Hakkımızda

Uluslararası lojistik hizmetini baştan sona dijitalleştirmeyi hedefleyen, alanında Türkiye lideri olan Navlungo’nun marka fikri; birlikte çalışan dört mühendis arkadaşın “Neden online uçak bileti alma kolaylığını lojistik hizmeti alanında yaşayamıyoruz?” sorusunu sormasıyla filizlenmiştir.

İki yıllık bir saha araştırmasının ardından ihtiyacı ölçekleyen Navlungo, TÜBİTAK 1512 Bireysel Genç Girişim (BİGG) Programında başarılı olarak 2019 yılında TÜBİTAK desteğiyle hizmet vermeye başlamıştır. Yazılım odaklı bir yaklaşım ve büyüme stratejisi benimseyen Navlungo, yazılım ekibini güçlü tutmaya, müşterilerin ihtiyaçlarını dinleyerek yeni özellikler ve geliştirmeleri devreye almaya büyük önem vermektedir.

Globalde lojistikte dijitalleşmeyi misyon edinen ekip, ihracat ve ithalat yapan firmaların ve online olarak yurt dışına ürün satan küçük işletmelerin uçak bileti satın alır gibi gerçek zamanlı lojistik teklifleri almasını ve bütün süreci rahatlıkla yönetmesini sağlar.

Navlungo ayrıca e-ihracat yaparak emeğini yurt dışı pazarlarına açan bireysel satıcıların pazar yerleri üzerindeki satışlarını geliştirmeleri amacıyla onlara e-ihracatı anlatma ve online eğitimler verme misyonu da edinmiştir. Navlungo Akademi kapsamında 2500’den fazla bireysel satıcıya e-ihracat, satış ve lojistik eğitimi sunmuş ve eğitimlerine devam etmektedir.

Global pazar yeri entegrasyonları ile yurt dışı kargo gönderim sürecini dijitalleştirerek yurt içinde otorite olduğu kadar globaldeki varlığını da güçlendiren Navlungo, aktif olarak 230’dan fazla ülkede faaliyet gösteren binlerce firmanın bir numaralı teknoloji odaklı dijital lojistik platformu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al