Dubai Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Dubai'ye kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Dubai Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Navlungo'nun dinamik fiyatlandırma motoru sayesinde, Dubai'ye yapmak istediğiniz kargo gönderimleri için anında teklif alabilirsiniz. Gönderinize ait ağırlığı ve boyutları hesaplama aracımıza girerek, birden çok kargo teklifini saniyeler içinde görüntüleyebilirsiniz. Öncelikli amacımız, müşterilerimize en rekabetçi fiyatları sunarken, Dubai kargo sürecinizde maksimum şeffaflık ve güvenilirlik sağlamaktır.

Hesaplama Aracı

kg

Dubai Kargo Fiyatları

Navlungo, Dubai'ye kargo göndermeyi düşünenler için cazip fiyat alternatifleri sunar. Bireysel taleplerle elde edilen fiyatlar bazen beklenenden yüksek olabilir; fakat Navlungo'nun sektördeki birçok kargo firmasıyla oluşturduğu güçlü bağlantıları sayesinde, sizlere en uygun fiyatları sunma taahhüdünde bulunur. Navlungo ile sadece birkaç tıklamayla Dubai için en avantajlı kargo tekliflerini gözden geçirebilir ve bütçenize en uygun olanı hızla seçebilirsiniz!

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Dubai Kargo Fiyatları

Dubai kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Dubai Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Dubai kargo takibi Navlungo’nun size sunduğu panel ve yönlendirmeler sayesinde oldukça kolaydır. Navlungo, takip numarası dışında gönderinize ait numara ve harflerden oluşan bir kod oluşturur. Bu kod sayesinde sevkiyatlarım panelinden kolaylıkla gönderinize ait takibi yapabilirsiniz. Böylece Navlungo sayesinde kargo firmasıyla muhatap olmadan ve endişeye kapılmadan size özel panel üzerinden gönderinizi takip edebilirsiniz.

Dubai kargo işlemleri için farklı gönderim yöntemleri tercih edilebilir. Bu yöntemler gönderinizin türüne, aciliyetine veya fiyatına göre değişiklik gösterebilir. Dubai nakliyat karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı şeklinde üç yöntem ile mümkündür:

 • Karayolu Taşımacılığı: Dubai karayolu parsiyel taşımacılığı uygun fiyatı ile tercih edilen bir yöntemdir ancak gönderinin ulaşım süresi uzundur.

 • Havayolu Taşımacılığı: Denizyolu ve Karayolu taşıma yöntemine göre daha hızlı ve güvenilirdir. Gönderileriniz birkaç gün içerisinde teslim edilmesi gereken adrese ulaşabilir. Bu avantajlarının yanında diğer iki taşımacılığa göre daha pahalıdır. Aciliyeti olan paketler için tercih edilebilir.

 • Denizyolu Taşımacılığı: Deniz yolu taşımacılık, kargonuzun havayoluna göre daha uzun sürede ulaşmasına neden olur. Daha çok parsiyel yük taşımacılığı ile gönderilecek ürünlerin konteyneri doldurmaması durumunda tercih edilir. Kargolarınızın başka firmaların kargolarıyla gönderilmesi, Dubai navlun ücretlerinin paylaşılması anlamına gelir. Bu da taşıma maliyetini uygun hale getirir.

Kargonuzun türüne ve bütçenize göre en uygun yöntemi seçebilirsiniz. Belirlediğiniz unsurlar doğrultusunda her yöntemin avantajı ve dezavantajı değişebilir. Gönderinizi daha uygun fiyata göndermek isterseniz deniz ve karayolu taşımacılığını tercih edebilirsiniz. Gönderinizin aciliyeti varsa veya daha hızlı ulaşmasını istiyorsanız sizin için uygun olan yöntem havayolu taşımacılığı olacaktır. Gönderilecek paketler için Dubai konteyner seçeneği ise deniz yoluyla taşımanın uyguna gelmesi noktasında avantajlıdır.

Dubai’ye kargo taşıyan firmaların sayısı fazladır. Kargo firması seçerken önceliğiniz lojistik ağı geniş olan firmalar olmalıdır. Dubai gönderim işlemlerinin sorunsuz ilerlemesi için bu unsur çok önemlidir. Geniş lojistik ağa sahip olan firmalar, nakliye sırasında paketin teslimatta normalden fazla gecikmesi, kaybolması veya farklı adrese tesliminin yapılması gibi olumsuz durumların önüne geçer.

