İtalya Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!

İtalya'ya kargo göndermek artık çok kolay! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla işinizi sınırötesine taşıyan servisimizle tanışın. Şimdi ücretsiz teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
İtalya Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

İtalya Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

İtalya'ya kargo gönderimleriniz için en uygun fiyatları hızlıca bulun. Navlungo, kargonuzun ağırlığı, adedi ve tipi gibi faktörleri dikkate alarak size en iyi fiyatları sunar. Sadece ağırlık ve ülke seçiminizi yapın ve anında kargo fiyatlarınızı hesaplayın. Hesaplamaya başlayın ve Navlungo ile İtalya'ya kargo gönderimlerinizi en ekonomik şekilde gerçekleştirin.

Hesaplama Aracı

kg

İtalya Kargo Fiyatları

İtalya'ya kargo gönderirken fiyatlar, çeşitli etkenlerle belirlenir ve net bir rakam vermek zordur. Ancak, standart bir minimum fiyat söz konusudur. Ücretler hakkında daha kesin bilgi için, aşağıdaki tabloyu inceleyebilir ve daha ayrıntılı açıklama almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. En esnek ve uygun fiyat seçenekleri ile İtalya kargo gönderiminizi kolaylaştırıyoruz!

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
İtalya Kargo Fiyatları

İtalya kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

İtalya Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Kargonuzu Navlungo’ya emanet ettikten sonra takip etmek istiyor olabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok. Navlungo akıllı sistemi, gönderilerinizle ilgili özel panellerde ilgili bilgileri net bir şekilde sunar. Navlungo’ya teslim ettiğiniz paketin takip numarası sayesinde gönderinizle ilgili işlemleri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gönderinizin takibini sağlarken herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda alanında uzman Navlungo ekibiyle iletişime geçerek, sorunlarınızı kolayca halledebilirsiniz.

İtalya ve Türkiye arasındaki ticaret ilişkileri, Osmanlı döneminden bu yana aktif olarak devam etmektedir. 2019 yılında ülkemizden İtalya’ya 9,7 milyon dolarlık ihracat söz konusu olmuştur. Meyve, kuruyemiş, yağlar, mineraller, yakıtlar, makineler, otomotiv ve demir çelik ürünleri ihraç edilen ürünlerin başındadır. Aynı yılda İtalya ise ülkemize 19 milyarı aşan bir ihraç gerçekleştirmiştir.

İtalya kargo konusu, birçok kişi tarafından merak edilir. Tıpkı Türkiye'den İtalya’ya kargo çıkışı olduğu gibi İtalya’dan da ülkemize nakliye uygulamaları gerçekleşir.

Ülkemizden İtalya’ya kargo gönderimlerinin süresi, ilgili firmanın çalışma düzeniyle ilgilidir. Türkiye’den İtalya’ya kargo gönderimi yapacaksanız paketin 1 - 2 iş günü içinde hava yolu taşımacılığıyla alıcıya ulaşacağını söylemek mümkündür. Kargo varış süresi, belirli durumlara bağlı olarak değişebilir.

Kargo gönderilmeden önce hava, ülke ve yol gibi unsurlar göz önüne alınarak uygun zamanda ulaştırılmak üzere analiz edilir. Uygun zamanda gönderilmek üzere yola çıkarılan kargolar, yolda herhangi bir aksilik çıkması durumunda tahmin edilen süreden daha geç teslim edilebilir.

İtalya parsiyel nakliye ve komple yük taşımacılığı konusunda sık gönderim sağlanan ülkeler arasındadır. Şayet şirketinizi yurt dışında tanıtmak ve ürünlerinizi pazarlamak istiyorsanız e- ihracat gücünden yararlanabilirsiniz. Türkiye ve İtalya arasındaki ekonomik bağı ve ticari ilişkileri değerlendirerek firmanız adına e- ihracat yapabilirsiniz.

İtalya ve Türkiye, Akdeniz’de ortak değeri paylaşan iki güçtür ve bu da onların arasındaki ticari ilişkileri artırır. Türkiye’nin Avrupa Birliği üyelik süreçlerini destekleyen Avrupa ülkeleri arasında yer alan İtalya, ülkemizden yapılan ihracatlarda gümrük vergisi beklememektedir.

İtalya parsiyel taşımacılık işlemleri, kullanıcıların en fazla talep ettiği gönderim türlerinin başında gelir. Parsiyel taşıma, aynı taşıma güzergâhında bulunan göndericilerin eşyalarının ortak bir şekilde taşındığı nakliye türüdür. İlgili nakliye türünde farklı göndericilerin malları tek bir araçta birleştirilir. İtalya’ya ülkemizden kargo gönderimleri çok sık yapıldığından parsiyel taşıma da son derece yaygındır.

Türkiye’den taşıma yapan İtalya lojistik firmaları son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Seçimde bulunurken firmaların global çaptaki yerini ve amacınıza uygunluğunu göz önüne alabilirsiniz. Bilhassa seçtiğiniz firmalar, güçlü bir lojistik ağına sahipse gönderim süreciniz profesyonel bir şekilde devam edecektir. Navlungo, alanında uzman ve öncü kargolama firmalarıyla çalışır. Ülkemizden İtalya’ya paket gönderimi sağlayan lojistik firmaları ise şu şekildedir:

 • DHL
 • FedEX
 • UPS

Gönderim sürecinde yanlış adrese teslim ve gönderinin kaybolması gibi olumsuz durumlarla karşı kalmamak adına ödeme yapacağınız kargo firmasının çalışma sistemini net bir şekilde öğrenmekte fayda var.

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. İtalya Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al