Kemerlerinizi Bağlayın: Uçak Kargo Servisimiz Kalkışa Hazır

Hızlı, verimli ve rekabetçi fiyatlı uluslararası hava kargo servisimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Zamana duyarlı teslimat garantimizi ve benzersiz hizmet kalitemizi keşfedin.

Formumuzu doldurun, sizi hemen arayalım!

 • Hızlı

  Talebinize 24 saat içerisinde dönüş sağlıyoruz.

 • Yenilikçi

  Teknolojik altyapımız ile yeni nesil taşımacılığa yön veriyoruz.

 • Kârlı

  Global lojistik ağımız ile uluslararası taşımacılıkta en iyi fiyatı sunuyoruz.

Uçak Kargo Servisimiz ile Gönderilerinizi Yeni Zirvelere Taşıyın

Hava kargo servisi, teslimat sürelerinin diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı olmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Özellikle uzak destinasyonlara yapılan gönderiler için uçak ile kargo gönderme çok daha etkilidir. Yurtdışı uçak kargo tarifeleri genellikle diğer taşıma türlerine nazaran daha yüksek olabilir. Ancak sunduğumuz rekabetçi tekliflerle sizin için en uygun fiyatları garantileyerek beklenmeyen ek ücretler olmadan gönderilerinizi gönderme imkanı sunuyoruz.

Uçak Kargo Servisimiz ile Gönderilerinizi Yeni Zirvelere Taşıyın

Uçak Kargo Taşımacılığımızın Avantajları

Hava taşımacılığı, bir dizi üstün özellikle diğer taşıma yöntemlerinden ayrılır. Bu hizmet, özellikle hızlı taşımacılık gerektiren veya uzak destinasyonlara ulaşması gereken ürünler için bir numaralı seçenektir. İşte hava kargo hizmetimizin sunduğu başlıca avantajlar:

 1. Karayolu veya denizyolu taşımacılığına kıyasla daha hızlı teslim süreleri sunar. Bu, uzak destinasyonlar veya acil nakliye ihtiyaçları için ideal bir seçenektir.
 2. Güvenli taşımacılık sunarak hassas veya yüksek değerli ürünlerin nakliyesi için ideal bir çözüm oluşturur.
 3. Farklı boyut ve ağırlıklarda ürünlerin taşımacılığını mümkün kılarak geniş bir yelpazede hedeflere ulaşmayı sağlar.
 4. Organ nakli gibi hayati öneme sahip durumlar veya acil malzeme taşımacılığı gibi özel ihtiyaçlar için son derece uygun bir taşıma seçeneğidir.
Uçak Kargo Taşımacılığımızın Avantajları
Nakliye Maliyetlerinden Tasarruf Edin

Formu doldurun ve birkaç dakika içerisinde size özel teklifler ile ihtiyacınıza uygun seçenekler hazırlayıp size dönüş sağlayalım.

Ücretsiz Teklif Al

Hava Taşımacılığında Modern Nakliye için Modern Çözümler

Hava taşımacılığı sektöründe, yurt dışı uçak kargo fiyatları taşıma hizmetlerinin türleri, taşınacak malların çeşitliliğine bağlı olarak değişir. Bu hizmetler genelde; bireysel gönderiler, konsolide kargo, kişiye özel nakliyat ve özel hizmetler olmak üzere dört ana kategoride sunulur.

Hava Taşımacılığında Modern Nakliye için Modern Çözümler
Bireysel Gönderiler

Bireysel olarak gönderilen paketler, hava kargo taşımacılığında genellikle express uçak kargo olarak işlem görür ve kişisel gönderileri kapsar.

Konsolide Kargo

Birden çok müşterinin mallarının aynı anda ve yerde taşındığı kombine kargo, hava taşımacılığında maliyetleri düşürürken verimliliği de artırır. Bu taşımacılık türü genellikle perakendeciler, üreticiler veya ihracatçılar tarafından tercih edilir.

Özel Taşımacılık

Özel taşımacılık, belirli bir zaman ve yerde teslimat gerektiren gönderiler için hava kargo taşımacılığı çözümüdür. Genellikle proje taşımacılığı ve fuarlar gibi durumlar için kullanılır.

Özel Servis

Bu taşımacılık türünde, şirketlerin belirli gereksinimlerine yönelik hizmetler sunulur. Örneğin belirli bir sıcaklık kontrolü gerektiren malların taşınması bu kapsamda değerlendirilir.

Hava Kargo Sıkça Sorulan Sorular

Uçak kargo, hava yoluyla mal veya ürün taşımacılığını ifade eder. Bu nakliye yöntemi, hızlı ve büyük mesafeli gönderim gerektiren durumlar için mükemmeldir. Genel olarak perakende, teknoloji, ilaç, gıda ve otomobil endüstrileri hava kargo hizmetlerini yoğun bir şekilde kullanır.