Dubai’ye kargo hizmeti veren bazı firmalar şunlardır:

 • FedEx
 • TNT
 • DHL
 • UPS
 • PTT
 • Express Kargo
 • Yurtiçi Kargo

Türkiye, Dubai’nin en çok ithalat yaptığı ülkeler arasında ilk beşin içindedir. Dubai Türkiye’nin ticari ortağı olarak 18. sıradadır. 2022’de Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ticari heyetini Dubai’ye göndererek ithalat ve ihracat açısından önemli adımlar atmıştır. Yapılan görüşmelerde 13 ayrı anlaşma yapılmıştır. İhracat sayısında ve kazançta artış sağlayan anlaşmalar iki ülke arasındaki ticari faaliyetlerin gelişmesinin yolunu açmıştır.

Dubai’nin başlıca ihracat ürünleri; petrol, mücevher, altın, elektronik ürünler, motorlu taşıtlar ve parçaları, hazır giyim ve plastiktir.

Dubai’nin başlıca ithalat ürünleri; işlenmiş yada işlenmemiş altın, elektronik eşyalar, kıymetli taşlar, motorlu taşıtlar ve parçaları, demir, plastik ve hazır giyimdir.

İşletmenizi büyütmek hedefleriniz arasında yer alıyorsa, e-ihracatı değerlendirmenizde fayda vardır. Navlungo, e-ihracat sürecini küçük ve büyük girişimciler için kolaylaştırır. E-ihracat, geleneksel yöntemlere kıyasla daha pratik bir seçenektir ve bu sayede çeşitli avantajlar sunar. Bu avantajlardan en önemlisi, Dubai'ye kargo gönderimi sırasında daha düşük vergilerin uygulanması ve gümrük kontrollerinin daha hızlı gerçekleştirilmesidir.

Elektronik ortamda yapılan Dubai ihracat işlemleri, fiziksel anlamda daha az efor gerektirir. E-ihracat sayesinde satılan ürünler, Dubai'de ek bir lojistik operasyona ihtiyaç duymadan teslim edilmesi gereken noktalara ulaşır. Dubai'de bir ofis ya da dükkan açmanıza gerek kalmaması da ekonomik açıdan avantaj sağlar. E-ihracat ile ürün satışı ve teslimatı; pratik, ekonomik ve hızlıdır.

Dubai’den Türkiye’ye kargo gönderimi yapılır. Kargo gönderim işlemleri için tercih edebileceğiniz başlıca kargo firmaları şunlardır: UPS, DHL. Dubai’den Türkiye’ye göndereceğiniz kargo işlemleri, ayrıntılı bilgiler ve avantajlı fiyatlar için Navlungo’yu ziyaret edebilirsiniz. Böylece en uygun kargo fiyatlarına ulaşarak kendinize uygun olanı seçip kolaylıkla işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Türkiye'den Dubai'ye kargo gönderiminin süresi; teslimatın yapılacağı adres, seçilen gönderim yöntemi ve taşımacılık türü gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Navlungo, seçtiğiniz kargo firmasının kargonuzu kaç günde teslim edeceğini size bildirir. Teslimatın gerçekleştirileceği bölgeye ve hava koşullarına bağlı olarak, bu süre birkaç gün ile birkaç hafta arasında değişebilir.

Dubai kargo gönderiminde ücretteki en belirleyici unsur paketinizin ağırlığıdır. Sisteme girdiğiniz paket ağırlığına göre kargo fiyat teklifleri sıralanır. Bunun dışında gönderim yapacağınız taşıma şekli, yük tipi, boyutu gibi seçenekler de fiyatı etkiler. En ucuz Dubai kargo seçeneklerinden yararlanmak için siz de hemen Navlungo ile iletişime geçebilirsiniz.

Dubai'ye parsiyel yük taşımacılığı sayesinde uygun fiyatlı kargo gönderimi gerçekleştirilebilir. Dubai parsiyel nakliye işlemleriniz için Navlungo'nun kullanıcı dostu arayüzü ve açık yönlendirmeleri, gönderim sürecinin başlangıcında size kolaylık sağlar.

Dubai taşımacılığı için Navlungo, karayolu, havayolu ve denizyolu gibi farklı taşıma seçenekleri sunarak her türlü ihtiyaca uygun avantajlar ve alternatifler sağlar. Ayrıca, seçtiğiniz hizmete bağlı olarak, kargonun kapınızdan alınması gibi ekstra kolaylıklar da sunulur.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Dubai Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al