Rusya Kargo Servisimiz ile İşinizin Sınırlarını Aşın

Rusya kargo servisimiz ile farkı bugün deneyimleyin ve lojistiğinizi kolaylaştırmamıza izin verin. Ücretsiz teklifinizi almak için hemen panelimizi ziyaret edin.

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
Rusya Kargo Servisimiz ile İşinizin Sınırlarını Aşın
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Rusya Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Rusya kargo ücreti hesaplaması, yükün türü, ağırlığı, boyutu ve kargo firması tercihiniz gibi birçok etkene bağlıdır. Özellikle az sayıda gönderimlerde parsiyel yük, komple yüke kıyasla daha avantajlı fiyatlar sunabilir, ancak büyük gönderimlerde komple yük birim başına daha ekonomik olabilir. Yük türünün yanı sıra, paketleme şekli de fiyatlandırmada önemli bir rol oynar. Rusya'ya kargo gönderimleriniz için Navlungo'nun Rusya kargo hesaplama aracını kullanarak hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hesaplama Aracı

kg

Rusya Kargo Fiyatları

Rusya kargo ücreti birden fazla etkenle şekillenerek oluşturulur. Teslimat yerinin uzak olması ve ulaştırılması için harcanan maliyetler, kargonun ağırlığı, boyu, seçilen gönderim yöntemi gibi çeşitli durumların göz önünde bulundurulması gerekir. Kargo ücretinizin ne kadar tutacağını öğrenmek istiyorsanız panel üzerinde yer alan “Hemen Teklif Al“ butonundan bilgi alabilirsiniz.

Rusya Kargo Fiyatları
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Rusya Kargo Fiyatları

Rusya kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Rusya Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Rusya kargo işlemlerini tamamladığınızda aktif durumda olan gönderinizin takibini yapmak isteyebilirsiniz. Navlungo sistemi en pratik şekilde hazırlayarak, vaktinizi almaz ve güveninizi kazanır. Navlungo, size kargonuzla ilgili bir takip numarası verir. İlgili panel üzerinden bu numarayla kargonuz hakkındaki güncellemeleri ve nerede olduğunu kolayca takip edebilirsiniz.

Rusya kargo gönderme yöntemleri üç ana başlıkta toplanabilir. Her yöntemin ücreti ve teslimat sürelerinde farklılıklar vardır. Bu farklılıklar genellikle avantajlarındann ve dezavantajlarından doğar. Kargo gönderimi yöntemleri şu şekilde ayrılır:

 • Havayolu: Yurtdışına gönderilen tüm kargolarda geçerli olduğu gibi Rusya’ya gönderilecek en hızlı kargo yöntemidir. Fakat diğer yöntemlere kıyasla daha pahalıdır.
 • Karayolu: Orta maliyette ve hızda teslim performansı sunan yöntemdir.
 • Denizyolu: Rusya gemi kargo transferi hız performansı açısından en yavaş olan yöntemdir. Genellikle acil olmayan teslim süresine sahip ürünleri en makul fiyatla göndermek istediğinizde seçilir.

Bütçenize ve kargonuzun aciliyet durumuna uygun olarak en ugununu kendinize seçebilirsiniz. Navlungo ile anlaşma içinde bulunan kargo firmaları, bireysel ödemelere göre sizlere daha uygun fiyat teklifleri takdim eder.

Rusya Türkiye kargo firmaları hakkında seçimler yaparken dağıtım gücünün gelişmiş ve güvenilir olmasına dikkat edilmesi gerekir. Navlungo, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, global anlamda yer edinmiş firmalarla anlaşmalar yapar. Kargoda ürününüzün kaybolması, teslim tarihini aşması veya teslimatta yanlışlık yapılması gibi yaşanma olasılığı yüksek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Navlungo’nun anlaşmalı olduğu firmalar ise lojistik sektöründe ülkeler arasında yer edinmiş, güçlü ağlara sahip, güven vaat eden şirketlerdendir. Rusya kargo gönderiminde tercih edebileceğiniz kargo firmaları şu şekildedir:

 • UPS
 • DHL
 • TNT
 • Aramex
 • FedEx

Navlungo bizzat firmalarla görüşerek anlaşmalar dahilinde sizlere sistem üzerinden girdilere karşılık fiyat teklifi sunar. Bireysel ödeyeceğiniz kargo fiyatlarına kıyasla Navlungo sayesinde maliyetinizi düşürebilirsiniz.

 1. Rusya kargo transferi yapmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken unsurlar işlem sırasına göre şekillenir. Kişisel bilgiler veya teslimat adresleri gibi temel adımların kontrolünü yaparak başlayabilirsiniz. Bunların dışında dikkat etmeniz gereken unsurlar şu şekildedir:

 2. Kargo firmalarını doğru seçtiğinizden emin olmanız gerekir.

 3. Yük paketleme aşamasını ne kadar sağlam yaparsanız o kadar iyi olur. Yurtdışına kargo gönderilirken ürünlerin hasar görme ihtimalini göz önünde bulundurarak sağlam paketleme işlemi yapmaya özen gösteriniz.

