Avusturya Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Avusturya'ya kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Avusturya Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Avusturya'ya göndereceğiniz kargolar için en avantajlı teklifi bulmak şimdi çok daha basit! Gönderinizin ağırlığını hesaplama aracımıza kaydedin ve birçok kargo teklifini birkaç saniye içinde karşınızda bulun. Öncelikli amacımız, sizlere piyasanın en cazip fiyatlarını sunarken, Avusturya kargo işlemlerinizde tam şeffaflık ve güvence sağlamaktır. Avusturya kargo fiyat hesaplamalarınızı platformumuz üzerinden gerçekleştirerek, hem zamanınızı hem de paranızı en verimli şekilde kullanın.

Hesaplama Aracı

kg

Avusturya Kargo Fiyatları

Avusturya kargo fiyatları, gönderinin ülkede hangi bölgeye teslim edileceği, paketin ağırlığı ve içerdiği ürün adetine bağlı olarak değişiklik gösterir. Navlungo, bu detayları sizden alarak anlaşmalı olduğu lojistik firmalarından en güncel fiyat tekliflerini sunar. Amacımız sizlere en ekonomik fiyatı sağlarken kargonuzun güvenli bir şekilde teslim edilmesini garantilemektir. Daha fazla bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Avusturya Kargo Fiyatları

Avusturya kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Avusturya Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Navlungo sistemi, kargo takibini basite indirgemek amacıyla avantajlar içerir. Kişisel paneller sayesinde kargo transferi yaptığınızda kargonuzun durumunu, nerede olduğunu veya merkeze ulaşıp ulaşmadığını anında inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için sistemi incelemeyi unutmayın!

Avusturya kargo transferleri gerçekleştirilirken farklı gönderme yöntemlerini seçebilirsiniz. Gönderme yöntemleri, taşıtların kategorilerine göre ayrılır. Kategorilerden bahsedecek olursak:

 • Denizyolu kargo: Denizyolu transfer sürecinde aktif olarak rol oynayan yöntemlerden biridir. Kargo ücreti havayoluna göre ucuzdur fakat ulaşım süresi diğer yöntemlere göre yavaştır. Bu sebeple kargonun alıcıya ulaşması vakit alır.

 • Havayolu kargo: Hızlı bir ulaşım yöntemi olması sayesinde gönderilecek kargolar en kısa zamanda alıcının eline ulaşır. Diğer yöntemlere kıyasla kargo ücreti daha pahalıdır.

Sizlerin seçtiği gönderme yöntemi tercihine uygun şekilde işlemler yapılır. Bütçenize ve kargonuzun aciliyet durumuna bakarak seçim yapabilirsiniz.

Navlungo, sizlerin yerine anlaşmalar yaparak firmalarla bizzat muhatap olur. Navlungo’nun anlaşmalarının bulunduğu Avusturya kargo firmaları ise UPS, FedEX, TNT, DHL, Aramex gibi global çapta başarı elde etmiş firmalardır. Kargo firmalarının oluşturdukları yüksek imajları ise sağladıkları güvenden geçer. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllara göre bakıldığında Avusturya ile Türkiye ticaret hacmi büyümektedir. Özellikle Avusturya ithalat taşımacılığı alanında ki gelişmişliğini yapılan alışverişlerde gösteren ülkelerdendir. Ticaret Bakanlığı kaynağına göre en çok ithal ve ihraç edilen ürünler:

 • Kumaş
 • Meyve
 • Sebze
 • Tekstil
 • Alkollü içkiler
 • Elektrikli makineler ve cihazlar
 • Motorlu karayolu araçları

şeklinde sıralanabilir. Türkiye özellikle tekstil alanında gelişmişliğinden ötürü ürünleri Avusturya’ya ihraç ederken, Avusturya’dan da elektrikli cihazlar yönünde alışverişler sıkça yapılır. E-ihracatın sağladığı faydaları da göz önünde bulundurursak zamanla Türkiye ile Avusturya arasındaki ilişkilerin genişleyeceği öngörülür.

Avusturya kargo gönderimlerinde e-ticaretin avantajları çok fazladır. Teknoloji ile beraber birçok yeni firma ve eski firma e-ticarete açılmıştır. Bunun nedeni hem ürünü uluslararası pazarlayabilmenin kolaylığı hem de ürüne ulaşan kişilerin sayısını rahat öğrebilmelerinden kaynaklanır. E-ticaret ile satılan ürünlerin vergileri genele vurulduğu zaman daha düşük olur. Yurt dışına kargo gönderimleri genellikle toplu olarak yapıldığından ötürü de kargo ücretlerinde fiyat indirimleri de elde edilir.

Avusturya Türkiye kargo transferi için de Navlungo’nun sistemini kullanabilirsiniz. Aynı avantajları yakalayabileceğiniz gibi E- ihracat işleriniz içinde birçok faydalı özelliğe sahip olabilirsiniz. Kargolarınızı toplu göndermede avantajlı fiyatlar yakalayabilirsiniz.

Avusturya kargo transferleri seçtiğiniz gönderim yöntemine bağlı olarak teslimat süresinde değişkenlik gösterir. Özellikle havayolu tercihinde bulunmanız durumunda teslimatınız en kısa iş günü içerisinde adrese ulaşır. Ancak diğer yöntemlerin daha yavaş yol alması sonucu kargolarınızın teslimatı da gecikir.

Avusturya kargo ücreti birden fazla faktörden etkilenir. Örneğin, ağır bir kargonuz var ve acil yurt dışına göndermek istediğiniz için havayolu yöntemini seçiyorsunuz. Bu durumda daha hafif yük tipinizi denizyolu ile gönderdiğiniz zamana göre daha pahalı olur. Dolayısıyla bütçenize ve aciliyet durumuna göre en uygun olan kargo firmasını tercih edebilirsiniz.

Parsiyel yük taşımacılığı lojistik bir yöntem olarak adlandırılır. Farklı şekillerde avantaj sağlayan bu lojistik yöntem, yükün paylaşılması üzerinedir. Örneğin, Avusturya kargo transferlerinde de bu yöntem kullanılır. Gönderim amaçları ve yük tipleri farklı olsa da kargolar aynı taşıma aracıyla teslimat yerlerine ulaştırılır. Avusturya taşımacılık alanındaki parsiyel yöntem tercihi, ekonomik anlamda bölgelerin yakınlık ve uzaklığına göre yarar sağladığı gibi çevreci bir anlayışı da içinde barındırır.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Avusturya Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al