Navlungo'dan Sorunsuz UPS Kargo Servisi

Yurt dışı UPS kargo gönderimlerinde kargo maliyetlerinizi Navlungo ile azaltın. Tekil ya da çoklu gönderim fark etmeksizin en iyi fiyatı almak için hemen ücretsiz teklif alın.

Ücretsiz Teklif Al
 • En İyi Fiyat

  Tekil ya da çoğul gönderim fark etmeksizin en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun tüm güzergahını canlı takip edin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

UPS Kargo Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ürünlerin ağırlıklarını ve boyutlarını girin, gideceği yerin adresini verin ve hizmet seçiminizi belirleyin, böylece kargo fiyatı hemen hesaplanabilir. Navlungo aracılığıyla UPS kargo yurt dışı gönderimlerinizde fahiş fiyatlarla karşı karşıya kalmazsınız. Paket miktarınız ne kadar olursa olsun en uygun maliyeti ve verimli nakliye çözümüne hızlıca ulaşabilirsiniz. UPS yurt dışı kargo fiyatları, genel olarak şu faktörlere bağlıdır:

 1. Gönderilen paketin ağırlığı
 2. Gönderilen paketin boyutları (uzunluk, genişlik, yükseklik)
 3. Gönderilen paketin gideceği yer
 4. Hizmet seçimi (örneğin, standart teslimat veya hızlı teslimat)
 5. Ek hizmetler (örneğin, sigorta veya gümrük beyannamesi)
Ücretsiz Hesapla
Geniş Uluslararası Ağı

Dünya çapında geniş bir uluslararası ağa sahibiz ve bu da gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Hızlı Teslim Süresi

Pek çok farklı gönderi türü ile aciliyetinizi anlıyoruz.

Güvenli Gönderim

Navlungo, gönderilerinizin güvenliğini ve hassasiyetini öncelik alır ve gönderileriniz için güvenli bir taşıma sağlar.

Esnek Gönderim Seçenekleri

Navlungo, farklı gönderim ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı gönderim seçeneği sunar.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
UPS Yurt Dışı Kargo Fiyatları

UPS yurt dışı kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

UPS Yurt Dışı Kargo Sıkça Sorulan Sorular

UPS kargo yurt dışı olarak birçok ülkeye gönderim yapmaktadır. Örnek olarak verilebilecek ülkeler:

Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belarus, Belçika, Bosna-Hersek, Kanada, Çin, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Japonya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayland, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri şeklindedir.

Teslimat saatine bağlı olarak UPS yurt dışı kargo servisleri çeşitlere ayrılır. Bu kapsamda verilen hizmetler şu şekildedir:

UPS Express Plus

UPS kargonun sunduğu Express Plus hizmeti gönderilerinizin sabah saat 9’dan önce teslim edilmesi gerektiği zaman tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet ile teslimiyetinde acil durum olan kargolarınızı rahatlıkla gönderebilirsiniz. Ayrıca UPS, bu hizmeti için para iade garantisi de vermektedir.

UPS Express

UPS Express hizmeti gönderilerinizin sabah 10.30’dan önce teslim edilmesi gerektiği zaman tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda tercih edebileceğiniz bu hizmet, Avrupa’daki birçok ticari adrese sabahtan teslimat yapar. UPS Express Plus hizmetinde olduğu gibi bu hizmette de para iade garantisi sunulmaktadır.

UPS Worldwide Express Freight

UPS Worldwide Express Freight, paletli ihracat ve ithalat gönderilerinizin ertesi iş gününde teslim edilmesi gerektiğinde kullanabileceğiniz bir hizmettir. Aniden karşılaşılan stok açıkları, üretici firmaya ihtiyaç olan yedek parçalar gibi acil teslimatlarda bu servis kullanılabilir. Örneğin Avrupa’ya ertesi iş günü, Amerika ve Kanada’ya 2 iş günü, Asya’ya 2-3 iş gününde teslimat yapılır. Bu hizmet kapsamında 50’den fazla ülkeye ve bölgeye kapıdan-kapıya teslimat şeklinde hızlıca ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

UPS Express Saver

UPS Express Saver, gönderilerizin ertesi gün içinde teslim edilmesini istediğinizde ancak saatinin bir önemi olmadığında tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Maliyeti kontrol altında tutmanız gereken durumlarda hızlı ve ekonomik bir şekilde gönderilerinizin teslim edilmesini sağlayan bu servis de yine para iade garantilidir.

UPS Expedited

Hız ve maliyeti dengelemek isteyenlerdenseniz UPS Expedited gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Planlı bir şekilde teslimlerin gerçekleşmesini sağlayan bu hizmetle dünya genelinde 220’den fazla ülkeye ve bölgeye kolayca gönderim yapabilirsiniz. Özellikle e-ticaret ile ilgilenen biriyseniz günü belirli teslimat sayesinde müşterilerinizle aranızdaki güven duygusunu kolayca pekiştirebilirsiniz.

UPS yurt dışı kargo taşıma modları; hava, deniz ve kara şeklindedir. Hava yolu ile gönderilerinizin hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu noktada diğer taşıma modlarına göre ücretin daha yüksek olacağını unutmamanız gerekir. Karayolu taşımacılığı ise Avrupa ülkeleri arasında daha popüler olan bir taşıma seçeneğidir. Deniz yolu ile göndermek istediğiniz konteyner gönderilerinizin ise belirli standartlara uygun olması gerekir. Ayrıca deniz yolu taşımacılığında gönderilerin teslimat süresinin daha uzun olduğunu da aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

UPS yurt dışı kargo teslim süresi, farklı ülkelere, bölgelere ve taşıma modlarına göre değişebilir. Örneğin, hava yolu ile taşınan kargolar daha hızlı teslimat sağlarken, deniz yolu ile taşınan kargolar daha uzun bir teslimat süresine sahip olabilir. Ayrıca, gönderilen ülkenin gümrük veya ithalat/ihracat prosedürleri de teslimat süresini etkileyebilir.

İlginizi Çekebilir

 1. Ana Sayfa/
 2. UPS Yurt Dışı Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al