 4. Kargonun ağırlık ölçümünü paketleme aşamasından sonra yapmanız çok önemlidir. Ağırlıklar paket dahilinde hesaba katılarak fiyatlandırılır.

 5. Ürününüzün, göndereceğeniz ülkenin ithalat yasaları içerisinde yasaklanıp yasaklanmadığını araştırınız.

 6. İthalat ve gümrük vergilerini araştırıp daha sonrasında gerekli belgeleri doldurarak ödemenizi yapmanız gerekir.

İşlemlerin tamamlanmasıyla son kez sıkıntı yaşamamak için adımlarınızı teyit etmenizi tavsiye ederiz. Kontrollerin de yapılmasıyla kargonuzu verebilir ve panelden gönül rahatlığıyla takibini yapabilirsiniz. Rusyaya kargo yollamak Navlungo ile çok kolay!

İthalat ve ihracat açısından bakıldığında iki ülkenin de ticaret hacmi çok yüksektir. Ülkelerin yakınlık düzeyi, gümrük işlemlerinin diğer ülkelere kıyasla daha rahat olması ve fiyat açısından da avantajları göz önüne alındığında Rusya kargo işlemleri göze daha az meşakkatli gelir. Daha açıklayıcı olmak gerekirse; Türkiye ve Rusya arasında yapılan ticaret anlaşmaları sayesinde gümrük işlemlerinin hızlı olması değerlendirilmesi gereken bir olanaktır. Özellikle E-ticaret açısından bakıldığında daha geniş bir pazarda iş yapmanız ve teslimat işlerinizin tıpkı yurt içinde olduğu kadar kolay olması sizlere müthiş bir kâr sunar.

Rusya kargo gönderilerinde dikkat edilmesi gerekenler arasında göndereceğiniz ürünün yasaklı olup olmamasının kontrolü vardır. Her ülkenin farklı yasaklı ürünleri olabilir. Rusya’nın da kargo gönderirken yasak kıldığı ürünlerden bahsedecek olursak;

 • Uyuşturucu maddeler,
 • Silah ve tehlike yaratabilecek tüm türevleri,
 • Kimyasal maddeler,
 • Makine parçaları,
 • Askeri ekipmanlar,
 • Hukuka aykırı tüm materyaller

şeklinde sıralanabilir. Emin olmak için göndereceğiniz kargonun uygunluğu hakkında kısa bir araştırma yapmanız tavsiye edilir. Şartların yerine getirilmesi ve göndereceğiniz ürünün yasak olmamasıyla yükünüzü Rusya kargo firmalarına teslim edebilirsiniz.

İki ülkenin arasındaki ticaret ilişkisi, 90’lı yıllardan itibaren gelişmeye devam ederek hacmini zaman içerisinde artırmıştır. Türkiye’nin günümüzde en büyük ihracatçılarından biri de Rusya’dır. İthalat ve ihracat ilişkilerine örnekler vermek gerekirse Türkiye, Rusya’ya tarım ürünleri, gıda, inşaat malzemeleri, tekstil gibi içerikler gönderir. Rusya ise petrokimya, metal, maden, gıda ve enerji ithal etmektedir. İki ülkenin ilişkisinin güçlenmesiyle ticaret potansiyeli daha çok büyür.

Rusya kargo transferlerinin avantajlarından en çok E-ihracat işiyle ilgilenen kişiler memnun olur. Sebebi ise E- ihracatın geniş çapta kitleye hitap etmesi sayesinde alışveriş hacminin büyük olmasıdır. Rusya’ya kargo gönderirken gümrüklerde kolaylık sağlanması da alıcıların ürünlerine hızla kavuşması demektir. Bu tarz memnuniyetlerde işletmelere artı olarak geri döner.

Evet, Rusya’dan Türkiye’ye kargo vardır. Navlungo’nun sağladığı avantajlar sayesinde firma tekliflerini değerlendirerek makul fiyata ürünlerinizi ülkeler arasında kargolayabilirsiniz.

Rusya kargo transferlerinde en hızlı taşımacılık yöntemi havayoludur. Maliyeti fazla olsa da teslim süresi 1-3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Elbette süreç içerisinde hesaba katılması gereken etkenler vardır. Ülke içerisinde farklı iller ve ilçeler üzerinden Navlungo deposunda kargoların toplanma süresi, hava şartları, teslimat adresinin uzaklığı gibi ürünün alıcıya ulaşma süresini etkileyen faktörler vardır.

Rusya kargo işlemlerinde ücretleri genellikle teslimat yerleri, ürünün ağırlığı, boyu ve paketleme tipi gibi birçok faktör etkiler. Teslimatı hangi gönderim yöntemiyle yapacağınızda söz konusu etkenlerdendir. Hızlı ve pahalı işlemlerden olan havayolu gönderiminin yanı sıra daha yavaş ama ucuz yollu alternatiflerde vardır. Önceliklerinize göre seçim yaparak kendiniz için en uygununa kararınızı verebilirsiniz.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo/
 3. Rusya Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al