Navlungo'dan Sorunsuz UPS Kargo Servisi

Navlungo'nun UPS yurt dışı kargo hizmetleriyle kargo maliyetlerinizi düşürün. İster tekli ister çoklu gönderim olsun, en cazip fiyatı almak için hemen ücretsiz bir fiyat teklifi alın.

Navlungo'dan Sorunsuz UPS Kargo Servisi
 • En İyi Fiyat

  Tekil ya da çoğul gönderim fark etmeksizin en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun tüm güzergahını canlı takip edin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

UPS Kargo Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Göndermek istediğiniz paketin ağırlığı ile varış noktasının adresini girerek hizmet tercihinizi belirtin. Bu bilgilerin ardından UPS kargo hesaplama yurtdışı işlemi otomatik olarak aracımız ile gerçekleşerek size en uygun fiyat seçeneklerini anında sunar. Navlungo'nun sağladığı bu hizmet ile UPS yurt dışı kargo fiyatları konusunda öngörülemeyen maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Hesaplama Aracı

kg

Navlungo Aracılığıyla UPS Yurt Dışı Kargo Gönderimlerinin Avantajları
Global Dağıtım Ağı

Dünya genelinde yaygın bir ağa sahip olmamız UPS kargo yurt dışı gönderimlerinizin hızlı ve güvenli bir biçimde yerine ulaşmasını garantiler.

Hızlı Teslim Süresi

Çeşitli gönderi türlerimiz ile acil durumlarınızı önemsiyor ve hızlı teslimat sağlıyoruz.

Güvenli Gönderim

Navlungo, paketlerinizin güvenliğini ve hassasiyetini en önemli önceliği olarak görür ve bu doğrultuda güvenilir bir nakliye hizmeti sunar.

Esnek Gönderim Seçenekleri

Farklı kargo ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına Navlungo olarak sizlere geniş bir gönderim yelpazesi sunuyoruz.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
UPS Yurt Dışı Kargo Fiyatları

UPS yurt dışı kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

UPS Yurt Dışı Kargo Sıkça Sorulan Sorular

UPS kargo yurt dışı olarak birçok ülkeye gönderim yapmaktadır. Örnek olarak verilebilecek ülkeler:

Çin, ABD, Hindistan, Japonya, Almanya, Rusya, Endonezya, Brezilya, Pakistan, Nijerya, Bangladeş, Meksika, Filipinler, Etiyopya, Mısır, Vietnam, Türkiye, İran, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Tayland, Fransa, İngiltere, İtalya, Güney Afrika, Tanzanya, Myanmar, Güney Kore, Kolombiya, Kenya, İspanya, Arjantin, Cezayir, Polonya, Kanada, Uganda, Irak, Sudan, Fas, Peru, Malavi, Malezya, Afganistan, Angola, Mozambik ve Gana teslimat yapılan ülkelere örnek gösterilebilir.

UPS Amerika türkiye kargo ücreti gibi merak ettiğiniz tüm konular için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat saatine bağlı olarak çeşitlenen UPS yurt dışı kargo hizmetleri şu şekildedir:

UPS Express Plus

UPS Express Plus, gönderilerinizin en geç saat 9:00'da teslim edilmesi gerektiği durumlarda ideal bir seçenektir. Acil olan kargo gönderilerinizi güvenle yollayabilirsiniz. Bu hizmet için UPS, para iadesi garantisi sunmaktadır.

UPS Express

UPS Express, kargolarınızın en geç saat 10:30'da teslim edilmesi gerektiği durumlarda kullanabileceğiniz bir servistir. Zaman kısıtlaması olan durumlarda bu hizmeti seçebilirsiniz. UPS Express, Avrupa'nın çoğu ticari adresine sabah saatlerinde teslimat yapar. Bu hizmet için de para iade garantisi sunulmaktadır.

UPS Worldwide Express Freight

UPS Worldwide Express Freight, ihracat veya ithalat gönderilerinin paletli olup ertesi iş gününde teslim edilmesi gerektiği durumlarda tercih edilir. Beklenmedik stok açıkları, üreticiye gereken yedek parçalar gibi acil durumlarda bu servisi kullanabilirsiniz. Asya’ya 2-3 iş günü, Amerika ve Kanada'ya 2 iş günü, Avrupa'ya ise ertesi iş günü teslimat yapılır. Bu hizmetle 50'den fazla ülke ve bölgeye kapıdan kapıya hızlı bir şekilde ürün gönderimi yapabilirsiniz.

UPS Express Saver

UPS Express Saver, kargolarınızın ertesi gün teslim edilmesini istediğiniz fakat saat öneminiz olmadığı durumlar için ideal bir seçenektir. Bu hizmet, maliyetin kontrol altında tutulması gereken durumlarda hızlı ve ekonomik bir gönderim çözümü sağlar. Ayrıca, bu hizmet için de para iadesi garantisi sunulmaktadır.

UPS Expedited

UPS Expedited hizmeti ile hız ve maliyeti kolayca dengeleyebilirsiniz. Bu hizmet, planlı teslimlerin gerçekleşmesini ve dünya genelinde 220'den fazla ülke ve bölgeye gönderim yapmanıza olanak sağlar. E-ticaret sektöründeyseniz bu hizmet ile belirli günlerde teslimat yaparak müşterilerinizle aranızdaki güveni artırabilirsiniz.

UPS yurt dışı kargo sevkiyatlarınızı deniz, kara veya hava yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Hava taşımacılığı, paketlerinizi en hızlı şekilde ulaştırır, fakat diğer taşıma yöntemlerine kıyasla maliyeti biraz daha yüksektir. Karayolu taşımacılığı özellikle Avrupa'da çok yaygın bir seçenektir. Konteyner yüklemelerinizi ise deniz yoluyla göndermeyi planlıyorsanız belirli standartlara uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Unutmayın, deniz yoluyla taşımacılık genellikle diğer seçeneklere göre daha uzun teslim süresi gerektirir.

UPS yurt dışı kargo sevkiyatları için teslim süreleri, çeşitli unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Hava yoluyla taşınan kargolar genellikle hızlı bir teslimat süresine sahiptir. Buna karşın deniz yoluyla taşımacılık daha uzun sürebilir. Ek olarak gönderi yapılan ülkenin gümrük işlemleri veya ithalat/ihracat kuralları da teslimat süresini belirlemede önemli bir rol oynar.

İlginizi Çekebilir

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo/
 3. UPS Yurt Dışı Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al