Etsy Kargolarınızı Navlungo Uçursun

Etsy yurt dışı kargo gönderim süreçlerinde sorunsuz ve ekonomik çözümler için hemen ücretsiz teklif alın! Etsy kargo gönderiminde yaşadığınız kargo sorunlarına bugün elveda deyin.

Ücretsiz Teklif Al

Müşterilerimizin Etsy Kargolarını Entegrasyonumuz ile Güvenilir ve Uygun Fiyatlarla Taşıyoruz!

Etsy Kargo Gönderiminde Gerekli Belgeler Nelerdir?

Etsy'den yurt dışına kargo gönderirken müşterilerinizin ürünlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde almasını ve gümrük işlemlerinin sorunsuz yapılmasını sağlamak için bir dizi belge gerektirir. Başlıca gerekli belgeler ticari fatura, çeki listesi, konşimento ve ihracat beyannamesi formudur. Navlungo, Etsy kullanıcılarının gönderilerini en hızlı ve sorunsuz şekilde gümrük işlemlerine tabi tutması için yardımcı olmak için burada. Ekibimiz, gönderiniz için gerekli belgeleri hazırlamanıza yardımcı olmak ve işlemlerin sorunsuz ve hızlı ilerlemesini sağlamak için elinden geleni sizin için sağlayacaktır.

Etsy Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Etsy kargo ücretlerini hesaplamak için panelimizden gerekli bilgileri doldurarak saniyeler içerisinde onlarca kargo teklifi alabilirsiniz. Buna ek olarak genellikle Etsy kargo ücretleri belirli metriklere göre hesaplanır. Gönderilecek ürünün ağırlığı, boyutları ve ülke mesafesi gibi faktörler kargo ücretlerinde ön plana çıkan konulardır. Özellikle düşük adetli gönderim yapan satıcılar için oldukça uygun fiyatlı teklifler sunan Navlungo ile tüm Etsy kargo süreçlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Ücretsiz Hesapla

Etsy Kargolarınızı Express veya Eco Servisimizle Gönderin

Etsy ürünlerinizin müşterilere güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlamak için birçok farklı kargo seçeneği bulunmaktadır. Express kargo ve standart kargo gibi alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Express kargo müşterilere hız sunmaktadır ancak daha pahalıdır. Standart kargo, uygun fiyatlı ve güvenilir bir teslimat seçeneğidir. Hangi kargo yöntemini kullanacağınıza karar verirken, müşterilerinizin ihtiyaçları ve ürünlerinizin nitelikleri gibi faktörleri dikkate alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Anlaşmalı Kargo Firmalarımız

Ücretsiz kurye servisimizden faydalanarak Etsy kargolarınızı tüm dünyaya göndermeye hazır mısınız?

Etsy Kargo Fiyatları

Etsy üzerinden yapılan kargo gönderimlerinde ücretler birçok faktöre göre belirlenir. Ürün ağırlığı, boyutları, gönderilecek bölge ve güncel fiyatlar, Etsy kargo ücretlerini değiştirebilir. Navlungo, bu faktörlere dikkat ederek kargo ücretleri konusunda kullanıcılarının beklentilerini karşılamak ve maliyetlerini minimize etmek için anlık olarak pek çok teklif oluşturur. Aşağıdaki fiyat tablosunda Etsy kargo gönderim seçeneklerini inceleyebilir ve anında teklif oluşturarak en iyi fiyatı alabilirsiniz.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Etsy Kargo Fiyatları

Paketlerinizin Etsy kargo fiyatlarını öğrenmek için hemen Navlungo'ya giriş yapın ve hızlıca yük bilgilerinizi girerek tüm teklifleri ücretsiz bir şekilde görüntüleyin.

Fiyatları Ücretsiz Gör

Etsy Kargo Gönderiminde Sıkça Sorulan Sorular

Etsy, ticari amaçlı veya yasa dışı olarak kabul edilen, tehlikeli, zararlı, yasadışı veya yasaklanmış ürünlerin satışını yasaklamıştır. Bunlar arasında alkol, sigara ve tütün ürünleri, uyuşturucular, silah veya silah aksesuarları, çocuklar için uygun olmayan ürünler, vahşi hayvan derileri veya tüyleri, kopya ürünler ve telif haklarını ihlal eden ürünler bulunmaktadır.

Etsy'de yapılan uluslararası kargo göndermeleri, hedef ülke, nakliye yöntemi ve paketin boyutu gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Genel olarak, standart uluslararası nakliye için, paketin nihai varış noktasına ulaşması 7 ila 21 iş günü arasında değişebilir. Hızlı kargo seçildiğinde teslimat süresi 3 ila 5 iş günü kadar kısaltılabilir. Hava taşımacılığı genellikle daha hızlıdır ve nakliye yöntemi de teslim süresinde önemlidir. Sonuç olarak, varış ülkesi ve gümrükleme süreci teslimat süresini etkileyen faktörlerdendir. Navlungo, Etsy gönderilerinizin en hızlı şekilde müşterilerinize ulaşması için tüm süreci kolaylaştırır.

Etsy kargo takibi hem siz hem de müşterileriniz için oldukça değerli bir hizmettir. Bu sebeple kullanıcılarımıza Etsy kargo gönderilerini takip edebilmeleri için bir takip numarası veriyoruz. Bu kod sayesinde kargonuzun yolcuğu hakkında her şeyi canlı olarak takip edebilirsiniz. Çevrimiçi takip sistemimiz, kargonuzun mevcut konumu, tahmini teslim tarihi ve olası gecikmeler hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sunar. Bu noktada müşterilerimize Etsy kargo süreçlerinin ilerlemesi hakkında en güncel ve doğru bilgiyi vermenin önemini biliyoruz.

İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa/
  2. Etsy Kargo Gönderimi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al