Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Servisimiz ile İşinizi Dünyaya Taşıyın!

Birleşik Arap Emirlikleri'ne kargo gönderimi hiç bu kadar basit olmamıştı! Hızla, güvenceyle ve cazip fiyatlarla uluslararası işlerinizi bizimle genişletin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi isteyin!

ups beyaz logo
dhl beyaz logo
fedex beyaz logo
tnt beyaz logo
 • Uygun Fiyat

  Tüm taşıma modlarında en iyi fiyat avantajı.

 • Anlık Takip Sistemi

  Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenin.

 • Sipariş Yönetimi

  Tüm satış kanallarınızı tek panelden yönetin.

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Navlungo'nun yenilikçi fiyatlandırma sistemiyle, BAE'ye yapacağınız kargo gönderimleriniz için hızlıca fiyat alabilirsiniz. Gönderinizin kilosunu hesaplama aracımıza girerek birden çok fiyat alternatifini anında inceleyebilirsiniz. Ana hedefimiz, müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak ve kargo işlemlerinizde tamamen şeffaf bir süreç yaratmaktır.

Hesaplama Aracı

kg

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Fiyatları

Navlungo, Birleşik Arap Emirlikleri'ne kargo göndermeyi planlayanlar için en uygun fiyat seçeneklerini sunar. Genellikle bireysel başvurularla elde edilen teklifler yüksek olabilir; ancak Navlungo, çok sayıda kargo firmasıyla kurduğu stratejik ortaklıklar sayesinde size en ekonomik fiyatları garanti eder. Navlungo üzerinden BAE için en avantajlı kargo tekliflerini hızlıca alarak, sizin için en uygun olanı seçin!

Ücretsiz Hesapla
Paket TürüTaşıma YoluFiyat
KoliDenizTeklif Al
KoliKaraTeklif Al
KoliHavaTeklif Al
Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Fiyatları

Birleşik Arap Emirlikleri kargo gönderimlerinizde kargo maliyetlerinizi görmek için hemen panelimize gidin, gerekli bilgileri girin ve saniyeler içerisinde sizin için oluşturulan ücretsiz teklifleri inceleyin.

Fiyatları Gör

Müşteri Hikayeleri

twin logo
“Navlungo ile çalışmaya başladığımdan beri hem deniz yolu hem hava yolu hem de son kullanıcı ve distribütör gönderilerimizde, koli ya da palet taşımalarımızda, gümrükte ve kargo aşamalarında hiçbir problem yaşamıyoruz. Uçtan uca mükemmel bir hizmet sağlıyorlar.”
Mehmet Esat Tavukçu
Mehmet Esat TavukcuOperasyon Yöneticisi - Twin Science
DSIGN logo
“Navlun teklifleri için birkaç firmadan teklif toplamaya çalışıyor ve dönüş alabilmek için defalarca hatırlatma yapmak zorunda kalıyordum. Navlungo ekibi sayesinde tüm taleplerime çok hızlı geri dönüşler alabiliyorum. Ekibin çok özenli çalışması ve hassas takibi sayesinde tüm ürünler zamanında noktalara teslim ediliyor. Navlungo ve tüm ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.”
thumbnail_berrin_zeyrek_af80a5bed7.webp
Berrin ZeybekProje Yöneticisi - Dsign Group
Caretta Home logo
“Navlungo ile bir yıldır Gaziantep’ten Amazon Avrupa ve Amerika’ya express, koli ve palet bazlı sevkiyatlar yapıyoruz. Sevkiyat operasyonu ve sevkiyat sonrasında verdiği desteğin yanında Navlungo, kolay anlaşılabilir web sitesi ile tüm lojistik süreçlerinde yanımızda. Bu sayede biz de sadece satışa odaklanabiliyoruz. Destek ve katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim.”
thumbnail_cetin_bayraktar_714fb4c3f1.webp
Çetin BayraktarE-Ticaret Müdürü - Caretta Home

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Gönderilerinde Sıkça Sorulan Sorular

Birleşik Arap Emirlikleri kargonuz çok uzun bir yolculuğa çıkacağı için bu süreçteki güncel durumunu takip etmek gönderen olarak sizin için önemlidir. Gönderinizin teslimat adresine ulaşıp ulaşmadığını takip etmek ya da yolda herhangi bir duraksamaya uğrayıp uğramadığını bilmek isteyebilirsiniz. Navlungo bu bilinmezlikleri ve endişelerinizi ortadan kaldırmak için gönderinize bir takip numarası atar. Böylece size özel hazırlanmış panelden paketinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri kargonuzun nakliye için tercih edilebilen üç ayrı yol bulunur. Bu yollar şunlardır:

 • Karayolu ile gönderim yöntemi: Karayolu ile kargo gönderimi pek tercih edilebilen bir yöntem değildir. Çünkü karayolu ile nakliye oldukça uzun zaman alacağından dolayı Birleşik Arap Emirlikleri kargosu için yeterince hızlı ve güvenilir bir yol değildir.

