Portekiz Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Portekiz'e kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Portekiz Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Portekiz'e kargo gönderirken en ekonomik teklifi almak artık parmaklarınızın ucunda! Gönderinizin ağırlığını hesaplama aracımıza girmeniz yeterli; birçok kargo teklifini sadece birkaç saniye içerisinde görüntüleyebilirsiniz. Birincil önceliğimiz, sizlere piyasanın en uygun fiyatlarını sunarken, Portekiz kargo işlemlerinizde kesintisiz şeffaflık ve güvence oluşturmaktır. Portekiz kargo fiyat hesaplamalarınızı platformumuz aracılığıyla yaparak, hem zamanınızdan hem de bütçenizden maksimum tasarruf elde edin.

Hesaplama Aracı

kg

Portekiz Kargo Fiyatları

Portekiz'e yapacağınız kargo gönderimlerinde fiyatlar, teslimatın yapılacağı bölge, paketin ağırlığı ve içindeki ürün sayısına göre farklılık gösterebilir. Navlungo, bu bilgileri sizden alarak işbirliği içinde olduğu lojistik partnerlerinden en güncel ve avantajlı fiyat tekliflerini sizlere sunar. Öncelikli hedefimiz, en uygun maliyetle kargonuzun güvende ve zamanında teslimatını sağlamaktır. Fiyatlar ve kargo süreçleri hakkında daha detaylı bilgi için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Portekiz Kargo Fiyatları

Portekiz kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Portekiz Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Kargo gönderimi oldukça stresli ve can sıkıcı bir süreç olabilir. Bu stresin sebeplerinden en önemlisi kargonun güvenli bir şekilde ulaşıp ulaşmayacağını düşünmektir. Navlungo size bu konuda çok büyük bir kolaylık sağlar. Online olarak kargonuzu adım adım takip edebilirsiniz. Bu noktada Navlungo sizlere kargo firmasının haricinde bir takip numarası verir. Sistem üzerinden bu takip numarasıyla gönderinizin durumunu dilediğiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Portekiz nakliye türleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Havayolu: Havayolu, Portekiz'e gönderilecek ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Uluslararası havayolu kargo şirketleri, dünyanın birçok noktasına hizmet vermektedir.

 • Denizyolu: Denizyolu taşımacılığı, büyük boyutlu ve ağır ürünlerin taşınması için tercih edilen bir yöntemdir. Portekiz'de birçok liman bulunduğu için Portekiz deniz kargo için oldukça uygun bir ülkedir. Bu noktada Portekiz konteyner gönderim seçeneklerinden yararlanılabilir.

 • Karayolu: Karayolu kargo, Portekiz ile komşu ülkeler arasında yapılan kargo taşımacılığı için tercih edilen bir yöntemdir.

Portekiz, ticari olarak gelişmekte olan bir ülke olduğu için lojistik ağı da geniştir diyebiliriz. Portekiz kargolarınız için birçok seçeneğiniz vardır. Gönderileriniz için kargo dağıtım firması seçerken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Kargo firmasının güvenilir olması, lojistik ağının geniş olması gibi etkenleri göz önünde bulundurarak kolayca seçiminizi yapabilirsiniz. Portekiz kargoları için Navlungo oldukça fazla kargo seçeneği sunar. Bu firmalar şu şekildedir:

 • DHL
 • FedEx
 • UPS
 • TNT
 • MNG

Dışişleri Bakanlığı verilerine göre Portekiz ile olan ithalatımız %4 oranında gerilemiş, ihracatımız ise %18 artış göstermiştir. Hem Portekiz’in hem de Türkiye’nin Akdeniz’e kıyısının olması ticari olarak iki ülkeyi olumlu anlamda etkilemektedir. Türkiye’nin Portekiz’e yapmış olduğu başlıca ithalatlar; pano ve konsollar, elektrik kontrol, dağıtım tabloları, radyo yayınlarının alıcı cihazları, sıvanmamış kâğıt ve kartonlardır. Türkiye’nin Portekiz’e yapmış olduğu başlıca ihracatlar ise; motorlu kara taşıtları, pamuk ipliği, demir, çelik, buzdolabıdır.

Portekiz'e kargo gönderiminde e-ihracatın birçok avantajı bulunmaktadır. E-ihracat, işletmelerin coğrafi sınırları aşarak, dünya genelinde müşteri tabanına ulaşmasını sağlar. Bu sayede Türkiye’de oturduğunuz yerden Portekiz'deki müşterileri kolaylıkla hedef kitleniz olarak belirleyebilirsiniz.

Buna ek olarak e-ihracat, geleneksel ihracat yöntemlerine kıyasla daha düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilir. Online satış kanalları, kargo şirketleri ve diğer lojistik hizmetler gibi çeşitli araçlar, e-ihracatın maliyetini düşürür. E-ihracat, işletmelerin ürünlerini hızlı ve kolay bir şekilde satmalarını sağlar. Online satış kanalları sayesinde, müşteriler ürünleri hızlı bir şekilde bularak satın alabilir.

Türkiye’den Portekiz’e olduğu gibi, Portekiz’den Türkiye’ye kargo gönderimi mevcuttur.

Türkiye’den Portekiz’e kargo gönderirken tercih edilen nakliye türü, gönderilerin teslim süresini etkiler. Dolayısıyla teslim süresi ile ilgili net bilgi vermek doğru değildir.

Portekiz kargo fiyatları ürünün çeşidine, adetine, ağırlığına bağlı olarak değişir. Portekiz kargo fiyatları için belli bir alt taban ücreti bulunur. Seçilen firma da kargo ücretlerinde değişikliğe yol açar. Portekiz uygun kargo fiyatlarıyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Parsiyel yük taşımacılığı, ürünlerin parça parça taşınması anlamına gelir. Bu taşımacılık yöntemi, yurt dışı kargo seçeneklerinizde daha hızlı ve daha uygun fiyatlı bir seçenek sunar. Portekiz parsiyel yük taşımacılığı ürünlerinizin daha hızlı ve daha uygun fiyatlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Bu sayede, Navlungo ile parsiyel yük taşımacılığı seçeneğini tercih ederek Portekiz'e ürünlerinizi ekonomik bir şekilde gönderebilirsiniz.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Portekiz Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al