EKONOM_ST_20220220_36 (1).webp
ParkPalet Kurucu Ortağı Alp Çiçekdağı TGRT’de İş Dünyası programına katıldı.

E-ihracatta lojistik ve depolamanın önemine, teknoloji ve dijitalleşmenin etkisine yönelik Celal Toprak'ın sorularını cevapladığımız yayını izleyebilirsiniz.

Yayını İzleyin
bloomberg görsel.webp
ParkPalet Kurucu Ortağı Alp Çiçekdağı Ekonomist Dergisi’ne röportaj verdi.

İngiltere, Almanya, ABD, Çekya, Polonya, Hollanda, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye'de bulunan 250'den fazla depomuz ile dinamik depolama ve fulfillment hizmeti sunuyoruz.

DÜNYA_20220324_19.webp
E-Ticaret İşletmecileri Derneği'nin düzenlediği Etid Networking Event'e katıldık.

ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekci'nin moderatörlüğünde, Insider ortağı Ali Can Kamiloğlu ve Ready2Sale.com Strateji ve Büyüme Sorumlusu Şebnem Tuncer'in katıldığı panelde CEO'muz İsa Korkmaz da Navlungo ve Park Palet'i anlattı.

PARA_20220227_10 (8).webp
Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı'na katıldık.

Yapay zeka destekli B2B eşleşme yapan hibrit event teknolojisinin kullanıldığı, işletmelere maksimum faydayı sağlayacak en doğru 12 kişi ile bir araya gelme ve bire bir iş geliştirme toplantısı yapma fırsatı sunan interaktif Oniki etkinliğine katıldık.

Sunumu İnceleyin
EKONOM_ST_20220220_36 (1).webp
Kurucu Ortağımız İsa Korkmaz Dünya Gazetesi’ne ropörtaj verdi.

“Dijitalleşmenin önem kazandığı pandemi döneminde hızlı bir büyüme sürecine giren Navlungo, yurt dışı atağına geçiyor. Navlungo Kurucu Ortağı İsa Korkmaz, yurt dışında İngiltere, ABD ve Dubai’de şirket kurmaya hazırlandıkları açıkladı.”

bloomberg görsel.webp
Türkiye’nin İlk Sanal Fuar Destekli E-Ticaret Semineri’nde yer aldık.

Navlungo Kurucu Ortağı İsa Korkmaz, Ecomfair tarafından düzenlenen Türkiye’nin İlk Sanal Fuar Destekli E-Ticaret Semineri’nde e-ihracatın önemi ve satış sonrası süreçlerin nasıl kolaylıkla yürütüleceğine yönelik konuştu.

Konuşmayı Dinleyin
PARA_20220227_10 (8).webp
A Para Dergisi, “A’dan Z’ye E-İhracatın Yol Haritası”nda Navlungo’ya yer verdi.

“Teknoloji temelli lojistik operasyon merkezi olarak hizmet veriyoruz. Amacımız lojistik, gümrük ve kargo süreçlerinde özellikle küçük işletmelere kesintisiz bir hizmet vermek.”

DÜNYA_20220324_19.webp
A Para’da yayınlanan Fikir Fabrikası programına konuk olduk.

İnovasyon ve teknoloji odaklı girişimlerin katıldığı Fikir Fabrikası programına konuk olan Navlungo CEO’su İsa Korkmaz, özellikle pandemi ile küçük işletmelerin ihracata yönelimlerinin artışını ve böylece dijital lojistiğin önemini anlattı.

Yayını İzleyin
EKONOM_ST_20220220_36 (1).webp
Bloomberg HT’de yayınlanan İş Dünyası programına konuk olduk.

Bloomberg HT’de yayınlanan Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinin ve şirketlerinin analiz edildiği İş Dünyası programında Navlungo Kurucu Ortağı ve CEO’su İsa Korkmaz, Zeliha Saraç’ın sorularını yanıtladı.

Yayını İzleyin
bloomberg görsel.webp
Webrazzi E-Ticaret Zirvesi’ne konuk olduk.

2022 Webrazzi E-Ticaret Zirvesinde Park Palet ve Navlungo’nun birlikte sağladığı akıllı lojistik çözümleri ve e-ihracatta kargo maliyetlerini düşürmenin yolları üzerine bir sunum gerçekleştirdik.

image (6).webp
Park Palet ve Navlungo, Ekonomist Dergisi’nde yer alan öncü start-uplardan.

Ekonomist Dergisi’nin yenilikçi start-up’ları ve büyüme hedeflerini konu ettiği sayısında Park Palet CEO’su Alp Çiçekdağı, Navlungo CEO’su İsa Korkmaz’ın açıklamaları da yer aldı.

Haberi Okuyun
TÜRK_YE_20220121_5.webp
Lojistiğin “unicorn”unu da çıkaracağız!

"Navlungo Kurucu Ortağı İsa Korkmaz, Avrupa ve ABD’de değeri 1 milyar doları aşan ‘unicorn’ düzeyinde rakipleri olduğunu, kendilerinin de unicorn olma hedefleri olduğunu kaydetti.”

Haberi Okuyun
DÜNYA_20220324_19.webp
Navlungo ParkPalet’i satın alarak hedef büyüttü.

“6 farklı ülkede depolama ve sipariş hazırlama operasyonu veren ParkPalet, artık Navlungo bünyesinde faaliyet gösterecek.”

Haberi Okuyun
EKONOM_ST_20220220_36 (1).webp
Dijital Lojistik Girişimi Navlungo, ParkPalet’i Satın Aldı.

"Navlungo, satın alma ile birlikte 15'i yurt dışı olmak üzere 292 depoda büyük-küçük tüm işletmelere kargo, depolama ve e-ticaret fulfillment hizmetlerini tek panelden yönetme fırsatı sunacak.”

Haber Okuyun
bloomberg görsel.webp
50 Milyon TL'lik Girişim Evliliği!

"Navlungo müşterilerine sadece lojistik değil, depolama hizmeti de vermek amacıyla 6 ülkede online olarak depolama ve e-ticaret fulfillment hizmeti veren ParkPalet’i 50 milyon TL’ye satın aldı.”

Haberi Okuyun
image (6).webp
Navlungo, NTV’de yayınlanan Tekno Hayat programına konuk oldu.

Navlungo kurucu ortağı ve CMO’su Ceren Tuna, yeni nesil girişimlerin ve teknolojilerin anlatıldığı NTV'de yayınlanan Tekno Hayat programına konuk olarak e-ihracatçıların lojistik süreçlerinde Navlungo’nun sağladığı katma değeri anlattı.

Videoyu İzleyin
PARA_20220227_10 (8).webp
%700 büyüme ile Navlungo “Yıldızı Parlayan 30 Yerli Girişim” listesinde yer aldı.

Ekonomist Dergisinin 2021 Ekim sayısında, doğru iş fikri ve doğru iş modeliyle pandeminin zorlu koşullarından sıyrılmayı başaran Türkiye’nin yıldız 30 girişimi arasında Navlungo da yerini aldı!

TÜRK_YE_20220121_5.webp
2021 Teknopark Uluğ Bey Teknoloji Ödüllerinde Yılın Girişimcisi Ödülünü Aldık.

2020 yılında en çok gelişim gösteren girişimlerin değerlendirildiği ve 1800 girişimcinin katıldığı Teknopark İstanbul Uluğ Bey Teknoloji Ödülleri kapsamında yılın girişimcisi ödülü Navlungo Kurucu Ortağı İsa Korkmaz'ın oldu.

Haberi Okuyun
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al