İsveç Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

İsveç'e kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

İsveç Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

İsveç'e kargo gönderirken en uygun teklifi bulmak artık çok daha kolay! Gönderinizin ağırlığını hesaplama aracımıza girerek pek çok kargo teklifini sadece birkaç saniye içinde elde edebilirsiniz. Ana hedefimiz, sizlere piyasanın en rekabetçi fiyatlarını sunarken kargo işlemlerinizde tam şeffaflık ve güvence sağlamaktır. İsveç kargo fiyat hesaplamalarınızı platformumuz üzerinden gerçekleştirerek, hem zamanınızı hem de bütçenizden en iyi şekilde faydalanın.

Hesaplama Aracı

kg

İsveç Kargo Fiyatları

İsveç kargo fiyatları, teslimatın gerçekleştirileceği bölgeye, paketin ağırlığına ve içerdiği ürün miktarına bağlı olarak değişebilir. Navlungo, paketinizin bilgilerini alarak global kargo firmalarından en güncel ve ekonomik fiyat tekliflerini hızla sizlere ulaştırır. Ana amacımız, en uygun fiyatla kargonuzun güvenli ve planlandığı gibi teslim edilmesini garantilemektir. İsveç kargo fiyatları ve süreçleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
İsveç Kargo Fiyatları

İsveç kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

İsveç Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

İsveç kargo işlemlerinin başlatılmasıyla en çok endişe duyulan konu takiptir. Söz konusu transfer yurt dışı olacağı için güvensizlik yaşanabilir. Bu durumu öngören Navlungo’nun sahip olduğu panel sayesinde, gönderilerinize özel olarak verilen takip numarasıyla paketlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

İsveç kargo işlemleri sırasında seçmeniz gereken gönderim yöntemleri vardır. Kargo transferinizi yaparken bu gönderim yöntemlerinin size en uygununu tercih etmeniz gerekir. Bu noktada tercih edebileceğiniz gönderim yöntemleri şu şekildedir:

 • Havayolu: En hızlı kargo transfer yöntemidir. Fakat diğer yöntemlere kıyasla daha pahalıdır.

 • Karayolu: Ortalama hız ve fiyat sunar.

 • Denizyolu: Aralarında transferin hızı bakımından en yavaş olan yöntemdir. Fiyat açısından en uyguna gelmesi de diğerlerine kıyasla avantajlıdır.

Üç kargo gönderme yöntemi de farklı avantajlara sahiptir. Bütçeniz ve kargonuzun aciliyeti doğrultusunda uygun versiyonu seçebilirsiniz.

İsveç taşımacılık alanında gelişmişlik düzeyi yüksek ülkelerdendir. Dolayısıyla birden fazla kargo firması olduğu için karar vermek bu noktada zor olabilir. Navlungo, güvenliği ön planda tutarak tanınan firmalar ile anlaşma yaparak hizmet verir. Örneğin, İsveç nakliye firmaları için araştırma yaptığınızda birçok bilgi karmaşası ile karşılaşabilir ve karar verme sürecini uzatabilirsiniz. Navlungo bunun önüne geçerek zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Navlungo ile anlaşmalı olan firmalar Fedex, DHL, UPS, PTT gibi güvenilir şirketlerdir.

Türkiye ile İsveç ithalat ve ihracat ilişkilerinin gelişmiş olduğu söylenebilir. Özellikle 2009 yılına göz gezdirildiğinde İsveç’in Türkiye’ye 2.2 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiş olduğunu ve Türkiye’nin de İsveç’e 1.1 milyar dolar ihracat sağladığı görülebilir. İki ülke ulaşım ekipmanları, tekstil, kimyasallar ve otomotiv gibi farklı alanlarda alışveriş yapmaktadır. Dolayısıyla böylesine bir akışta kargo hizmetlerinin önem arz ettiği söylenebilir.

İthalat ve ihracatın iki ülkedeki gelişmişlik düzeyine bakıldığında E- ihracatında yükselmesinin olağan bir sonuç olduğu kesinleşir. Bu noktada Navlungo bunları göz önünde bulundurarak E-ihracat yapan kişiler için fiyat açısından avantajlar sağlar. Navlungo, kargo firmaları ile buna göre anlaşmalar düzenler ve bu doğrultuda sistemde fiyat teklifi verilir.

İsveç Türkiye kargo firmaları elbette vardır. Karşılıklı alışveriş durumu yaşandığı için Navlungo gibi hizmetlerin çatısı altında işlemlerinizi hallederek güvenle gönderim yapabilirsiniz. İsveç Türkiye kargo transferleri Navlungo ile şimdi çok daha kolay!

İsveç kargo transferleri süresi seçtiğiniz ulaşım yöntemine göre değişkenlik gösterir. Havayolu yöntemi tercih edildiği takdirde transferiniz birkaç iş günü içinde ulaşabileceği gibi daha erken bir sürede de teslim edilebilir. Denizyolu da tam tersi şekilde daha geç teslim yöntemi olduğu ve hava şartları gibi etkenlere bağlı olduğu için net bir tarih öngörülemez.

İsveç kargo ücreti hem yük tipinizin özelliklerinden hem de birçok dış etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yük tipinizin özellikleri gibi kargonuzun aciliyet durumu, seçtiğiniz ulaşım yöntemi ve teslimat adresi de göz önünde bulundurulur.

Parsiyel yük taşımacılığı, ürünlerin bir kısmının taşındığı lojistik bir çözüm yöntemi olarak adlandırılır. İsveç parsiyel yük taşıma alanında kendini geliştiren ülkelerden biridir. Parsiyel yük taşımacılığı ekonomik ve çevreci bir yöntem olması sebebiyle tercih edilir. İsveç parsiyel nakliye araçlarında birbirinden farklı ürünlerin bir araya getirilmesiyle teslim adreslerine ulaştırılır. Dolayısıyla parsiyel taşımacılığın avantajlarından hem müşteriler hem de firmalar yararlanabilir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. İsvec Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al