Yurtdışına uçak kargo hizmetlerinin kullanılması genellikle aşağıdaki süreçleri içerir:

 • Gönderi, kargo şirketine veya havaalanına ulaştırılır.
 • Gönderilen malzeme, güvence altına alınmak üzere uygun bir şekilde paketlenir ve etiketlenir.
 • Paket, uçak kargo terminaline veya depolama alanına transfer edilir.
 • Gönderi, uçağın yük bölmesine yerleştirilir.
 • Uçak, belirlenen güzergahı izleyerek hedefe ulaşır.
 • Gönderi, varış yerindeki havaalanında uçaktan indirilir.
 • Gerekli teslimat işlemleri tamamlanır ve gönderi, alıcısına ulaştırılır.
 • Hava kargo, genellikle diğer taşımacılık seçeneklerine göre daha maliyetlidir. Büyük veya ağır eşyalar söz konusu olduğunda bu maliyet daha da artabilir.
 • Aşırı büyük veya ağır eşyaların hava kargo yoluyla taşınması genellikle mümkün olmayabilir. Bu yüzden, eşyaların boyutları ve ağırlıkları hava kargo için uygulanabilir standartlara uygun olmalıdır.
 • Hava kargo, kara veya deniz yoluyla nakliyeye kıyasla daha sınırlı esneklik sunar. Örneğin, kara taşımacılığı ile istediğiniz zaman seyahate başlayabilirsiniz ancak hava kargo önceden belirlenmiş uçuş programlarına bağlıdır.
 • Gümrük işlemleri, hava kargo taşımacılığında genellikle deniz veya kara taşımacılığına kıyasla daha karmaşık ve süreç odaklıdır. Bu nedenle işlemlerin eksiksiz ve doğru bir şekilde yürütülmesi hayati önem taşır.
 • Hava kargo, diğer taşımacılık seçeneklerine göre potansiyel olarak daha fazla risk taşır. Özellikle uçak kazaları veya hava durumu ile ilgili sorunlar, hava kargo taşımacılığına ilişkin olası riskler arasındadır.

Hava kargonun bu olası dezavantajlarının ve risklerin işletmeler üzerinde oluşturabileceği olumsuz etkilerin farkındayız ve bu nedenle hava kargo süreçlerinizi profesyonel ve etkili bir şekilde yönetmek için buradayız. Detaylı bilgi ve yardım için bizimle iletişime geçin.

Havayolu taşımacılığı, güvenlik ve sağlık önlemleri sebebiyle bazı ürünlerin taşınmasını yasaklar. Bu yasaklar ülkeden ülkeye değişkenlik gösterebilir, ancak genellikle şunları içerir:

 • Asitler, alkali maddeler ve oksitleyiciler gibi kimyasalların hava yoluyla taşınması genellikle kabul edilmez.
 • Çeşitli bitki ve hayvan türlerinin hava yoluyla taşınması genellikle yasaktır.
 • Hava taşımacılığı, insan sağlığına zararlı olabilecek maddelerin taşınmasını yasaklar. Bu, çinko, kurşun, arsenik, civa gibi potansiyel olarak zehirli maddeleri içerir.
 • Benzin, aseton, propan gibi kendi kendine yanabilen maddelerin taşınması kabul edilmez.
 • Ateşli silahlar ve cephaneler kabul edilmez.
 • Uzun namlulu silahlar ve bunların aksesuarlarının taşınamaz.
 • Zehirli gazlar, aşırı radyoaktif maddeler gibi tehlikeli maddelerin taşınması yasaktır.

Uçak kargo hizmetlerimiz, çok çeşitli ürünlerin taşınmasını kolaylaştırır. Sıklıkla uçak kargo ile taşınan ürünler aşağıdaki gibidir:

 • Otomotiv Ürünleri
 • Teknoloji Ürünleri
 • Gıda Ürünleri
 • Perakende Ürünleri
 • Farmasötik Ürünler

Taşıyabileceğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Sistemimizde teklif arama kısmını kullanarak hangi ürünlerin taşınamayacağı konusunda net bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürün bilgilerinizi doldurduktan sonra size sunulan uçak kargo fiyatları teklifinde yasaklı ürünler açıkça belirtilmektedir.

Uçak kargo fiyat hesaplama yaparken dikkate alınması gereken önemli faktörler arasında paketin ağırlığı ve boyutları, varış noktası, teslim tarihi ve ek hizmet veya güvenlik gereksinimleri yer alır. Navlungo, bu bilgileri kullanarak size hızlı ve kolay bir şekilde uçak kargo hesaplama imkanı sunar. Kaydınızı portalımız üzerinden yaptıktan sonra gönderinize ait detayları girdiğinizde çok sayıda uçak kargo fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu teklifler ayrıca gönderinizle ilgili ek bilgileri de içerir. Böylece neyin gönderilebileceğini ve ekstra maliyetlerin neler olabileceğini açıkça görürsünüz. Yurtdışı uçak kargo fiyatları, gönderinin boyutu, ağırlığı, teslimat yerine ve süresine, ek güvenlik veya özel hizmet ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Dolayısıyla taşıma işlemlerinizin doğru ve düzgün gerçekleştirilmesi ve beklenmedik ücretlerle karşılaşmamak için tüm bilgileri sisteme doğru ve tam bir şekilde girmeniz çok önemlidir.

İlginizi Çekebilir

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Uçak Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al