Avustralya Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Avustralya kargo gönderimi şimdi çok kolay! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Avustralya Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Avustralya'ya kargo gönderimlerinizde en avantajlı fiyatı hızla bulun! Gönderinizin detaylarını hesaplama aracımıza girin ve birçok kargo teklifini anında karşınızda görün. Bizim için öncelik size piyasadaki en uygun fiyatları sunarken, lojistik süreçlerinizde kesin şeffaflık ve güvenilirlik sağlamaktır. Avustralya kargo maliyet hesaplamalarınızı platformumuzda yaparak zamanınızdan ve paranızdan tasarruf edin!

Hesaplama Aracı

kg

Avustralya Kargo Fiyatları

Avustralya kargo fiyatlarına dair en güncel bilgilere ulaşmanız artık çok daha kolay! Gönderinizin boyutu ve ağırlığına göre en uygun fiyat tekliflerini platformumuzda hızla sorgulayabilirsiniz. Özellikle Türkiye'den Avustralya'ya yapacağınız gönderimlerde bütçenize en uygun seçenekleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Hem ekonomik hem de güvenilir bir kargo deneyimi için doğru yerdesiniz. Şimdi ücretsiz olarak fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin!

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Avustralya Kargo Fiyatları

Avustralya kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Avustralya Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya kargo gönderme işlemleri tamamlandıktan sonra ürünlerin yola çıkmasıyla kişisel panelleriniz üzerinden konum bilgilerini görebilirsiniz. Navlungo yurt dışı kargolarında, sorun yaşamamanız için transferlerinizin nerede olduğuna dair detaylı erişimi sizlere açar. Bu sayede Avustralya kargo gönderimi yapmak istediğinizde tedirgin olmadan ürününüzün nerede toplandığını, ne zaman yola çıktığı ya da adrese ulaşıp ulaşmadığı gibi bilgileri sistemden kolayca kontrol edebilirsiniz.

Avustralya taşımacılık işlemleri yapılırken farklı gönderim yöntemleri içerir. Yöntemler genellikle transferlerin hangi ulaşım araçlarıyla yapılacağından doğar. Her bir yöntemin farklı avantajları ve dezavantajları vardır. Yöntemlerden detaylı bahsedecek olursak;

 • Denizyolu: Avustralya deniz kargo transferleri ülkemizde tercih edilebilen yöntemlerden biridir. Denizyolu transferlerinin avantajları olduğu kadar dezavantajları da vardır. En önemli avantajlarından biri Avustralya navlun fiyatlarının uygun olmasıdır. Uygun fiyatı olsa da diğer yöntemlere kıyasla zaman açısından transferler daha geç teslimat adresine ulaşır.

 • Havayolu: Avustralya kargo gönderim yöntemleri arasında en hızlı ulaşım şeklidir. Kargonuzun acil olarak ulaşmasını isterseniz ya da diğer yöntemlere göre kısa sürede gitmesini istiyorsanız sizler için uygun bir yol tercihi olur. Dezavantajı olarak ise firmaların genelinde diğer yöntemlere göre daha pahalıdır. Teslimatınızın gönderim süresinin hızlı olmasına karşılık fiyat açısından denizyoluna göre fazla gelir.

Maddelenen yöntemler avantajları ve dezavantajları ile sizlerin tercihinize sunulur. Öncelikleriniz ve bütçenizin durumuna uygun olduğunu düşündüğünüz yönteme karar vererek en kısa sürede işlemi başlatabilirsiniz.

Avustralya kargo transferleri için Navlungo, güven temin eden firmalarla anlaşmalar yapar. Navlungo, kargo firmalarının global çapta bir statü elde etmesine ve güven teşkil ediyor olmasına özen gösterir. Dolayısıyla anlaşma yapılacak firmalar bu maddeler üzerinden seçilir. Navlungo’nun anlaşmalı olduğu firmalar:

 • DHL
 • FEDEX
 • TNT
 • UPS
 • PTT

şeklindedir. Kargonuz için fiyat tekliflerinin verilmesiyle firmaları gözden geçirebilirsiniz. Tekliflerin uygunluğu firmanın yük hakkında ki girdilerine göre değişmektedir. Her firma için kargo takibini paneller üzerinden görebilirsiniz.

Türkiye ve Avustralya arasındaki ticaret hacminin son dönemlerde gelişmesiyle iki ülkeninde pazar kapılarının büyümesinden söz edilebilir. Türkiye, Avustralya’ ya tekstil alanı önde gelmek üzere gıda ve plastik ürünleri ihraç eder. Avustralya ithalat taşımacılığı alanındaki gelişmişlik sayesinde de işlerin akması söz konusu olmaz. Dolayısıyla alışverişin akışında herhangi bir yavaşlanma görülmez. Avustralya’dan Türkiye’ye ise metal ürünler, mineral yakıtlar ve otomotiv gibi ürünler ihraç edilir.

E-ihracat ile uğraşanlar için kargo işlemleri önem arz eder. Aynı zamanda E-ihracat yapan kişiler için kargo fiyatları ne kadar uygun olursa o kadar büyük avantaj sağlanmış olur. Navlungo ihtiyaçlarınız doğrultusunda bunu göz önünde bulundurarak oluşturulmuş bir sistemdir. Avustralya kargo transferi yapmak istediğinizde işlemleri tamamlayarak toplu bir şekilde uygun fiyatta gönderim yapabilirsiniz. Hem geniş bir pazara açılmanızda kolaylık sağlar hem de bütçe açısından sizleri zorlamaz.

Avustralya’dan Türkiye’ye kargo vardır. Türkiye’den yurt dışına gönderilen kargolar için geçerli birçok avantaj diğer ülkelerden de iletildiğinde geçerlidir. Örneğin, Avustralya ucuz kargo gönderimi için Navlungo hizmetlerinden yararlanabilmeniz gibi yurtdışından da aynı avantajları yakalayarak transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avustralya kargo transferlerinin süresi birden fazla etkene göre şekillenir. Teslimat adresinin nerede olduğu ya da kargo gönderim yönteminiz gibi faktörler ulaşım süresi ile doğru orantılıdır.

Avustralya kargo transfer ücretini birçok faktör etkiler. Kargonuzun hangi yük tip olduğu, ağırlığı, boyutu veya adeti gibi etkenlerin yanında teslimat adresi, gönderim yöntemi ile alakalı bilgilerinde fiyatı etkilemesi söz konusudur.

Avustralya parsiyel yük taşımacılığı özellikle kargo transferlerinde etkili rol oynar. Parsiyel taşımacılık, araçta toplanan yüklerin belirli miktarının teslimi yapılırken diğer kalan kısımlarında farklı bölgelere teslim edilmesidir. Kargo transferlerinde parsiyel taşımacılık maliyet açısından avantajlı olduğu için tercih edilen bir yöntemdir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Avustralya Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al