Polonya Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Polonya'ya kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Polonya Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Polonya'ya planladığınız kargo gönderimleri için hemen teklif alabilirsiniz. Gönderinizin ağırlığını hesaplama aracımıza girerek, birçok kargo teklifini birkaç saniye içerisinde elde edebilirsiniz. Öncelikli hedefimiz, müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatlarını sunarken, Polonya kargo işlemlerinizde tam şeffaflık ve güvence sağlamaktır. Polonya kargo fiyatı hesaplaması yaparken, platformumuzu kullanarak zaman ve maliyetten tasarruf edin.

Hesaplama Aracı

kg

Polonya Kargo Fiyatları

Polonya’ya gidecek kargonun ücreti hakkında net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Çünkü her kargoya kendi özelliklerine göre bir fiyat belirlenir. Navlungo size anlaşmalı olduğu global lojistik firmalarından Polonya için en ucuz kargo tekliflerini sunar. Gönderinizle ilgili daha net ve detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz “Ücretsiz Hesapla” butonunu kullanarak kargonuz için anlık olarak oluşturulan fiyat tekliflerini görebilirsiniz.

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Polonya Kargo Fiyatları

Polonya kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Polonya Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Uzun bir yoldan geçerek alıcıya ulaşacak kargonuz teslimat süresinin gecikmesi, alıcının adreste olmaması gibi risklerle karşı karşıyadır. Bu nedenle paketinizin güncel durumunu merak ederek takip etmek istemeniz doğaldır. Navlungo’nun size sunduğu avantajlardan biri olarak paketlerinizin durumunu kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür. Polonya kargonuza bir takip kodu atanır. Böylece paketinizin durumunu size özel bir panelden anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Polonya kargonuzun alıcıya üç ayrı yoldan biri ile teslim edilmesini seçebilirsiniz. Bu üç ayrı kargo gönderme yöntemi şunlardır:

 • Karayolu ile taşıma: Karayolu ile kargolarınızı göndermek diğer nakliye yöntemleri arasında en yavaş ve riskli olanıdır. Bu yolla kargoların alıcıya teslim edilmesi çok uzun zaman alır. Bu nedenle genellikle tercih edilen bir yol değildir.

 • Denizyolu ile taşıma: Denizyolu ile taşınan kargolarınız havayoluna kıyasla daha yavaş ulaşsa da uygun yollardan biridir. Daha yavaş bir gönderim yöntemi olmasına rağmen güvenilir ve uygun olması nedeniyle tercih sebebidir.

 • Havayolu ile taşıma: Havayolu ile kargo gönderimi tüm gönderim yöntemleri arasında en hızlı ve güvenli olan yoldur. Bu nedenle çoğunlukla havayolu ile kargo gönderimi tercih edilir. Siz de Polonya kargonuz için gönlünüz rahat bir şekilde bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Türkiye’den Polonya’ya nakliye işi yürüten birçok lojistik firması bulunmaktadır. Navlungo kargonuzun güvenle, en kısa sürede ve sağ salim bir şekilde alıcıya ulaşması için lojistik alanında uzman dünyaca ünlü firmalarla işbirliği yapar. Navlungo’nun anlaşmalı olduğu ve Polonya uygun kargo hizmeti veren firmalar arasında DHL, TNT, UPS, FedEx bulunmaktadır. Uzun bir yola çıkacak olan kargonuz teslimatın gecikmesi, paketin kaybolması veya başka bir adrese teslim edilmesi gibi risklere sahip olduğundan kendini kanıtlamış, başarılı lojistik firmalarını tercih etmek önemlidir.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığının verilerine göre Polonya’ya ihracatımız neredeyse 5 milyar doları bulmaktadır. Türkiye ve Polonya arasındaki ticaret hacmi de yıldan yıla artmaktadır. Türkiye’nin ihracat yaptığı ülkeler arasında Polonya 14. sıradadır. Polonya’dan Türkiye’ye kargo gönderiminin arttığı gibi Türkiye’den Polonya kargosu gönderimi de artmaktadır. Önümüzdeki yıllarda iki ülke arasındaki bu ilişkinin daha da gelişmesi beklenmektedir.

Uluslararası taşımacılık işlemlerinin kolaylaşmasıyla beraber e-ihracat işletmeler için harika bir fırsata dönüşmüştür. E-ihracat ile dünyanın her yerine satış yapmanız mümkündür ve satış yapabileceğiniz ülkelerden birisi de Polonya’dır. Yurtdışında bir ülkede satış yapmanız için orada fiziksel bir mağazanız olmasına ihtiyaç duymazsınız. Böylece daha az maliyetle Polonya’da da ürünlerinizi satabilirsiniz. Ürünlerinizi alıcılara Navlungo sayesinde daha kolay ve ucuz bir şekilde Polonya kargosuyla ulaştırabilirsiniz.

Elbette, Türkiye’den Polonya’ya kargo gönderimi olduğu gibi Polonya’dan Türkiye’ye de kargo gönderimi gerçekleşmektedir.

Türkiye’den Polonya’ya kargonuzun kaç günde gidebileceğine dair net bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü Polonya kargonuzun özelliklerine göre bu süre değişiklik gösterecektir. Kargonun teslimat adresinin yanı sıra gümrük kontrolü, seçtiğiniz kargo firması, seçtiğiniz kargo gönderim yöntemi gibi başka nedenler de kargonuzun alıcıya varış süresini etkiler.

Polonya kargonuzun gönderim ücreti birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Kargo gönderim ücretinizin hesaplanabilmesi için gönderi tipi, paket türü, gönderim yönteminiz, kargonuzun ağırlığı, büyüklüğü gibi birçok bilgiye ihtiyaç vardır. Gönderinizin özelliklerine göre en uygun gönderim ücreti tekliflerini Navlungo’dan öğrenebilirsiniz.

Parçalı yükler parsiyel yük taşımacılığı ile taşınır. Alıcıları farklı olan paketlerin hepsi bir araçta taşınır. Paketlerin bir aracı dolduramaması durumunda araç başka şirket tarafından da kiralanmış olur ve onun paketleri de diğerleriyle beraber taşınır. Aynı güzergâha giden bu paketler Polonya konteyner, tır, uçak veya kamyon gibi araçlarda nakliye edilebilir. Adeti az paketleriniz için bu şekilde parsiyel taşımacılık tercih edildiği zaman kargo ücreti daha ucuza mâl olabilmektedir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Polonya Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al