Azerbaycan Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!

Azerbaycan'a kargo göndermek artık çok kolay! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla işinizi sınırötesine taşıyan servisimizle tanışın. Şimdi ücretsiz teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
Azerbaycan Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Azerbaycan Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Azerbaycan'a kargo gönderimleriniz için en uygun fiyatı bulmak artık çok kolay! Kargonuzun türü, ağırlığı ve adeti gibi faktörleri dikkate alarak Navlungo, size en uygun kargo seçeneklerini sunar. Tek yapmanız gereken ağırlık ve ülke seçimi yapmak ve kargo fiyatlarınızı anında hesaplamak. Hesaplamaya Başlayın ve Navlungo ile en ucuz Azerbaycan kargo seçeneklerine hızlıca ulaşın.

Hesaplama Aracı

kg

Azerbaycan Kargo Fiyatları

Azerbaycan kargo fiyatları çeşitli unsurlar gözeterek belirlenir. Bu unsurlara ek olarak belirli bir alt taban fiyatı mevcuttur. Genel anlamda fiyatlarla ilgili fikir sahibi olmak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Azerbaycan kargo fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Azerbaycan Kargo Fiyatları

Azerbaycan kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Azerbaycan Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Azerbaycan kargo gönderileriyle ilgili yaşanan en büyük sıkıntılardan biri de gönderilerin durumunu rahatça takip edememektir. Ancak Navlungo sizin için bu sıkıntıları ortadan kaldıracak bir sisteme sahiptir. Gönderilerinizle ilgili işlemleri Navlungo panelinden hallettikten sonra paketinizle ilgili kargo firmasının verdiği takip numarasının haricinde size bir numara verilir. Bu numara sayesinde paketinizle ilgili detayları güncelleyebileceğiniz gibi durumunu da kolayca takip edebilirsiniz. Navlungo’nun sahip olduğu bu sistem sayesinde kargo firmaları ile muhatap olmak zorunda kalmayarak tek bir panelden bütün işlemlerinizi rahatça halledebilirsiniz.

Azerbaycan ve Türkiye arasındaki ithalat ve ihracat ilişkileri yakın olmalarının yanı sıra oldukça güçlüdür. İki ülke arasındaki ticaret hacmi yıllar içinde artış göstererek gelişmeye devam etmektedir. Azerbaycan, Türkiye’den genel olarak enerji, tarım ürünleri, tekstil, otomotiv ve elektronik gibi birçok ürün ithal eder. Türkiye ise Azerbaycan’dan petrol, doğalgaz ve tarım ürünleri gibi mallar alır. Azerbaycan ve Türkiye arasındaki ticaret hacmi ve işbirliği potansiyeli dikkate alındığında iki ülke arasındaki ticaret ilişkilerinin daha da güçlenmesi beklenmektedir.

Avantajları Firmanızı yurt dışında tanıtarak ürünlerinizi satabileceğiniz birçok pazaryeri vardır. Azerbaycan ve Türkiye arasında ise gerek kültürel gerek ekonomik çeşitli bağlar vardır. Dolayısıyla e-ihracat yapmak isteyen birçok firma gönül rahatlığıyla Azerbaycan’ı tercih eder. Çünkü üretimi Türkiye’de gerçekleştirilen birçok ürün ve hizmet Azerbaycan pazarında oldukça fazla talep görür. Ayrıca Azerbaycan, Türk şirketlere de birçok kolaylık sağlar.

İki ülkenin ticari ilişkilerine bağlı olarak pek çok avantajı bulunan Azerbaycan e-ihracatta TSE belgesine sahip olan mallar, diğer ülkelere kıyasla bir adım öndedir. Ayrıca Türkiye-Azerbaycan arasındaki gümrük muafiyetleri de e-ihracatı oldukça kolaylaştırır. Böylece düşük maliyetle Azerbaycan’da etkili bir satış süreci yürütebilirsiniz. Navlungo’nun pazaryeri entegrasyonları aracılığıyla da kargo gönderimlerinizi sorunsuz bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Azerbaycan’dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapılabilir. Bu noktada tercih edilebilecek birçok kargo firması vardır. DHL, UPS Azerbaycan’dan Türkiye’ye taşıma yapan kargo firmalarına örnek verilebilir. Azerbaycan kargo gönderimleriniz için Navlungo’nun panelini inceleyerek kargo firmalarının sunduğu en ucuz tekliflere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Azerbaycan’a kargo gönderimlerinin süresi tercih edilen nakliye türüne göre değişiklik gösterir. Ayrıca ürünlerin teslim edileceği yer, içeriği gibi çeşitli faktörler de kargonun kaç günde gideceğini etkiler. Genel olarak birkaç gün veya hafta süren Azerbaycan kargo süreci havayolu taşımacılığı tercih edildiğinde oldukça kısadır. Ancak denizyolu veya karayolu taşımacılığı tercih edilirse bu süreç birkaç haftayı bulabilir.

Azerbaycan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler; nakliye, taşıma ve paket türleridir. Ayrıca paket türlerinin ağırlıkları da fiyatı etkileyen unsurlardan biridir. Örneğin desi olarak daha büyük ve ağır olan kargoların fiyatı küçük paketlere göre daha fazladır.

Azerbaycan kargo gönderim sürecinde fiyata etki eden noktalardan biri de istenilen teslimat hızıdır. Teslim noktasında express kapsamına giren aciliyeti yüksek ürünler için daha yüksek nakliye ücreti istenir. Bu unsurlar göz önünde bulundurularak Azerbaycan kargo fiyatları hesaplanır.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Azerbaycan Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al