıkla tercih edilir. Karayolu ve demiryolu havayoluna kıyasla daha yavaş olmasına karşın daha ucuzdur. Navlungo sizin için uygun olan kargo firmalarının tekliflerini hazırlarken bu firmaların hangi yol ile taşıma yapacağını da belirtir. Sizin tek yapacağınız size uygun olan teklifi seçmektir.

Belçika’ya kargo gönderirken kargonuzun uzun bir yolculuk geçireceğini unutmamanız gerekir. Ürününüzün geçireceği yolculuğa uygun bir şekilde korunaklı paketlendiğinden emin olarak olası darbelere ve risklere karşı da korumuş olursunuz. Dayanıklı olmasının yanında ürünün ebatına uygun bir paketleme yapmak da hem hacimsel ağırlığının artmamasını sağlar hem de kargonuzun paket içinde hareket etmesini engeller.

Gönderimini sağladığınız ürünün Belçika’ya gönderilmesi yasak olan ürünler arasında olmaması da dikkat edilecek konulardan biridir. Böyle bir durum kargonuzun geri dönmesine, vakit ve para kaybı yaşamanıza sebep olur. Bu nedenle kargo göndermeden önce yasaklı ürünlerin ne olduğunu araştırmanız gerekir.

Kargonuzun içeriğini doğru olarak belirtmeniz de gümrük yetkililerin kargonuzu hızlı bir şekilde inceleyip vergileri tahsil etmelerini sağlar ve size fazladan zaman kaybettirmez.

Belçika dünyanın en büyük 25. ekonomisi olma özelliğini taşır. 2022 yılında Türkiye Belçika’ya 6,5 milyar dolar değerinde ihracat yapmıştır. Belçika ithalat oranımız ise son yıllarda artmakta olup 7,3 milyar dolar değerinde de ithalat yapılmıştır. 2022 yılında Belçika ile olan ikili ticaret hacmi ise 13,8 milyar dolara ulaşmıştır. Belçika’ya en çok ihracat yaptığımız sektörler; otomotiv, demir ve demir dışı metaller, mücevher, madencilik ürünleri, tekstil ve hammaddeleri, hazırgiyim ve konfeksiyon, kimyevi maddeler ve mamulleri, çelik, iklimlendirme sanayii, elektrik ve elektronik şeklinde sıralanabilir.

Teknolojinin hızla gelişmesi ve hayatı kolaylaştıracak uygulamaların ortaya çıkması beraberinde e-ticaret ağının gelişmesini kaçınılmaz kılmıştır. İşletmenizde satışa sunduğunuz ürünlerin online ortamda da var olması, fiziksel olarak ulaşamadığınız müşteri potansiyeline ulaşmanızı kolaylaştırır. E-ticarette var olmanız beraberinde bazı zorunlulukları getirir. Bunlardan en zoru ise takibi ve koordinasyonu zor olan kargo işlemleridir. Özellikle global satış hedefleriniz varsa yurt dışı kargo sürecini doğru koordine etmek hayati önem taşır. Navlungo sayesinde Belçika kargo fiyatlarını değerlendirebilir, size uygun olan seçenekle yolunuza devam edebilirsiniz. Kargonuzun anlık takibini yapabilir ve fazladan vakit kaybı yaşamadan ticaretinize devam edebilirsiniz.

Belçika Türkiye kargo gönderimi yapan birçok firma bulunur. Bu firmalardan bazıları FedEX, UPS ve DHL’dir. Daha fazla seçenek için Navlungo internet sitesini ziyaret edebilir, firmalar, teslimat süreleri ve Belçika Türkiye kargo fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Belçika’ya kargo göndermek istediğinizde sabit bir teslimat süresi yoktur. Kargonuzun hangi yol ile gideceği bu konuda belirleyici olacaktır. Örneğin havayolu ile göndereceğiniz kargonuz birkaç iş gününde teslimat adresine varabilir. Fakat aynı kargo için deniz yolunu tercih ettiğinizde teslimat tarihi birkaç haftaya kadar uzayabilir.

Belçika kargo ücretini etkileyen birçok değişken söz konusudur. Gönderinizin türü vergilendirme üzerinde etkili olan faktörlerden biriyken, ağırlığı ve hacmi de taşıma ücreti üzerinde etkilidir.

Seçtiğiniz taşıma yolu da ücretlendirme konusunda en etkili faktörlerden birisidir. Kargonuzu havayolu ile gönderdiğinizde daha kısa sürede teslimat yapılması mümkünken daha yüksek ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz. Fakat aynı kargo için farklı bir yol ile gönderim yaptığınızda daha uzun sürede teslimat yapılsa da daha uygun fiyata gönderim yapmak mümkün olacaktır.

Gönderiniz bir aracı veya konteyneri tam olarak dolduracak miktarda değilse Belçika parsiyel taşıma devreye girer. Parsiyel nakliye kargo uluslararası taşımacılık sektöründe sıklıkla karşımıza çıkan bir kavramdır ve farklı firmaların kargolarının aynı araçla taşınması anlamına gelir. Belçika parsiyel taşımacılık yapmak için en uygun adresse tabi ki Navlungo’dur.

Belçika parsiyel nakliye seçeneğinin tek dezavantajı ise zamandır. Eğer yük tipiniz tam yük değilse aracı dolduracak yük miktarının tamamlanması için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat Navlungo birden çok kargo firmasıyla aynı anda çalıştığı için bireysel olarak bekleyeceğinizden çok daha kısa sürede aracın yük kapasitesi tamamlanır ve uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Belçika Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al