Navlungo

E-İhracat Lojistiği

Navlungo olarak global pazar yerleri üzerinden yurt dışına satış yapan küçük işletmelerin e-ihracat lojistik süreçlerinde yurt dışı kargo teklifi alma, gönderme, depolama, fulfillment gibi aşamalarında onlara uçtan uca lojistik yönetimi hizmeti sunuyoruz.
Hemen Teklif Al
Image (8).png
Uluslararası e-ihracat operasyonlarınızı yönetirken uçtan uca lojistik hizmeti sunuyoruz.
E-İhracat Lojistik Süreçleriniz İçin En İdeal TekliflerYurt dışı kargo bilgilerinizi birkaç saniye içinde Navlungo teklif alma platformuna girdikten sonra anında çoklu fiyat teklifi alır, karşılaştırır ve size en uygun alternatifi seçersiniz. Uluslararası kargo süreçlerinizi tek panelde yönetmek zamandan tasarruf etmenizi sağladığı gibi işinizi güvenle büyütmenize imkan sunar.Hemen Teklif Al
Image-_11_.webp
Yurt Dışı Kargonuz İçin En İdeal Gönderim Servis AlternatifleriYurt dışı kargonuzun boyutlarına, desi değerine, gönderim adresine, gönderim süresine göre sunulan farklı tipteki servislerimiz arasından size en uygun olanı seçin. Navlungo’nun panelinde sunduğu Eko, Express ve PTT Posta olmak üzere üç farklı tipte servis bulunur.Hemen Teklif Al
Image-_12_.webp
Eko ServisEko servis; ABD Eko, Avrupa Eko ve İngiltere Eko olarak 3 farklı gruba ayrılır ve farklı aracılar kullanılarak yapılan teslimatları kapsar.
Express ServisHer akşam uçak yolu ile DHL, Fedex, TNT, UPS kullanılarak tüm dünyaya, herhangi bir desi sınırı olmadan yapılan çıkışları oluşturur.
PTT Posta ServisiAğırlığı 30 kilograma kadar olan paketlerinizin yurt dışına ekonomik bir şekilde gönderimini kapsar.
Online Mağaza Entegrasyonları ile Yurt Dışı Kargo Süreç OtomatizasyonuEtsy, Ebay, Wish gibi global pazar yerlerindeki mağazalarınızı; Shopify, WooCommerce, İkas, Ticimax gibi e-ticaret altyapıları ile oluşturulmuş sitelerinizi Navlungo paneline entegre edin. Yurt dışı siparişleriniz geldiği anda Navlungo paneliniz üzerinden rekabetçi yurt dışı kargo teklifleri alın.Hemen Teklif Al
Image (13).png
Güvenilir Ödeme SeçenekleriÖdemenizi tercihinize göre banka havalesi, kredi kartı, Papara ya da Payoneer ile tamamlayabilirsiniz. Uygun ve güvenilir alternatifler ile ilerleyerek ödeme kısmını dert etmeden yurt dışı kargo sürecinizi yönetin.
Image-_14_.webp
Yurt Dışı Sevkiyatlarınız İçin Otomatik Belge YönetimiYurt dışı teslimatınız için gereken ETGB, MSDS, FDA ve TSCA gibi evrakları otomatik olarak sisteme yükleyin. Eforsuz bir şekilde e-ihracat kargo operasyonunuzu yönetin.
Image-_15_.webp
Gerçek Zamanlı Kargo TakibiYurt dışı gönderinizin durumu ve konumu hakkında detaylı raporlar alın. Ayrıca uluslararası siparişlerinizin hareketini takip ederek zamanında teslimat sayesinde alıcılarınızın güvenini kazanın.
Image (16).webp
E-Ticaret Fulfillment ile Depolama Çözümleri8 ayrı ülkede depolama ve fulfillment desteği alarak e-ticaret lojistiği sürecinizi baştan sona yönetin. Yeni pazarlara ulaşmak için çalışırken depolama, paketleme, kargolama, iade ve müşteri desteği gibi operasyonel süreçleri işin uzmanına bırakın.Fulfillment Teklifi Al
Image (17).webp
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al