 • Denizyolu ile gönderim yöntemi: Kargo gönderimi için deniz yolunu seçmek daha ucuza mâl olur. Havayoluna göre yavaş bir seçenek olsa da uygun ve tercih edilebilirdir.

 • Havayolu ile gönderim yöntemi: Havayolu ile Birleşik Arap Emirlikleri kargosu gönderimi en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Çünkü paketiniz daha hızlı ve güvenli şekilde alıcı ülkeye ulaşabilir.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo taşıyan birçok yurt dışı kargo firması bulunmaktadır. Bunlar DHL, UPS, FedEx, TNT ve Aramex’dir. Navlungo, kargonuzun özenle taşınarak alıcısına sorunsuz bir şekilde ulaşması için dünyanın pek çok yerine kargo taşıyan güvenilir firmalarla anlaşmalıdır. Lojistik ağı gelişmiş firmalarla işbirliği yaptığı için gönderileriniz alıcısına en kısa zamanda ulaşır. Ayrıca Navlungo’yu tercih ettiğiniz zaman bu firmaların size özel olarak sunduğu BAE uygun kargo tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasındaki ithalat ve ihracat ilişkisi yıldan yıla gelişmektedir. BAE, Türkiye’nin en çok ticaret yaptığı ülkeler arasındadır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin genel olarak ithal ettikleri arasında altın, alüminyum, elektronik eşyalar, kıymetli taşlar, mücevherler ve motorlu taşıtların yedek parçaları gibi ürünler vardır. İhraç ettikleri arasında ise ham petrol, altın, mücevherler, plastikler ve makineler gibi ürünler bulunmaktadır.

E-ihracat size BAE’de fiziksel bir mağazanız olmadan da satış yapma fırsatı sunar. Satışınızı uzaktan yapabilir ve sadece Birleşik Arap Emirlikleri kargosu yollayarak ihracat gerçekleştirebilirsiniz. Böylece daha az maliyetle daha çok kazanabilirsiniz. Çünkü BAE’de bir mekan için kira ödemenize ya da yeni elemanlar işe almanıza gerek kalmamış olur. Satış veriminizi artırarak işinizi büyütmek için BAE’deki online pazaryerlerinde satış yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte Navlungo’dan hizmet alarak alıcılara ürünlerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Evet. Türkiye’den Birleşik Arap Emirlikleri kargo gönderimi yapılabildiği gibi Birleşik Arap Emirlikleri’nden Türkiye’ye de kolaylıkla kargo gönderimi yapılabilmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri kargonuzun Türkiye’den çıkıp ulaşması birkaç etkene bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle kargonun ulaşması için net bir gün söylemek mümkün değildir. Teslimat adresine göre bu süre değişebileceği gibi çeşitli firmalar tarafından size sunulan tekliflere göre de değişebilir. Ayrıca kargonuzun denizyolu ile mi yoksa havayolu ile mi taşınacağına göre de bu süre uzayıp kısalabilir.

Birleşik Arap Emirlikleri kargo hesaplaması gönderinizin özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Bu özellikler paketinizin ağırlığı, türü, boyutları, varış adresi ve seçtiğiniz lojistik firması gibi belirttiğiniz diğer özellikler olabilir. Tercih ettiğiniz kargo gönderim yolu ve teslimat süresine göre fiyatta artış olabilir. Aynı şekilde paketinizin ağırlığı ve hacmi büyüdükçe de Birleşik Arap Emirlikleri kargo ücretiniz ona bağlı olarak artabilir.

Parsiyel yük taşımacılığı parça yükleriniz için ideal bir yük tipidir. Bu gönderim türünde paketiniz nakliye aracını dolduracak kadar çok olmasa da aracın tamamını kiralamanıza gerek kalmaz. Paketleriniz başka şirketlerin gönderileriyle beraber güzergâhı aynı olan konteyner, tır, uçak veya kamyon gibi araçlarda beraber taşınabilir. Bu şekilde Birleşik Arap Emirlikleri kargo ücretiniz de daha uyguna mâl olmuş olur.

Diğer Servislerimiz

 1. Ana Sayfa/
 2. Yurt Dışı Kargo Servisi/
 3. Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Servisi
İlk gönderinizi beraber gerçekleştirelim.
7/24 destek, online ödeme, yük takipHemen Teklif Al