Lübnan Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Bizimle, hızlı ve güvenilir Lübnan kargo hizmetlerinin yanı sıra, rekabetçi fiyatlarla tanışın. Ücretsiz fiyat teklifi için hemen teklif alın!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Lübnan Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Lübnan kargo gönderimleri için fiyat hesaplaması yaparken herhangi bir belirsizlik yaşamak istemiyorsanız fiyat hesaplama aracımız tam size göre! Yükünüzün bilgilerini ve gönderi detaylarınızı girerek, saniyeler içinde en uygun fiyat tekliflerini ücretsiz bir şekilde alabirsiniz!

Hesaplama Aracı

kg

Lübnan Kargo Fiyatları

Lübnan'a kargo gönderirken uygun fiyatlar ve üstün hizmet kalitesini bir arada arıyorsanız, Navlungo tam size göre. Alanında uzmanlaşmış iş ortaklarımızla, size hem bütçe dostu hem de kalite standartları yüksek gönderim seçenekleri sunuyoruz. Kargonuzun boyutu ne olursa olsun, platformumuz üzerinden en güncel ve cazip fiyat tekliflerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Lübnan kargo gönderilerinizde ekonomik fiyatlarımızla kaliteli hizmetin keyfini çıkarın.

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Lübnan Kargo Fiyatları

Lübnan kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Lübnan Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı kargo işlemlerinde kişileri huzursuz eden bir diğer konu ise kargo takibidir. Günümüz avantajları aslında bu tedirginliği rahatlıkla ortadan kaldırır. Örneğin Lübnan kargo transferi gerçekleştirildiğinde Navlungo sistemindeki kişisel panelinizde “Sevkiyatlarım” sekmesine tıklayarak gönderinizin durumunu aktif bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Lübnan kargo transferleri için gönderme yöntemleri sizin tercihlerinize göre yapılır. Gönderme yöntemleri, taşıtların kategorilerine göre ayrılır. Aciliyet durumu ya da bütçenizin uygunluğuna göre seçme şansınız vardır. Gönderme yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Denizyolu: Lübnan deniz kargo gönderiminde kargo ücreti havayoluna göre ucuzdur fakat ulaşım süresi diğer yöntemlere göre yavaştır. Bu sebeple kargonun alıcıya ulaşması vakit alır. Dolayısıyla seçim yaparken avantajlarını ve dezavantajlarını değerlendirmekte fayda vardır.
 • Havayolu: Hızlı bir ulaşım yöntemi olduğu için çok tercih edilen bir seçenektir. Diğer yöntemlere kıyasla kargo ücreti daha pahalıdır. Teslimatınızın aciliyet durumuna ve bütçenize uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Navlungo, kargo işlemlerinde çekince yaşamamanız için sizlerin yerine firmalar ile görüşür ve anlaşmalar yapar. Lübnan kargo transferlerini yapan firmalar ise UPS, FedEX, TNT, PTT, DHL gibi ünlü ve güvenilir firmalardır. Global çapta yer edinmiş ve misyonları güvenle hizmet vermek olan bu firmalar sayesinde işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Navlungo, Lübnan kargo gönderimlerinizle ilgili tüm süreci özenle ve dikkatle tamamlayarak sizleri memnun bırakır.

İki ülke arasındaki ithalat ve ihracat ilişkisinin günümüzde artışı söz konusudur. Türkiye ve Lübnan arasında oluşan ticaret hacminin daha çok gelişmesi için ülkeler ticaret fuarları oluşturmaktadır. Lübnan ithalat taşımacılığı ve ihracat gelişmişliği sayesinde ülkemize değerli taşlar, gübre, petrokimya ürünleri ve plastik ürünler gönderirken Türkiye ise Lübnan’a makine, gıda ve otomotiv ürünleri ihraç eder.

E-ihracat günümüz şartlarında sıkça gerçekleştirilen elektronik bir alışveriş yöntemidir. E-ihracat satışını Navlungo ile yurt dışına daha az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz. E-ihracat yapmak için halihazırda somut bir işletmenizin olma zorunluluğu yoktur. Dolayısıyla her yerden çalışabilir ve dünyanın her yerine satışlar yapabilirsiniz. Lübnan kargo transferlerinde vergilerin az alınmasına ek olarak gümrükte işlemler daha hızlı bir şekilde ilerler.

Lübnan’dan Türkiye’ye kargo vardır. Navlungo hizmetinden yararlanarak tıpkı Türkiye’den Lübnan’a olduğu gibi Lübnan’dan da tüm avantajları kullanarak hizmet alabilirsiniz. Fiyat avantajları ve farklı gönderim yöntemleri ile kargolarınızın transferlerini Navlungo üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Lübnan kargo transferleri işleme geçtiğinde seçtiğiniz gönderim yöntemine göre teslim süresi kısalır ya da uzar. Gönderim yöntemlerinin avantajları ve dezavantajlarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Örneğin havayolu ile göndererek en kısa süre 5-7 iş günü içerisinde teslimi gerçekleşir.

Lübnan kargo gönderim ücretlerini yük ve paket tipi, paket ağırlığı, teslimat türü gibi faktörler etkiler. Örneğin desi olarak daha büyük paketler daha yüksek ücretlendirildiği gibi teslimat şekli olarak ekspress tercih edildiğinde de fiyatta artış yaşanır.

Lübnan’da da diğer ülkeler gibi taşımacılık alanında parsiyel yük taşımacılığı yöntemini kullanır. Bu yöntem, gönderilen ürünlerin teslimat yerlerine bölünerek ulaştırılmasını sağlar. Parsiyel yük taşımacılığı, çevreci bir yöntem olmakla birlikte ekonomik açıdan da avantajlıdır. Daha az yakıt tüketimiyle doğayı korurken, daha az maliyetli bir taşımacılık yöntemi sunar. Ayrıca, bu yöntem, göndericilerin yalnızca ihtiyaç duydukları kadar alanı kullanmalarına olanak sağlar. Bu durum da daha verimli bir taşımacılık süreci sağlar. Bu nedenle, parsiyel yük taşımacılığı, Lübnan ve diğer ülkelerde sıkça tercih edilen bir taşımacılık yöntemidir.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Lübnan Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al