Ukrayna Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Ukrayna'ya kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Ukrayna Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ukrayna'ya yapacağınız kargo gönderimleri için en uygun teklifi almak artık çok kolay! Gönderinizin ağırlığını hesaplama aracımıza girin ve birçok kargo teklifini sadece birkaç saniye içerisinde görüntüleyin. Ana hedefimiz, sizlere piyasanın en rekabetçi fiyatlarını sunarken, Ukrayna kargo işlemlerinizde maksimum şeffaflık ve güvenceyi garanti etmektir. Ukrayna kargo fiyat hesaplamalarını platformumuz sayesinde yaparak hem zamanınızdan hem de bütçenizden tasarruf edin.

Hesaplama Aracı

kg

Ukrayna Kargo Fiyatları

Ukrayna kargo fiyatları, ürünün ülkede nereye gideceği, ağırlığının ne kadar olduğu ve ürün adetinin ne kadar olduğuyla ilişkilidir. Navlungo, bu bilgileri sizden alarak anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinden fiyat teklifleri gösterir. Sizlerin en uygun ücreti bulmanıza ve güvenle ürünü kargolamanıza yardımcı olur. Ukrayna kargo ücretleri ile ilgili bilgi edinmek veya herhangi bir sorunuzda Navlungo ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Ukrayna Kargo Fiyatları

Ukrayna kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Ukrayna Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Günümüzde en çok tedirginlik yaratan konulardan biri de gönderilen kargonun takibidir. İnsanlar kargosunun nerede olduğunu bilmek ve ona göre hareketlerini planlamak ister. Ukrayna kargo paketlerinin yola çıkmasıyla gönderinizin nerede olduğunu size verilecek olan takip numarasından rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu aşamada kargo firmasına telefonla ulaşmak, bekletilmek vs gibi durumları yaşamamanız için Navlungo'dan kargonuzu takip edebilirsiniz. Size özel olan panel üzerinden kargonuzun konumunu görebilir ve varışına olan tahmini süre hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ukrayna kargo işlemleri gerçekleştirilirken farklı gönderme yöntemlerini seçebilirsiniz. Gönderme yöntemleri, taşıtların kategorilerine göre üçe ayrılır. Üç yöntemin de avantajları ve dezavantajları vardır:

 • Karayolu kargo: Ukrayna'ya karayolu ile kargo taşımacılığı da yapılır ancak hem yavaş hem de fiyatı düşünüldüğünde bazen daha pahalıya gelebilir.

 • Denizyolu kargo: Denizyolu da kargo taşımacılığında aktif olarak rol oynayan yöntemlerden biridir. Kargo ücreti havayoluna göre ucuzdur fakat ulaşım süresi diğer yönteme göre yavaştır. Bu sebeple kargonun alıcıya ulaşması uzun vakit alır.

 • Havayolu kargo: Hızlı bir ulaşım yöntemi olması sayesinde gönderilecek kargolar en kısa zamanda alıcının eline ulaşır. Diğer yöntemlere göre kargo ücreti daha pahalıdır.

Sizlerin seçtiği gönderme yöntemi tercihine uygun şekilde işlemler yapılır. Ukrayna'ya karayolu, parsiyel denizyolu ya da havayolu taşımacılığı sayesinde istediğiniz noktalara rahatlıkla gönderileriniz ulaşır.

Türkiye ve Ukrayna arasında kargo taşımacılığı yapan firmalarla Navlungo sizlerin yerine anlaşmalar yaparak firmalarla bizzat muhatap olur. Anlaşmaların bulunduğu Ukrayna kargo firmaları ise UPS, FedEX, TNT, DHL, Aramex gibi bilindik şirketlerdir. Global çapta yer edinmiş olan bu firmalara güvenerek işlemlerinizi tamamlayabilir ve tercihlerinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Ukrayna, Türkiye'den birçok farklı ürünü ithal etmektedir. Bunlar arasında demir çelik, petrol ürünleri, kimyasal maddeler, tekstil ürünleri, plastik ürünler ve tarım ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’de Ukrayna'ya birçok farklı ürün ihraç etmektedir. Bunlar arasında otomotiv ürünleri, makine ve ekipmanlar, demir çelik, hazır giyim, tarım ürünleri, kimya ürünleri ve inşaat malzemeleri bulunmaktadır. Ukrayna ve Türkiye arasındaki ticari ilişkiler sadece ithalat ve ihracatla sınırlı değildir. İki ülke arasında birçok ortak yatırım projesi de vardır. Özellikle, Ukrayna'nın tarım ve gıda sektörlerindeki büyüme potansiyeli, Türk şirketlerinin dikkatini çekmektedir.

Ukrayna'ya kargo yollamak istediğinizde e-ticaretin avantajları saymakla bitmez. Teknolojinin gelişmesi ile Ukrayna'ya kargo gönderirken ve global çapta ürünleri pazarlarken birçok avantajın da sahibi olursunuz. E-ticaret yaparken herhangi bir şirket üzerine yapmanız gerekmez. Navlungo ile Ukrayna kargo gönderimlerinde daha iyi fiyatlar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bunların yanında ödediğiniz vergiler oldukça düşük olur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ürününüzü görenlerin ve satın alanların sayısı oldukça fazla olur. Siteniz var ise kontrolünü ve sitenizdeki trafiği kolayca izleyebilirsiniz.

Ukrayna Türkiye kargo işlemleri her iki ülke arasında karşılıklı gerçekleştirilir. Türkiye’den Ukrayna ucuz kargo işlemleri yapabildiğiniz gibi aynı şekilde tam tersi gönderimlerde de avantajları yakalayabilirsiniz. Ayrıca hava kargo ile ürünleri Türkiye’ye vakitten tasarruf ederek gönderebilirsiniz.

Ukrayna kargo gönderimi işlemlerinde en çok merak edilen konulardan birisi de kargonun kaç günde ulaşacağıdır. Kargo gönderimlerinin süresi birden fazla etkenle ilişkilidir. Teslimat adresine, seçilen taşımacılık yöntemine, hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Göndereceğiniz kargonuzun ilk önce Navlungo deposuna ulaştırılması gerekir. Navlungo'nun anlaşmalı olduğu kargo firmasıyla bu işlemi gerçekleştirirseniz ücrete tabi tutulmazsınız.

Ukrayna kargo gönderiminde ücretlerin hesaplanmasında en önemli etken yükün ağırlığıdır. Kargonuzu paketledikten sonra ağırlık ölçümü yapılır. Bir diğer etken ise ürünün yük tipidir. Yük tipi de fiyatı etkileyen önemli unsurlardandır. Ürünün boyutu ve taşımanın nasıl sağlanacağı (havayolu, karayolu...) da fiyat konusunda önemlidir. Navlungo size bütün kargo firmalarının kargonuzun özelliklerine göre çıkardığı en uygun fiyatları gösterir. Gerisinde size uygun olanı seçmek ve kargonuzun adresine ulaşmasını beklemek kalır.

Parsiyel yük taşımacılığı dünyanın her yerinde bilinen bir lojistik yöntemdir. Çevreci ve ekonomik anlamda katkı sağlayan bu yöntemi özellikle kargo transferlerinde kullanmak çok önemlidir. Çevreye daha az zarar verdiği gibi ekonomik açıdan daha az yakıt yakılmasını sağlar ve kimseyi mağdur etmez. Ukrayna’da da parsiyel yük taşımacılığı bu yararlar nedeniyle yaygın bir lojistik yöntem olarak tercih edilir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Ukrayna Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al