Etsy Kargolarınızı Navlungo Uçursun

Etsy yurt dışı kargo gönderim süreçlerinde sorunsuz ve ekonomik çözümler için hemen ücretsiz teklif alın! Etsy kargo gönderiminde yaşadığınız kargo sorunlarına bugün elveda deyin.

fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
ups beyaz logo
dhl beyaz logo
Etsy Kargolarınızı Navlungo Uçursun

Müşterilerimizin Etsy Kargolarını Entegrasyonumuz ile Güvenilir ve Uygun Fiyatlarla Taşıyoruz!

Etsy Kargo Gönderiminde Gerekli Belgeler Nelerdir?

Etsy anlaşmalı kargo firmalarıyla yapacağınız taşıma işlemlerinde çeşitli belgeler gerekir. En önemli belgelerden bazıları çeki listesi, ticari fatura, ihracat beyannamesi formu ve konşimentodur. Etsy'de satış yapmak kargo işlemlerinin güvenle ve sorunsuz bir şekilde sağlanması açısından oldukça önemlidir. Navlungo ekibi, yapacağınız bütün kargolama ve takip işlemlerinde en büyük destekçinizdir. Gerek gümrük işlemleri gerekse de Etsy kargo ücretleri hakkında Navlungo’dan detaylı bilgi alarak Etsy kargo ücretleri hakkında Navlungu’nun size sunduğu seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Etsy Kargo Gönderiminde Gerekli Belgeler Nelerdir?

Etsy Yurt Dışı Kargo Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Etsy kargo ücreti hesaplama işlemleri için hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Bunun için öncesinde hedef ülkenizi seçmeniz ve paketinizin ağırlığını girmeniz yeterlidir. Daha sonrasında sistemimiz otomatik olarak güncel teklifleri size sunacaktır. Size uygun olanı seçtikten hemen sonra işlemlerinize devam edip kargonuzu gönderebilirsiniz.

Hesaplama Aracı

kg

Kargolarınız için En Güvenli Yöntem: Express veya Eco Servislerimiz

Etsy ürünlerinizin alıcılarına güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırılması için çeşitli kargo alternatifleri mevcuttur. Express kargo ve standart kargo gibi çeşitli seçenekler arasında tercih yapabilirsiniz. Express kargo hızlı teslimat sağlarken maliyeti daha yüksektir. Öte yandan standart kargo ekonomik ve güvenli bir teslimat imkanı sunar. Hangi kargo seçeneğini tercih edeceğinizi belirlerken müşterilerinizin beklentileri ve ürünlerinizin özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al
Kargolarınız için En Güvenli Yöntem: Express veya Eco Servislerimiz

Anlaşmalı Kargo Firmalarımız

Navlungo’nun sağladığı ücretsiz kurye servisiyle Etsy yurt dışı kargo gönderim süreçlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

mng logo
aramex logo
United States Postal Service Logo
dhl logo
ups logo
fedex logo
TNT Logo
ptt kargo

Etsy Yurt Dışı Kargo Fiyatları

Etsy kargo ücreti çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerin boyutu, ağırlığı, transferin yapılacağı ülke ve kurallar bu faktörlerden bazılarıdır. Etsy kargo işlemleri konusunda her zaman sizinle birlikte hareket eden Navlungo, taşıma maliyetlerinin düşürülmesi ve en sağlıklı yöntemlerin kullanılması açısından sizlere birbirinden farklı birçok teklif sunar. Sizler için belirlediğimiz fiyat tablosundan hem kargo gönderim seçeneklerini inceleyebilir hem de anında talepte bulunarak fiyat alabilirsiniz.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Etsy Kargo Fiyatları

Paketlerinizin Etsy kargo fiyatlarını öğrenmek için hemen Navlungo'ya giriş yapın ve hızlıca yük bilgilerinizi girerek tüm teklifleri ücretsiz bir şekilde görüntüleyin.

Fiyatları Ücretsiz Gör

Etsy Kargo Gönderiminde Sıkça Sorulan Sorular

Etsy, yasal olmayan veya ticari amaçlı kabul edilen, tehlikeli veya zararlı olan tüm ürünlerin satışını yasaklamıştır. Bunlar arasında uyuşturucular, silah, silah aksesuarları, tütün, alkol, tütün ürünleri, vahşi hayvan derileri veya tüyleri, sigara, çocuklar için uygun olmayan ürünler, telif hakları ihlal edilen kopla ürünler yer alır.

Etsy üzerinden gerçekleştirilen uluslararası kargo gönderimlerinin teslim süresi hedef ülke, nakliye yöntemi ve paketin boyutu gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Genel olarak, standart uluslararası nakliye seçeneğiyle paketin nihai varış noktasına ulaşması 7 ila 21 iş günü arasında sürebilir. Hızlı kargo seçeneği tercih edildiğinde ise teslimat süresi 3 ila 5 iş günü gibi daha kısa bir süreye indirilebilir. Nakliye yöntemi olarak hava taşımacılığı genellikle daha hızlı bir seçenek olarak kabul edilir ve teslim süresinde önemli bir etkisi vardır. Teslimat süresini etkileyen diğer faktörler arasında varış ülkesi ve gümrükleme süreci yer alır. Navlungo, Etsy gönderilerinizin müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak için tüm süreci kolaylaştırarak yönetir.

Etsy kargo takibi sizin ve müşterilerinizin güvende hissetmesi için oldukça önemlidir. Bu yüzden Navlungo olarak Etsy kargo gönderilerinizi rahatça takip edebilmeniz için kargo firmasının haricinde sizlere bir takip numarası veriyoruz. Bu kod aracılığıyla kargonuzun mevcut durumundan olası gecikmelere kadar birçok detaya gerçek zamanlı güncelleme ile ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa/
  2. Yurt Dışı Kargo/
  3. Etsy Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al