Çin Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!

Çin'e kargo göndermek artık çok kolay! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla işinizi sınırötesine taşıyan servisimizle tanışın. Şimdi ücretsiz teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
Çin Kargo Servisimiz ile İşinizi Sınırötesine Taşıyın!
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Çin Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Çin'e kargo gönderimi planlıyor ancak ücretlendirme konusunda endişeleriniz mi var? Navlungo, ürününüzün ağırlığı, yol seçimi ve kargo firması gibi faktörleri dikkate alarak size en uygun fiyatları sunar. Ağırlık ve ülke seçimi yaparak anında kargo fiyatlarını hesaplayabilirsiniz. Hesaplamaya Başlayın ve Navlungo ile Çin'e kargo gönderimlerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirin.

Hesaplama Aracı

kg

Çin Kargo Fiyatları

Çin kargo ücretleri için sabit bir fiyat bulmanız çok mümkün değildir. Bu süreçte bazı farklılıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu farklılıklar kargonuzun yük tipinden ağırlığına kadar birçok değişkenden kaynaklanır. Navlungo kargonuzu en uygun fiyata taşıyacak olan kargo firmalarının tekliflerini sizin için hazırlar ve Türkiye Çin kargo ücretleri hakkında fikir sahibi olmanıza olanak sağlar.

Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Çin Kargo Fiyatları

Çin kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Çin Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Çin’e kargo gönderdikten sonra alıcıya teslim edilmesine kadar geçen süre çoğunlukla belirsizlikler içerir ve oldukça can sıkıcıdır. Fakat Navluno bu konudaki belirsizlikleri ortadan kaldırabilecek bir çözüme sahip. Gönderiniz Navlungo depolarına teslim edildikten sonra size verilen kargo takip numarası ile gönderinizi 7/24 online olarak rahatça takip edebilir ve belirsizlikten kurtulabilirsiniz.

Çin ile olan ikili ticari ilişkimiz 2000 yılından itibaren önemli bir şekilde artmaya devam etmiştir. Çin, ülkemizin Asya’daki en büyük, dünyadaki ise ikinci büyük ticari ortağı haline gelmiştir. Çin’e ihraç ettiğimiz başlıca ürünler madenlerdir. Bu madenlere örnek olarak borik asit, kurşun, krom, bor oksitleri, kurşun, krom bakır demir, metal cevherleri, mermer, traverten ve çinkoyu verebiliriz. Çin’den en çok ithal ettiğimiz ürünler ise teknolojik aletlerdir. Bu ürünlere örnek olarak da otomatik bilgi işlem makineleri ve üniteleri, kompresör, konvertör, ses - görüntü almaya çevirmeye ve vermeye yarayan araçları gösterebiliriz. Bunun yanında tıp ve eczacılık ürünleri, organik kimyasal ürünler, ayakkabı ve seyahat ürünleri de ithal ettiğimiz ürünler arasında büyük bir yer kaplar.

Çin’den Türkiye’ye kargo hizmeti veren birçok kargo firması vardır. UPS, DHL ve FedEx Çin’den kargo getiren firmalar arasındadır. Daha fazla firma bilgisi ve firmaların fiyat teklifleri için Navlungo’yu kullanabilir ve birkaç saniye gibi kısa sürede Çin’den kargo getirmek hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’den Çin’e göndereceğiniz kargolarınızın teslimat süresi, ürünün niteliğine, hacmine, teslimat adresine göre değişiklik gösterebilir. Birkaç günden birkaç haftaya kadar uzayabilen teslimat sürelerini firma bilgilerinin altında listeleyen Navlungo sayesinde kargonuzun hangi firmayla yaklaşık kaç günde teslimat adresine ulaşacağını öğrenebilirsiniz.

Çin’e ucuz kargo göndermek için bazı standartları karşılamak gerekir. Çin’e kargo gönderimi yaparken en uygun fiyatla işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız kargonuza en uygun paketlemeyi yapmalısınız. Kargonuzun ağırlığının yanında hacimsel ağırlık da kargo ücretlerini etkileyen faktörlerdendir. Kargo ücretleri gönderilecek ürünlerin hacimsel ağırlığına ve tartı ağırlığına bağlı olarak farklılık gösterir.

Bunun yanı sıra ürünün hangi yolla ve ne kadar sürede gideceği de ücretlendirmede önemli bir yer tutar. Aynı yükte olmasına rağmen hava yolu ile yüksek ücret ödeyerek gönderdiğiniz kargolarınızı deniz yolu ile göndermek istediğinizde daha az maliyetle ulaştırmanız mümkün olabilir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Çin Kargo
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al